Tréninky 2023/2024 od 3. 9. 2023
Úterý 16:30 - 18:00
Středa 16:00 - 17:30
Pátek 16:30 - 18:00
Místo: Sportovní hala
Trenér: Dušan Balija
Asistent: Mgr. Henrich Vereš
P | Družstvo | U | V | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Šlapanice | 24 | 15 | 9 | 1474:981 | 39 |
2. | SK Renocar Podolí | 24 | 15 | 9 | 1275:1173 | 39 |
3. | TJ Spartak Uherský Brod | 22 | 14 | 8 | 1250:918 | 36 |
4. | Tygři Brno | 18 | 15 | 3 | 1288:649 | 33 |
5. | Vlčata Žďár | 16 | 16 | 0 | 1201:558 | 32 |
6. | BK Skokani A | 18 | 14 | 4 | 1076:731 | 32 |
7. | BASKET Brno | 18 | 12 | 6 | 1144:827 | 30 |
8. | Sokol Židlochovice | 22 | 7 | 15 | 947:1441 | 29 |
9. | TJ Jiskra Humpolec | 20 | 8 | 12 | 841:1041 | 28 |
10. | Basketbal Dubňany | 22 | 5 | 17 | 990:1293 | 27 |
11. | BK Vyškov | 18 | 8 | 10 | 912:998 | 26 |
12. | BC Vysočina | 20 | 5 | 15 | 929:1186 | 25 |
13. | BK Skokani B | 22 | 3 | 19 | 786:1452 | 25 |
14. | TJ Sokol Moravská Nová Ves | 10 | 0 | 10 | 125:990 | 10 |
1. kolo
1. kolo
1. kolo
2. kolo
2. kolo
3. kolo
3. kolo
4. kolo
4. kolo
5. kolo
5. kolo
6. kolo
6. kolo
7. kolo
7. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
12. kolo
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
23. 09. 2023 09:00 | SH TJ Jiskra | Humpolec | TJ Jiskra Humpolec | BC Vysočina | 47:43 |
23. 09. 2023 10:30 | SH TJ Jiskra | Humpolec | BC Vysočina | Sokol Šlapanice | 36:48 |
23. 09. 2023 12:00 | SH TJ Jiskra | Humpolec | TJ Jiskra Humpolec | Sokol Šlapanice | 43:40 |
23. 09. 2023 09:00 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | Sokol Židlochovice | SK Renocar Podolí | 36:93 |
23. 09. 2023 10:30 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | SK Renocar Podolí | Vlčata Žďár | 18:88 |
23. 09. 2023 12:00 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | Sokol Židlochovice | Vlčata Žďár | 34:100 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
23. 09. 2023 08:30 | SH Rosnička Brno | Brno | BK Skokani A | Tygři Brno | 54:38 |
23. 09. 2023 10:15 | SH Rosnička Brno | Brno | Tygři Brno | TJ Spartak Uherský Brod | 55:43 |
23. 09. 2023 12:00 | SH Rosnička Brno | Brno | BK Skokani A | TJ Spartak Uherský Brod | 49:42 |
23. 09. 2023 09:00 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | BASKET Brno | 49:82 |
23. 09. 2023 11:00 | SH Za parkem | Vyškov | BASKET Brno | BK Vyškov | 74:27 |
24. 09. 2023 09:00 | SC Želva Dubňany | Dubňany | Basketbal Dubňany | BK Skokani B | 74:48 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
24. 09. 2023 11:00 | SC Želva Dubňany | Dubňany | BK Skokani B | Basketbal Dubňany | 59:44 |
07. 10. 2023 09:00 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | Sokol Židlochovice | BK Skokani A | 20:85 |
07. 10. 2023 10:30 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | BK Skokani A | TJ Jiskra Humpolec | 71:27 |
07. 10. 2023 12:00 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | Sokol Židlochovice | TJ Jiskra Humpolec | 42:37 |
08. 10. 2023 08:30 | ZŠ Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice | TJ Spartak Uherský Brod | 33:76 |
08. 10. 2023 10:00 | ZŠ Šlapanice | Šlapanice | TJ Spartak Uherský Brod | Basketbal Dubňany | 60:43 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
08. 10. 2023 11:30 | ZŠ Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice | Basketbal Dubňany | 74:35 |
07. 10. 2023 09:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | SK Renocar Podolí | BK Skokani B | 61:31 |
