logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Muži A

Tréninky 2021/2022

Pátek 20:15 - 21:45

Místo: Sportovní hala

Trenér: Mgr. Marko Mižičko, PhD.

 

P Družstvo U V P Skóre B
1. SK Žabovřesky B 9 9 0 758:512 18
2. Slovan Černá Pole C 9 6 3 687:581 15
3. T.J. Sokol Podolí A 8 6 2 615:467 14
4. TJ Sokol Hodonín 9 5 4 683:606 14
5. BK Spartak Uherský Brod 9 5 4 628:605 14
6. ASK Blansko 9 4 5 610:596 13
7. BC VYSOČINA B 9 4 5 573:604 13
8. Sokol Šlapanice A 9 3 6 509:645 12
9. BK Vyškov 9 3 6 459:610 12
10. TESLA Brno 8 2 6 417:510 10
11. TJ Třebíč B 8 1 7 401:604 9
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
17. 12. 2022 00:00 Slovan Černá Pole C SK Žabovřesky B 0:0
17. 12. 2022 17:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko Sokol Šlapanice A 0:0
17. 12. 2022 17:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna T.J. Sokol Podolí A BK Vyškov 0:0
17. 12. 2022 14:30 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín BK Spartak Uherský Brod 0:0
17. 12. 2022 17:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B TJ Třebíč B 0:0
01. 10. 2022 17:00 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C TESLA Brno 62:41
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
20. 11. 2022 10:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko BC VYSOČINA B 61:52
01. 10. 2022 17:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A TJ Třebíč B 70:46
01. 10. 2022 18:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna T.J. Sokol Podolí A TJ Sokol Hodonín 88:72
01. 10. 2022 18:30 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Spartak Uherský Brod 51:59
30. 09. 2022 20:00 SK Žabovřesky B TESLA Brno 99:55
02. 10. 2022 11:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko TJ Třebíč B 86:41
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
02. 10. 2022 09:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A BC VYSOČINA B 64:55
02. 10. 2022 12:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna T.J. Sokol Podolí A BK Spartak Uherský Brod 91:42
02. 10. 2022 10:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov TJ Sokol Hodonín 42:77
15. 10. 2022 17:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno TJ Sokol Hodonín 48:43
15. 10. 2022 17:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B T.J. Sokol Podolí A 70:65
15. 10. 2022 17:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B BK Vyškov 57:49
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 10. 2022 18:15 SH ZŠ Čejkovická Brno Slovan Černá Pole C ASK Blansko 81:78
14. 10. 2022 20:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky B Sokol Šlapanice A 92:49
16. 10. 2022 11:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno BK Spartak Uherský Brod 56:53
16. 10. 2022 10:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B BK Vyškov 84:41
16. 10. 2022 10:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B T.J. Sokol Podolí A 31:69
16. 10. 2022 17:00 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C Sokol Šlapanice A 79:42
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 10. 2022 20:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky B ASK Blansko 91:66
05. 11. 2022 17:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko TESLA Brno 65:62
05. 11. 2022 19:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna T.J. Sokol Podolí A Slovan Černá Pole C 78:72
05. 11. 2022 18:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov SK Žabovřesky B 35:69
05. 11. 2022 18:30 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín BC VYSOČINA B 89:70
05. 11. 2022 18:15 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod TJ Třebíč B 76:46
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
06. 11. 2022 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A TESLA Brno 64:48
06. 11. 2022 09:30 SH Podolí u Brna Podolí u Brna T.J. Sokol Podolí A SK Žabovřesky B 77:91
04. 11. 2022 19:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Slovan Černá Pole C 64:56
06. 11. 2022 09:00 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín TJ Třebíč B 100:71
06. 11. 2022 10:00 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod BC VYSOČINA B 92:57
19. 11. 2022 17:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno BC VYSOČINA B 44:58
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
19. 11. 2022 09:00 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C TJ Sokol Hodonín 87:67
19. 11. 2022 19:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky B BK Spartak Uherský Brod 91:66
19. 11. 2022 17:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko T.J. Sokol Podolí A 49:63
19. 11. 2022 18:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A BK Vyškov 67:68
20. 11. 2022 00:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B TESLA Brno 0:0
20. 11. 2022 15:15 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod Slovan Černá Pole C 67:95
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 11. 2022 20:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky B TJ Sokol Hodonín 78:72
18. 11. 2022 20:00 SH Blansko Blansko ASK Blansko BK Vyškov 78:43
20. 11. 2022 11:45 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A T.J. Sokol Podolí A 40:84
03. 12. 2022 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna T.J. Sokol Podolí A TESLA Brno 0:0
03. 12. 2022 19:00 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín ASK Blansko 75:59
