logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Žákyně U15

 
Tréninky 2017/2018                 

Pondělí 16.30 – 18.00

Úterý 16.00 – 17.30

Pátek 15.00 – 16.30  

Místo: Sportovní hala

Trenér: Dušan Balija     

                                     
P Družstvo U V P Skóre B
1. BK Maják SVČ Vyškov 20 15 5 1102:946 35
2. BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 18 16 2 1458:724 34
3. SK Renocar Podolí 20 13 7 1180:1033 33
4. BK Žabiny Brno B 20 11 9 1197:1000 31
5. BK Blansko 20 11 9 1090:1070 31
6. KP Brno Šlapanice 18 6 12 811:938 24
7. TJ Sokol Lanžhot 18 4 14 871:1063 22
8. TJ Sokol Kobylí 18 0 18 702:1637 18
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
01. 10. 2017 09:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Žabiny Brno B 65:43
01. 10. 2017 11:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Žabiny Brno B 56:37
30. 09. 2017 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 56:80
30. 09. 2017 11:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 28:79
30. 09. 2017 12:30 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov KP Brno Šlapanice 45:42
30. 09. 2017 14:15 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov KP Brno Šlapanice 68:52
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 09. 2017 09:00 ZŠ Kobylí Kobylí TJ Sokol Kobylí SK Renocar Podolí 44:81
30. 09. 2017 11:00 ZŠ Kobylí Kobylí TJ Sokol Kobylí SK Renocar Podolí 57:93
15. 10. 2017 09:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko SK Renocar Podolí 44:49
15. 10. 2017 11:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko SK Renocar Podolí 46:34
14. 10. 2017 09:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice TJ Sokol Kobylí 55:27
14. 10. 2017 11:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice TJ Sokol Kobylí 59:26
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 10. 2017 14:00 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod BK Maják SVČ Vyškov 58:40
14. 10. 2017 15:45 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod BK Maják SVČ Vyškov 71:40
14. 10. 2017 13:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno B TJ Sokol Lanžhot 68:49
14. 10. 2017 15:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno B TJ Sokol Lanžhot 83:75
28. 10. 2017 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Blansko 44:57
28. 10. 2017 11:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Blansko 28:49
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
28. 10. 2017 12:30 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BK Žabiny Brno B 46:42
28. 10. 2017 14:15 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BK Žabiny Brno B 54:47
28. 10. 2017 09:00 ZŠ Kobylí Kobylí TJ Sokol Kobylí BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 26:111
28. 10. 2017 11:00 ZŠ Kobylí Kobylí TJ Sokol Kobylí BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 24:135
28. 10. 2017 16:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí KP Brno Šlapanice 61:43
28. 10. 2017 18:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí KP Brno Šlapanice 54:40
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 11. 2017 09:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko KP Brno Šlapanice 53:44
12. 11. 2017 11:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko KP Brno Šlapanice 41:55
02. 12. 2017 09:30 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod SK Renocar Podolí 84:54
02. 12. 2017 11:15 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod SK Renocar Podolí 78:43
12. 11. 2017 10:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno B TJ Sokol Kobylí 86:24
12. 11. 2017 12:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno B TJ Sokol Kobylí 94:45
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 11. 2017 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Maják SVČ Vyškov 62:53
11. 11. 2017 11:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Maják SVČ Vyškov 35:60
26. 11. 2017 09:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BK Blansko 50:42
26. 11. 2017 11:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BK Blansko 59:46
25. 11. 2017 09:00 ZŠ Kobylí Kobylí TJ Sokol Kobylí TJ Sokol Lanžhot 46:104
25. 11. 2017 11:00 ZŠ Kobylí Kobylí TJ Sokol Kobylí TJ Sokol Lanžhot 38:77
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 11. 2017 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Žabiny Brno B 60:58
25. 11. 2017 11:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Žabiny Brno B 40:74
25. 11. 2017 09:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 38:63
25. 11. 2017 11:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 31:56
09. 12. 2017 09:00 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod BK Blansko 89:35
09. 12. 2017 10:45 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod BK Blansko 90:44
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
10. 12. 2017 09:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno B KP Brno Šlapanice 52:59
10. 12. 2017 11:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno B KP Brno Šlapanice 67:37
09. 12. 2017 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot SK Renocar Podolí 46:38
09. 12. 2017 11:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot SK Renocar Podolí 51:53
10. 12. 2017 09:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov TJ Sokol Kobylí 64:41
10. 12. 2017 11:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov TJ Sokol Kobylí 79:46
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
06. 01. 2018 09:00 ZŠ Kobylí Kobylí TJ Sokol Kobylí BK Blansko 48:103
06. 01. 2018 11:00 ZŠ Kobylí Kobylí TJ Sokol Kobylí BK Blansko 67:91
05. 01. 2018 15:30 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Maják SVČ Vyškov 45:44
05. 01. 2018 17:15 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Maják SVČ Vyškov 50:66
06. 01. 2018 09:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice TJ Sokol Lanžhot 64:29
06. 01. 2018 11:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice TJ Sokol Lanžhot 59:48