07. 10. 2023 10:45 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | BK Skokani B | BC Vysočina | 34:58 |
07. 10. 2023 12:30 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | SK Renocar Podolí | BC Vysočina | 56:42 |
07. 10. 2023 09:00 | Hala 2. ZŠ | Žďár nad Sázavou | Vlčata Žďár | Tygři Brno | 75:61 |
07. 10. 2023 10:40 | Hala 2. ZŠ | Žďár nad Sázavou | Tygři Brno | BASKET Brno | 73:54 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
07. 10. 2023 12:15 | Hala 2. ZŠ | Žďár nad Sázavou | Vlčata Žďár | BASKET Brno | 70:39 |
21. 10. 2023 09:00 | SH Morenda | Brno | Tygři Brno | TJ Jiskra Humpolec | 88:13 |
21. 10. 2023 11:00 | SH Morenda | Brno | TJ Jiskra Humpolec | Basketbal Dubňany | 26:51 |
21. 10. 2023 13:00 | SH Morenda | Brno | Tygři Brno | Basketbal Dubňany | 90:24 |
21. 10. 2023 09:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Spartak Uherský Brod | BK Vyškov | 67:51 |
21. 10. 2023 10:45 | Sportovní hala | Uherský Brod | BK Vyškov | SK Renocar Podolí | 54:76 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
21. 10. 2023 12:30 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Spartak Uherský Brod | SK Renocar Podolí | 39:48 |
21. 10. 2023 09:00 | ZŠ nám. Svornosti | Brno - Žabovřesky | BASKET Brno | BC Vysočina | 93:39 |
21. 10. 2023 10:45 | ZŠ nám. Svornosti | Brno - Žabovřesky | BC Vysočina | BASKET Brno | 36:67 |
21. 10. 2023 12:00 | Hala 2. ZŠ | Žďár nad Sázavou | Vlčata Žďár | BK Skokani A | 74:45 |
21. 10. 2023 13:45 | Hala 2. ZŠ | Žďár nad Sázavou | BK Skokani A | Vlčata Žďár | 40:43 |
21. 10. 2023 10:30 | ZŠ Šlapanice | Šlapanice | BK Skokani B | Sokol Židlochovice | 51:62 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
21. 10. 2023 09:00 | ZŠ Šlapanice | Šlapanice | Sokol Židlochovice | Sokol Šlapanice | 18:68 |
21. 10. 2023 12:00 | ZŠ Šlapanice | Šlapanice | BK Skokani B | Sokol Šlapanice | 24:111 |
11. 11. 2023 09:00 | Hala SMJ Jihlava | Jihlava | BC Vysočina | Vlčata Žďár | 27:106 |
11. 11. 2023 11:00 | Hala SMJ Jihlava | Jihlava | Vlčata Žďár | BK Vyškov | 101:22 |
11. 11. 2023 13:00 | Hala SMJ Jihlava | Jihlava | BC Vysočina | BK Vyškov | 37:52 |
12. 11. 2023 09:00 | ZŠ Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice | SK Renocar Podolí | 38:43 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
12. 11. 2023 10:45 | ZŠ Šlapanice | Šlapanice | SK Renocar Podolí | Tygři Brno | 35:65 |
12. 11. 2023 12:30 | ZŠ Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice | Tygři Brno | 20:73 |
11. 11. 2023 17:30 | ZŠ nám. Svornosti | Brno - Žabovřesky | BASKET Brno | Sokol Židlochovice | 81:33 |
11. 11. 2023 15:45 | ZŠ nám. Svornosti | Brno - Žabovřesky | Sokol Židlochovice | TJ Spartak Uherský Brod | 25:65 |
11. 11. 2023 14:00 | ZŠ nám. Svornosti | Brno - Žabovřesky | BASKET Brno | TJ Spartak Uherský Brod | 48:55 |
11. 11. 2023 09:00 | SC Želva Dubňany | Dubňany | Basketbal Dubňany | BK Skokani A | 40:69 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
11. 11. 2023 11:00 | SC Želva Dubňany | Dubňany | BK Skokani A | Basketbal Dubňany | 59:38 |
11. 11. 2023 09:00 | SH TJ Jiskra | Humpolec | TJ Jiskra Humpolec | BK Skokani B | 43:33 |
11. 11. 2023 11:00 | SH TJ Jiskra | Humpolec | BK Skokani B | TJ Jiskra Humpolec | 50:51 |
02. 12. 2023 14:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | SK Renocar Podolí | BASKET Brno | 52:60 |