03. 12. 2022 18:00 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod Sokol Šlapanice A 85:50
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
03. 12. 2022 19:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B Slovan Černá Pole C 80:75
03. 12. 2022 17:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B SK Žabovřesky B 45:74
04. 12. 2022 10:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov TESLA Brno 66:63
04. 12. 2022 09:00 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín Sokol Šlapanice A 88:63
04. 12. 2022 09:45 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod ASK Blansko 88:68
04. 12. 2022 12:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B SK Žabovřesky B 47:73
11. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
04. 12. 2022 10:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B Slovan Černá Pole C 64:80
18. 12. 2022 00:00 SK Žabovřesky B Slovan Černá Pole C 0:0
18. 12. 2022 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A ASK Blansko 0:0
18. 12. 2022 10:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov T.J. Sokol Podolí A 0:0
18. 12. 2022 10:00 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod TJ Sokol Hodonín 0:0
18. 12. 2022 10:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B BC VYSOČINA B 0:0
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 01. 2023 00:00 TESLA Brno SK Žabovřesky B 0:0
14. 01. 2023 00:00 TJ Třebíč B ASK Blansko 0:0
14. 01. 2023 00:00 BC VYSOČINA B Sokol Šlapanice A 0:0
14. 01. 2023 00:00 BK Spartak Uherský Brod T.J. Sokol Podolí A 0:0
14. 01. 2023 00:00 TJ Sokol Hodonín BK Vyškov 0:0
15. 01. 2023 00:00 TESLA Brno Slovan Černá Pole C 0:0
14. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
15. 01. 2023 00:00 BC VYSOČINA B ASK Blansko 0:0
15. 01. 2023 00:00 TJ Třebíč B Sokol Šlapanice A 0:0
15. 01. 2023 00:00 TJ Sokol Hodonín T.J. Sokol Podolí A 0:0
15. 01. 2023 00:00 BK Spartak Uherský Brod BK Vyškov 0:0
28. 01. 2023 00:00 BK Spartak Uherský Brod TESLA Brno 0:0
28. 01. 2023 17:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BC VYSOČINA B 0:0
15. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
28. 01. 2023 00:00 T.J. Sokol Podolí A TJ Třebíč B 0:0
28. 01. 2023 17:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A Slovan Černá Pole C 0:0
28. 01. 2023 00:00 ASK Blansko SK Žabovřesky B 0:0
29. 01. 2023 00:00 TJ Sokol Hodonín TESLA Brno 0:0
29. 01. 2023 00:00 T.J. Sokol Podolí A BC VYSOČINA B 0:0
29. 01. 2023 10:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov TJ Třebíč B 0:0
16. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
29. 01. 2023 00:00 ASK Blansko Slovan Černá Pole C 0:0
29. 01. 2023 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A SK Žabovřesky B 0:0
11. 02. 2023 00:00 TESLA Brno Sokol Šlapanice A 0:0
11. 02. 2023 00:00 SK Žabovřesky B T.J. Sokol Podolí A 0:0
11. 02. 2023 00:00 Slovan Černá Pole C BK Vyškov 0:0
11. 02. 2023 00:00 TJ Třebíč B TJ Sokol Hodonín 0:0
17. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 02. 2023 00:00 BC VYSOČINA B BK Spartak Uherský Brod 0:0
12. 02. 2023 00:00 TESLA Brno ASK Blansko 0:0
12. 02. 2023 00:00 Slovan Černá Pole C T.J. Sokol Podolí A 0:0
12. 02. 2023 00:00 SK Žabovřesky B BK Vyškov 0:0
12. 02. 2023 00:00 BC VYSOČINA B TJ Sokol Hodonín 0:0
12. 02. 2023 00:00 TJ Třebíč B BK Spartak Uherský Brod 0:0
19. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 02. 2023 00:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno TJ Třebíč B 0:0
25. 02. 2023 00:00 SH ZŠ Čejkovická Brno Slovan Černá Pole C BK Spartak Uherský Brod 0:0
25. 02. 2023 00:00 TJ Sokol Hodonín SK Žabovřesky B 0:0
25. 02. 2023 17:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov ASK Blansko 0:0
25. 02. 2023 00:00 T.J. Sokol Podolí A Sokol Šlapanice A 0:0
26. 02. 2023 00:00 BC VYSOČINA B TESLA Brno 0:0
20. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
26. 02. 2023 00:00 TJ Sokol Hodonín Slovan Černá Pole C 0:0
26. 02. 2023 00:00 BK Spartak Uherský Brod SK Žabovřesky B 0:0
26. 02. 2023 00:00 T.J. Sokol Podolí A ASK Blansko 0:0
26. 02. 2023 10:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Sokol Šlapanice A 0:0
11. 03. 2023 00:00 TESLA Brno BK Vyškov 0:0
11. 03. 2023 18:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A TJ Sokol Hodonín 0:0
21. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 03. 2023 00:00 ASK Blansko BK Spartak Uherský Brod 0:0
11. 03. 2023 00:00 SK Žabovřesky B BC VYSOČINA B 0:0
11. 03. 2023 00:00 Slovan Černá Pole C TJ Třebíč B 0:0
12. 03. 2023 00:00 TESLA Brno T.J. Sokol Podolí A 0:0
12. 03. 2023 00:00 ASK Blansko TJ Sokol Hodonín 0:0
12. 03. 2023 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A BK Spartak Uherský Brod 0:0
22. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 03. 2023 00:00 Slovan Černá Pole C BC VYSOČINA B 0:0
12. 03. 2023 00:00 SK Žabovřesky B TJ Třebíč B 0:0
Muži A

Muži stihli 4 zápasy před nucenou pauzou

Mužům (stejně jako ostatním) byla sezóna 2020/21 přerušena dříve, než naplno začala. Tým absolvoval prázdninovou přípravu s trenérem Markem Mižičkem ve složení, které odpov…

Muži A

MU19 v mužské kategorii nevyhráli, ale nezklamali

Stejně jako v minulém soutěžním ročníku, měli hráči týmu mužů jen malý zájem odehrát Play-off Jihomoravské ligy. Na návrh hrajícího kouče Jirky Krejčiř…

zobrazit archív