logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Junioři U19

 

Tréninky 2019/2020

Pondělí 18:00 - 19:30

Středa   19:00 – 20:00

Čtvrtek  18:00 – 19:30

Pátek     18:45 – 20:15

Místo: Sportovní hala

Trenér: Mgr. Jiří Pršala

P Družstvo U V P Skóre B
1. TJ Spartak Uherský Brod 16 12 4 1245:1030 28
2. SK Bruntál 16 9 7 1129:1073 25
3. BC Nový Jičín 16 7 9 1137:1152 23
4. Basketpoint Frýdek-Místek 16 7 9 1165:1292 23
5. BK Krnov 16 5 11 962:1091 21
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
28. 09. 2019 10:30 Sportovní hala Bruntál Bruntál SK Bruntál Basketpoint Frýdek-Místek 79:49
28. 09. 2019 12:00 Sportovní hala Bruntál Bruntál SK Bruntál Basketpoint Frýdek-Místek 68:55
28. 09. 2019 12:00 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín TJ Spartak Uherský Brod 70:69
28. 09. 2019 14:00 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín TJ Spartak Uherský Brod 72:76
12. 10. 2019 17:00 Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek-Místek Basketpoint Frýdek-Místek BC Nový Jičín 66:76
13. 10. 2019 10:00 Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek-Místek Basketpoint Frýdek-Místek BC Nový Jičín 62:105
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 10. 2019 14:00 Hala TJ Lokomotiva Krnov BK Krnov SK Bruntál 68:62
12. 10. 2019 15:45 Hala TJ Lokomotiva Krnov BK Krnov SK Bruntál 61:73
26. 10. 2019 16:00 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín BK Krnov 71:61
26. 10. 2019 18:00 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín BK Krnov 54:68
26. 10. 2019 13:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod Basketpoint Frýdek-Místek 107:56
26. 10. 2019 15:15 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod Basketpoint Frýdek-Místek 115:66
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 11. 2019 14:15 Hala TJ Lokomotiva Krnov BK Krnov TJ Spartak Uherský Brod 39:75
09. 11. 2019 16:00 Hala TJ Lokomotiva Krnov BK Krnov TJ Spartak Uherský Brod 51:64
10. 11. 2019 10:45 Sportovní hala Bruntál Bruntál SK Bruntál BC Nový Jičín 66:63
10. 11. 2019 09:00 Sportovní hala Bruntál Bruntál SK Bruntál BC Nový Jičín 50:69
23. 11. 2019 14:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SK Bruntál 66:65
23. 11. 2019 16:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SK Bruntál 61:75
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 11. 2019 16:00 Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek-Místek Basketpoint Frýdek-Místek BK Krnov 73:55
24. 11. 2019 10:00 Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek-Místek Basketpoint Frýdek-Místek BK Krnov 86:67
07. 12. 2019 13:00 Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek-Místek Basketpoint Frýdek-Místek SK Bruntál 80:76
07. 12. 2019 10:00 Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek-Místek Basketpoint Frýdek-Místek SK Bruntál 79:108
07. 12. 2019 17:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BC Nový Jičín 74:54
07. 12. 2019 19:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BC Nový Jičín 92:77
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
18. 12. 2019 17:30 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín Basketpoint Frýdek-Místek 56:100
19. 12. 2019 17:30 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín Basketpoint Frýdek-Místek 97:52
20. 12. 2019 17:00 Sportovní hala Bruntál Bruntál SK Bruntál BK Krnov 54:52
22. 12. 2019 10:00 Sportovní hala Bruntál Bruntál SK Bruntál BK Krnov 57:53
11. 01. 2020 14:00 Hala TJ Lokomotiva Krnov BK Krnov BC Nový Jičín 75:52
11. 01. 2020 15:45 Hala TJ Lokomotiva Krnov BK Krnov BC Nový Jičín 68:49
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 01. 2020 13:00 Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek-Místek Basketpoint Frýdek-Místek TJ Spartak Uherský Brod 76:84
11. 01. 2020 15:00 Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek-Místek Basketpoint Frýdek-Místek TJ Spartak Uherský Brod 82:79
25. 01. 2020 16:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Krnov 75:49
25. 01. 2020 18:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Krnov 63:75
26. 01. 2020 11:00 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín SK Bruntál 85:82
26. 01. 2020 13:00 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín SK Bruntál 87:91
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 02. 2020 12:00 Sportovní hala Bruntál Bruntál SK Bruntál TJ Spartak Uherský Brod 64:72
09. 02. 2020 10:30 Sportovní hala Bruntál Bruntál SK Bruntál TJ Spartak Uherský Brod 59:73
08. 02. 2020 15:15 Hala TJ Lokomotiva Krnov BK Krnov Basketpoint Frýdek-Místek 60:100
08. 02. 2020 17:00 Hala TJ Lokomotiva Krnov BK Krnov Basketpoint Frýdek-Místek 60:83
Junioři U19

BK Spartak je vítězem Nadregionální ligy juniorů

Přestože ještě zbývá odehrát 10 zápasů v naší skupině Nadregionální ligy juniorů, vše je již jasné a BK TJ Spartak Uherský Brod se stává vítězem…

Junioři U19

Karvinou porážíme i na jejich palubovce

12 hráčů kategorie MU19 se muselo v sobotu 19. 1. 2019 vyrovnat s velmi časným odjezdem k utkání v Karviné. Z původně plánovaného programu vypadl zápas s Kyjovem a v…

zobrazit archív