02. 12. 2023 15:45 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | BASKET Brno | SK Renocar Podolí | 49:46 |
30. 11. -0001 00:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | SK Renocar Podolí | TJ Jiskra Humpolec | 0:0 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
02. 12. 2023 11:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Spartak Uherský Brod | Tygři Brno | 33:74 |
02. 12. 2023 12:45 | Sportovní hala | Uherský Brod | Tygři Brno | Vlčata Žďár | 37:66 |
02. 12. 2023 14:30 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Spartak Uherský Brod | Vlčata Žďár | 48:72 |
02. 12. 2023 09:00 | SH Rosnička Brno | Brno | BK Skokani A | Sokol Židlochovice | 94:25 |
02. 12. 2023 10:45 | SH Rosnička Brno | Brno | Sokol Židlochovice | BK Skokani A | 29:76 |
30. 11. -0001 00:00 | SH Rosnička Brno | Brno | BK Skokani A | BC Vysočina | 0:0 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
03. 12. 2023 09:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice | BK Skokani B | 57:58 |
03. 12. 2023 10:30 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | BK Skokani B | Basketbal Dubňany | 40:58 |
03. 12. 2023 12:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice | Basketbal Dubňany | 61:36 |
16. 12. 2023 10:30 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | SK Renocar Podolí | 72:36 |
16. 12. 2023 12:15 | SH Za parkem | Vyškov | SK Renocar Podolí | BK Skokani A | 24:86 |
16. 12. 2023 14:00 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | BK Skokani A | 46:66 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
17. 12. 2023 13:45 | SH TJ Jiskra | Humpolec | Vlčata Žďár | TJ Jiskra Humpolec | 50:19 |
17. 12. 2023 15:30 | SH TJ Jiskra | Humpolec | TJ Jiskra Humpolec | Vlčata Žďár | 41:45 |
16. 12. 2023 09:00 | Hala SMJ Jihlava | Jihlava | BC Vysočina | BASKET Brno | 28:79 |
16. 12. 2023 11:00 | Hala SMJ Jihlava | Jihlava | BASKET Brno | Sokol Šlapanice | 63:40 |
16. 12. 2023 13:00 | Hala SMJ Jihlava | Jihlava | BC Vysočina | Sokol Šlapanice | 36:61 |
16. 12. 2023 08:00 | SH Morenda | Brno | Tygři Brno | BK Skokani B | 99:12 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
16. 12. 2023 09:30 | SH Morenda | Brno | BK Skokani B | TJ Spartak Uherský Brod | 9:51 |
16. 12. 2023 11:00 | SH Morenda | Brno | Tygři Brno | TJ Spartak Uherský Brod | 74:38 |
16. 12. 2023 09:00 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | Sokol Židlochovice | Basketbal Dubňany | 63:44 |
16. 12. 2023 10:30 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | Basketbal Dubňany | Sokol Židlochovice | 55:43 |
13. 01. 2024 16:00 | SH TJ Jiskra | Humpolec | TJ Jiskra Humpolec | TJ Spartak Uherský Brod | 40:65 |
13. 01. 2024 14:30 | SH TJ Jiskra | Humpolec | TJ Spartak Uherský Brod | Basketbal Dubňany | 57:26 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
13. 01. 2024 17:30 | SH TJ Jiskra | Humpolec | TJ Jiskra Humpolec | Basketbal Dubňany | 61:35 |
13. 01. 2024 13:45 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | Sokol Šlapanice | 61:29 |
13. 01. 2024 14:30 | SH Za parkem | Vyškov | Sokol Šlapanice | BK Skokani B | 56:17 |
13. 01. 2024 16:30 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | BK Skokani B | 70:25 |
13. 01. 2024 10:00 | SH Morenda | Brno | Tygři Brno | BC Vysočina | 114:14 |
13. 01. 2024 12:00 | SH Morenda | Brno | BC Vysočina | Tygři Brno | 32:83 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