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
06. 01. 2018 09:00 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod BK Žabiny Brno B 65:48
06. 01. 2018 10:45 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod BK Žabiny Brno B 51:55
21. 01. 2018 09:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno B BK Blansko 67:43
21. 01. 2018 11:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno B BK Blansko 68:51
11. 03. 2018 14:30 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod TJ Sokol Lanžhot 0:0
11. 03. 2018 16:15 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod TJ Sokol Lanžhot 0:0
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
20. 01. 2018 09:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK Maják SVČ Vyškov 38:64
20. 01. 2018 11:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK Maják SVČ Vyškov 40:57
20. 01. 2018 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TJ Sokol Kobylí 72:47
20. 01. 2018 11:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TJ Sokol Kobylí 100:34
01. 02. 2018 16:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Blansko 65:57
01. 02. 2018 18:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Blansko 61:65
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 04. 2018 00:00 ZŠ Kobylí Kobylí TJ Sokol Kobylí KP Brno Šlapanice 0:0
07. 04. 2018 00:00 ZŠ Kobylí Kobylí TJ Sokol Kobylí KP Brno Šlapanice 0:0
11. 02. 2018 09:30 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 56:46
11. 02. 2018 11:15 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 44:69
03. 02. 2018 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Žabiny Brno B 33:63
03. 02. 2018 11:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Žabiny Brno B 34:71
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
17. 02. 2018 09:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko TJ Sokol Lanžhot 48:41
17. 02. 2018 11:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko TJ Sokol Lanžhot 54:31
18. 02. 2018 15:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno B BK Maják SVČ Vyškov 41:51
18. 02. 2018 13:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno B BK Maják SVČ Vyškov 33:62
17. 02. 2018 09:00 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod TJ Sokol Kobylí 98:34
17. 02. 2018 10:45 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod TJ Sokol Kobylí 135:28
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
17. 02. 2018 09:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice SK Renocar Podolí 19:71
17. 02. 2018 11:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice SK Renocar Podolí 36:56
03. 03. 2018 09:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK Blansko 0:0
03. 03. 2018 11:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK Blansko 0:0
03. 03. 2018 16:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 0:0
03. 03. 2018 18:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 0:0
11. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
03. 03. 2018 00:00 TJ Sokol Kobylí BK Žabiny Brno B 0:0
03. 03. 2018 00:00 TJ Sokol Kobylí BK Žabiny Brno B 0:0
03. 03. 2018 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov TJ Sokol Lanžhot 0:0
03. 03. 2018 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov TJ Sokol Lanžhot 0:0
17. 03. 2018 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Maják SVČ Vyškov 0:0
17. 03. 2018 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Maják SVČ Vyškov 0:0
12. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
10. 03. 2018 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot TJ Sokol Kobylí 0:0
10. 03. 2018 11:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot TJ Sokol Kobylí 0:0
17. 03. 2018 00:00 BK Žabiny Brno B SK Renocar Podolí 0:0
17. 03. 2018 00:00 BK Žabiny Brno B SK Renocar Podolí 0:0
17. 03. 2018 00:00 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod KP Brno Šlapanice 0:0
17. 03. 2018 00:00 Sportovní hala Uherský Brod BK TJ Spartak DDM Uherský Brod KP Brno Šlapanice 0:0
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 04. 2018 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 0:0
07. 04. 2018 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 0:0
14. 04. 2018 00:00 KP Brno Šlapanice BK Žabiny Brno B 0:0
14. 04. 2018 00:00 KP Brno Šlapanice BK Žabiny Brno B 0:0
14. 04. 2018 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TJ Sokol Lanžhot 0:0
14. 04. 2018 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TJ Sokol Lanžhot 0:0
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 04. 2018 00:00 ZŠ Kobylí Kobylí TJ Sokol Kobylí BK Maják SVČ Vyškov 0:0
14. 04. 2018 00:00 ZŠ Kobylí Kobylí TJ Sokol Kobylí BK Maják SVČ Vyškov 0:0
28. 04. 2018 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko TJ Sokol Kobylí 0:0
28. 04. 2018 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko TJ Sokol Kobylí 0:0
28. 04. 2018 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov SK Renocar Podolí 0:0
28. 04. 2018 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov SK Renocar Podolí 0:0
14. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
28. 04. 2018 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot KP Brno Šlapanice 0:0
28. 04. 2018 11:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot KP Brno Šlapanice 0:0
28. 04. 2018 00:00 BK Žabiny Brno B BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 0:0
28. 04. 2018 00:00 BK Žabiny Brno B BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 0:0
Žákyně U15

Dušanovy holky si z Vyškova dovezly důležité body

Neděli 12. 2. jsme věnovali dalšímu soutěžnímu utkání kategorie WU15. Soupeřem byl tým Vyškova, který je druhý v tabulce a nutně jsme potřebovali přivézt alespoň jednu vý…

Žákyně U15

Se Žabinami 1:1 na zápasy

V sobotu 6. ledna jsme na domácí palubovce hostili soupeře BK Žabiny Brno.  Jednalo se o posledního ze sedmi soupeřů, se kterým jsme ještě nehráli a tímto dvojzápasem jsme uzavřeli…

zobrazit archív