logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Žáci U15

Tréninky 2019/2020                

Úterý      16:30 - 18:00

Středa   17:30 - 19:00                                               

Pátek      17:30 - 19:00             

Místo: Sportovní hala

Trenér: Mgr. Henrich Vereš

P Družstvo U V P Skóre B
1. BC Nový Jičín 9 8 1 825:373 17
2. SKB Zlín *3x04 8 7 1 689:466 15
3. TBS Přerov 9 5 4 578:628 14
4. Slavia Kroměříž 8 5 3 650:448 13
5. Basket Valmez 9 3 6 637:555 12
6. Spartak Uherský Brod *2x04 8 2 6 289:728 10
7. BK Lipník 9 0 9 419:889 9
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
22. 10. 2019 18:15 Hala TJ Slavia Kroměříž Slavia Kroměříž SKB Zlín *3x04 62:70
26. 10. 2019 14:00 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín Basket Valmez 104:26
26. 10. 2019 09:00 Sokolovna Přerov TBS Přerov BK Lipník 71:57
10. 11. 2019 12:00 Hala TJ Slavia Kroměříž Slavia Kroměříž Spartak Uherský Brod *2x04 50:52
14. 09. 2019 13:30 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín TBS Přerov 95:30
14. 09. 2019 10:00 SPŠSt Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Basket Valmez BK Lipník 90:41
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
15. 09. 2019 10:00 Městská SH Zelené Zlín SKB Zlín *3x04 Spartak Uherský Brod *2x04 109:32
15. 09. 2019 10:00 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín BK Lipník 103:29
15. 09. 2019 10:00 SPŠSt Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Basket Valmez TBS Přerov 54:59
21. 09. 2019 09:30 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod *2x04 TBS Přerov 22:97
28. 09. 2019 13:30 Hala TJ Slavia Kroměříž Slavia Kroměříž BC Nový Jičín 59:71
31. 10. 2019 17:00 Městská SH Zelené Zlín SKB Zlín *3x04 Basket Valmez 88:66
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
29. 09. 2019 09:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod *2x04 BK Lipník 65:46
08. 10. 2019 18:00 Hala TJ Slavia Kroměříž Slavia Kroměříž Basket Valmez 81:70
29. 09. 2019 11:15 Městská SH Zelené Zlín SKB Zlín *3x04 BC Nový Jičín 87:59
12. 10. 2019 12:00 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín Spartak Uherský Brod *2x04 133:18
12. 10. 2019 09:00 Sokolovna Přerov TBS Přerov Slavia Kroměříž 49:103
12. 10. 2019 11:30 Sportovní hala Lipník nad Bečvou BK Lipník SKB Zlín *3x04 61:94
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
13. 10. 2019 10:00 SPŠSt Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Basket Valmez Spartak Uherský Brod *2x04 92:33
13. 10. 2019 08:45 Sokolovna Přerov TBS Přerov SKB Zlín *3x04 62:79
12. 10. 2019 13:30 Sportovní hala Lipník nad Bečvou BK Lipník Slavia Kroměříž 61:124
24. 10. 2019 17:30 Městská SH Zelené Zlín SKB Zlín *3x04 Slavia Kroměříž 60:72
27. 10. 2019 10:00 SPŠSt Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Basket Valmez BC Nový Jičín 50:64
22. 10. 2019 18:30 hala SŠE Lipník nad Bečvou Lipník nad Bečvou BK Lipník TBS Přerov 67:108
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
06. 11. 2019 17:50 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod *2x04 SKB Zlín *3x04 52:102
09. 11. 2019 09:00 Sportovní hala Lipník nad Bečvou BK Lipník BC Nový Jičín 45:109
09. 11. 2019 16:00 Sokolovna Přerov TBS Přerov Basket Valmez 73:64
11. 09. 2019 17:30 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod *2x04 Slavia Kroměříž 15:99
06. 11. 2019 17:45 Sokolovna Přerov TBS Přerov BC Nový Jičín 29:87
10. 11. 2019 09:00 hala SŠE Lipník nad Bečvou Lipník nad Bečvou BK Lipník Basket Valmez 12:125
11. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 11. 2019 09:00 hala SŠE Lipník nad Bečvou Lipník nad Bečvou BK Lipník Spartak Uherský Brod *2x04 0:0
23. 11. 2019 12:45 SPŠSt Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Basket Valmez Slavia Kroměříž 0:0
23. 11. 2019 12:00 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín SKB Zlín *3x04 0:0
24. 11. 2019 08:45 Sokolovna Přerov TBS Přerov Spartak Uherský Brod *2x04 0:0
24. 11. 2019 13:00 SH Krytý bazén Nový Jičín BC Nový Jičín Slavia Kroměříž 0:0
24. 11. 2019 10:00 SPŠSt Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Basket Valmez SKB Zlín *3x04 0:0
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 12. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod *2x04 Basket Valmez 0:0
07. 12. 2019 00:00 Městská SH Zelené Zlín SKB Zlín *3x04 TBS Přerov 0:0
07. 12. 2019 00:00 Hala TJ Slavia Kroměříž Slavia Kroměříž BK Lipník 0:0
08. 12. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod *2x04 BC Nový Jičín 0:0
08. 12. 2019 00:00 Hala TJ Slavia Kroměříž Slavia Kroměříž TBS Přerov 0:0
08. 12. 2019 00:00 Městská SH Zelené Zlín SKB Zlín *3x04 BK Lipník 0:0
Žáci U15

Florešovci tuto sezónu ještě nepoznali porážku

Další kolo v Oblastním přeboru jižní Moravy hráli minižáci MU13 v třebíčské sportovní hale v sobotu 17. 11. 2018 se soupeři SAM Brno B a TJ Třebíč. S brněnským celkem n…

Žáci U15

Dvě výhry z Brna pro kluky MU13

Pro minižáky do 13 let byla neděle 14. 10. 2018 první hracím dnem v sezóně 2018/19. Chlapci kategorie MU13 začali novou sezónu v pěkné sportovní hale ZŠ Čejkovická v Brně se…

zobrazit archív