13. 01. 2024 09:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | SK Renocar Podolí | Sokol Židlochovice | 85:38 |
13. 01. 2024 10:45 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | Sokol Židlochovice | Vlčata Žďár | 26:105 |
13. 01. 2024 12:30 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | SK Renocar Podolí | Vlčata Žďár | 33:84 |
13. 01. 2024 08:30 | ZŠ nám. Svornosti | Brno - Žabovřesky | BASKET Brno | BK Skokani A | 32:56 |
13. 01. 2024 10:15 | ZŠ nám. Svornosti | Brno - Žabovřesky | BK Skokani A | BASKET Brno | 64:49 |
14. 04. 2024 09:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice | TJ Jiskra Humpolec | 71:22 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
14. 04. 2024 11:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | TJ Jiskra Humpolec | Sokol Šlapanice | 40:86 |
02. 02. 2024 18:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Spartak Uherský Brod | BK Skokani A | 40:18 |
02. 02. 2024 16:30 | Sportovní hala | Uherský Brod | BK Skokani A | Vlčata Žďár | 34:70 |
02. 02. 2024 15:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Spartak Uherský Brod | Vlčata Žďár | 34:52 |
27. 01. 2024 09:00 | ZŠ nám. Svornosti | Brno - Žabovřesky | BASKET Brno | Tygři Brno | 45:47 |
27. 01. 2024 10:45 | ZŠ nám. Svornosti | Brno - Žabovřesky | Tygři Brno | Basketbal Dubňany | 63:30 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
27. 01. 2024 12:30 | ZŠ nám. Svornosti | Brno - Žabovřesky | BASKET Brno | Basketbal Dubňany | 71:42 |
27. 01. 2024 09:00 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | Sokol Židlochovice | BK Skokani B | 66:51 |
27. 01. 2024 10:30 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | BK Skokani B | TJ Sokol Moravská Nová Ves | 99:9 |
27. 01. 2024 12:00 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | Sokol Židlochovice | TJ Sokol Moravská Nová Ves | 107:2 |
27. 01. 2024 09:00 | Hala SMJ Jihlava | Jihlava | BC Vysočina | SK Renocar Podolí | 51:57 |
27. 01. 2024 11:00 | Hala SMJ Jihlava | Jihlava | SK Renocar Podolí | BK Vyškov | 39:30 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
27. 01. 2024 13:00 | Hala SMJ Jihlava | Jihlava | BC Vysočina | BK Vyškov | 65:54 |
17. 02. 2024 12:15 | Sokolovna Moravská Nová Ves | Moravská Nová Ves | TJ Sokol Moravská Nová Ves | Sokol Šlapanice | 7:122 |
17. 02. 2024 13:45 | Sokolovna Moravská Nová Ves | Moravská Nová Ves | Sokol Šlapanice | TJ Spartak Uherský Brod | 42:85 |
17. 02. 2024 15:15 | Sokolovna Moravská Nová Ves | Moravská Nová Ves | TJ Sokol Moravská Nová Ves | TJ Spartak Uherský Brod | 22:95 |
17. 02. 2024 13:15 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | Sokol Židlochovice | 60:38 |
17. 02. 2024 15:00 | SH Za parkem | Vyškov | Sokol Židlochovice | Tygři Brno | 28:85 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
17. 02. 2024 16:30 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | Tygři Brno | 33:69 |
17. 02. 2024 09:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | SK Renocar Podolí | BASKET Brno | 46:60 |
17. 02. 2024 10:45 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | BASKET Brno | BK Skokani B | 98:24 |
17. 02. 2024 12:30 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | SK Renocar Podolí | BK Skokani B | 90:26 |
17. 02. 2024 08:00 | SH Rosnička Brno | Brno | BK Skokani A | Basketbal Dubňany | 62:58 |
17. 02. 2024 09:30 | SH Rosnička Brno | Brno | Basketbal Dubňany | BK Skokani A | 36:48 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
10. 03. 2024 11:00 | SH TJ Jiskra | Humpolec | TJ Jiskra Humpolec | SK Renocar Podolí | 42:47 |
10. 03. 2024 12:15 | SH TJ Jiskra | Humpolec | SK Renocar Podolí | TJ Sokol Moravská Nová Ves | 79:15 |
10. 03. 2024 13:30 | SH TJ Jiskra | Humpolec | TJ Jiskra Humpolec | TJ Sokol Moravská Nová Ves | 82:12 |
09. 03. 2024 13:00 | Hala SMJ Jihlava | Jihlava | BC Vysočina | Sokol Šlapanice | 31:64 |
09. 03. 2024 15:00 | Hala SMJ Jihlava | Jihlava | Sokol Šlapanice | BK Vyškov | 64:44 |
09. 03. 2024 17:00 | Hala SMJ Jihlava | Jihlava | BC Vysočina | BK Vyškov | 37:60 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
27. 04. 2024 09:00 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | Sokol Židlochovice | BK Skokani B | 0:0 |
27. 04. 2024 10:30 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | BK Skokani B | Basketbal Dubňany | 0:0 |
27. 04. 2024 12:00 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | Sokol Židlochovice | Basketbal Dubňany | 0:0 |
23. 03. 2024 13:30 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice | SK Renocar Podolí | 39:53 |
23. 03. 2024 15:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | SK Renocar Podolí | BK Skokani B | 69:20 |
23. 03. 2024 16:30 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice | BK Skokani B | 84:31 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
23. 03. 2024 09:00 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | Sokol Židlochovice | TJ Jiskra Humpolec | 50:44 |
23. 03. 2024 10:30 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | TJ Jiskra Humpolec | Basketbal Dubňany | 69:54 |
23. 03. 2024 12:00 | Sokolovna Židlochovice | Židlochovice | Sokol Židlochovice | Basketbal Dubňany | 71:33 |
23. 03. 2024 09:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Spartak Uherský Brod | TJ Sokol Moravská Nová Ves | 92:15 |
23. 03. 2024 10:30 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Sokol Moravská Nová Ves | BC Vysočina | 10:129 |
23. 03. 2024 12:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | TJ Spartak Uherský Brod | BC Vysočina | 57:33 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
13. 04. 2024 09:00 | Sokolovna Moravská Nová Ves | Moravská Nová Ves | TJ Sokol Moravská Nová Ves | Basketbal Dubňany | 26:92 |
13. 04. 2024 10:30 | Sokolovna Moravská Nová Ves | Moravská Nová Ves | Basketbal Dubňany | Sokol Šlapanice | 42:73 |
13. 04. 2024 12:00 | Sokolovna Moravská Nová Ves | Moravská Nová Ves | TJ Sokol Moravská Nová Ves | Sokol Šlapanice | 7:93 |
13. 04. 2024 13:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | SK Renocar Podolí | TJ Spartak Uherský Brod | 46:42 |
13. 04. 2024 14:45 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | TJ Spartak Uherský Brod | SK Renocar Podolí | 66:43 |
13. 04. 2024 12:30 | SH TJ Jiskra | Humpolec | TJ Jiskra Humpolec | BK Skokani B | 63:31 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
13. 04. 2024 13:45 | SH TJ Jiskra | Humpolec | BK Skokani B | BC Vysočina | 13:78 |
13. 04. 2024 15:00 | SH TJ Jiskra | Humpolec | TJ Jiskra Humpolec | BC Vysočina | 31:77 |
13. 04. 2024 09:00 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | Sokol Židlochovice | 57:45 |
13. 04. 2024 11:00 | SH Za parkem | Vyškov | Sokol Židlochovice | BK Vyškov | 48:70 |