logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Muži A

Tréninky 2019/2020

Pátek 20:15 - 21:45

Místo: Sportovní hala

Trenér: Josef Floreš, Marko Mižičko

 

P Družstvo U V P Skóre B
1. TJ Třebíč 20 20 0 1615:1223 40
2. BCS Husovice A 20 15 5 1508:1224 35
3. TESLA Brno 20 12 8 1367:1263 32
4. BC VYSOČINA B 20 11 9 1233:1201 31
5. ASK Blansko 20 10 10 1310:1297 30
6. BK Vyškov 20 10 10 1155:1248 30
7. Slovan Černá Pole C 20 9 11 1356:1295 29
8. Sokol Hodonín 20 9 11 1373:1411 29
9. BK Vlci Žďár B 20 5 15 1267:1414 25
10. Spartak Uherský Brod 19 4 15 1260:1471 23
11. Sokol Šlapanice B 19 4 15 1029:1426 23
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
06. 12. 2019 20:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč BCS Husovice A 74:58
08. 12. 2019 14:30 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B BK Vlci Žďár B 72:55
06. 12. 2019 20:00 SH Blansko Blansko ASK Blansko TESLA Brno 62:64
08. 12. 2019 08:30 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod Sokol Hodonín 77:89
08. 12. 2019 09:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice B Slovan Černá Pole C 71:65
28. 09. 2019 17:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč BK Vyškov 80:48
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
28. 09. 2019 17:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B Sokol Šlapanice B 57:43
28. 09. 2019 17:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlci Žďár B Slovan Černá Pole C 46:57
28. 09. 2019 17:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko Spartak Uherský Brod 60:57
28. 09. 2019 17:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno Sokol Hodonín 66:57
01. 10. 2019 19:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BCS Husovice A 51:77
29. 09. 2019 10:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B Slovan Černá Pole C 65:49
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
29. 09. 2019 11:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlci Žďár B Sokol Šlapanice B 69:58
27. 09. 2019 20:00 SH Blansko Blansko ASK Blansko Sokol Hodonín 53:68
29. 09. 2019 11:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno Spartak Uherský Brod 77:71
12. 10. 2019 17:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Spartak Uherský Brod 63:54
12. 10. 2019 18:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice B ASK Blansko 76:77
09. 10. 2019 20:00 Hala Univerzity Obrany Brno Slovan Černá Pole C TESLA Brno 63:52
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 10. 2019 17:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč BC VYSOČINA B 76:61
12. 10. 2019 17:45 SH Morenda Brno BCS Husovice A BK Vlci Žďár B 81:60
11. 10. 2019 19:30 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Sokol Hodonín 67:50
13. 10. 2019 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice B TESLA Brno 34:74
18. 10. 2019 18:00 Hala Univerzity Obrany Brno Slovan Černá Pole C ASK Blansko 56:53
13. 10. 2019 10:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč BK Vlci Žďár B 70:56
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
13. 10. 2019 13:00 SH Morenda Brno BCS Husovice A BC VYSOČINA B 71:54
26. 10. 2019 15:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B BK Vyškov 57:58
26. 10. 2019 17:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko TJ Třebíč 74:80
24. 10. 2019 20:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno BCS Husovice A 44:69
26. 10. 2019 18:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod Sokol Šlapanice B 78:67
01. 11. 2019 18:30 Sportovní hala Hodonín Sokol Hodonín Slovan Černá Pole C 63:58
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
27. 10. 2019 13:45 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlci Žďár B BK Vyškov 74:53
25. 10. 2019 20:00 SH Blansko Blansko ASK Blansko BCS Husovice A 63:74
27. 10. 2019 11:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno TJ Třebíč 69:72
25. 10. 2019 20:20 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod Slovan Černá Pole C 84:81
18. 01. 2020 19:45 SH Hodonín TEZA Hodonín Sokol Hodonín Sokol Šlapanice B 73:78
09. 11. 2019 16:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Sokol Šlapanice B 68:54
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 11. 2019 18:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč Spartak Uherský Brod 83:53
09. 11. 2019 18:30 SH Morenda Brno BCS Husovice A Sokol Hodonín 69:58
09. 11. 2019 19:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B ASK Blansko 57:58
09. 11. 2019 18:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlci Žďár B TESLA Brno 60:77
08. 11. 2019 19:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Slovan Černá Pole C 72:52
10. 11. 2019 10:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč Sokol Hodonín 81:66
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
10. 11. 2019 12:00 SH Morenda Brno BCS Husovice A Spartak Uherský Brod 105:64
10. 11. 2019 10:30 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B TESLA Brno 58:49
10. 11. 2019 10:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlci Žďár B ASK Blansko 72:73
23. 11. 2019 17:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko BK Vyškov 37:62
23. 11. 2019 19:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod BC VYSOČINA B 76:70
23. 11. 2019 18:15 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlci Žďár B Sokol Hodonín 59:65
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 11. 2019 17:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice B TJ Třebíč 38:101
22. 11. 2019 20:00 Hala Univerzity Obrany Brno Slovan Černá Pole C BCS Husovice A 50:54
21. 11. 2019 20:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno BK Vyškov 64:54
24. 11. 2019 10:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod BK Vlci Žďár B 72:61
24. 11. 2019 08:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B Sokol Hodonín 66:60
24. 11. 2019 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice B BCS Husovice A 44:77
11. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
24. 11. 2019 11:00 Hala Univerzity Obrany Brno Slovan Černá Pole C TJ Třebíč 64:93
07. 12. 2019 18:00 SH Morenda Brno BCS Husovice A TJ Třebíč 73:78
07. 12. 2019 18:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlci Žďár B BC VYSOČINA B 50:55
03. 12. 2019 18:30 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno ASK Blansko 75:64
07. 12. 2019 19:00 SH Hodonín TEZA Hodonín Sokol Hodonín Spartak Uherský Brod 86:75
07. 12. 2019 18:00 Hala Univerzity Obrany Brno Slovan Černá Pole C Sokol Šlapanice B 79:45
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 01. 2020 19:30 SH Morenda Brno BCS Husovice A BK Vyškov 89:48
11. 01. 2020 12:00 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C BC VYSOČINA B 52:64
11. 01. 2020 16:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice B BK Vlci Žďár B 62:72
11. 01. 2020 18:00 SH Hodonín TEZA Hodonín Sokol Hodonín ASK Blansko 78:68
11. 01. 2020 17:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod TESLA Brno 63:67
12. 01. 2020 11:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov TJ Třebíč 59:69
14. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 01. 2020 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice B BC VYSOČINA B 48:56
12. 01. 2020 14:00 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C BK Vlci Žďár B 102:63
12. 01. 2020 09:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod ASK Blansko 57:84
12. 01. 2020 10:00 SH Hodonín TEZA Hodonín Sokol Hodonín TESLA Brno 78:76
17. 01. 2020 18:45 SH Hodonín TEZA Hodonín Sokol Hodonín BK Vyškov 60:67
25. 01. 2020 17:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno Sokol Šlapanice B 96:37
15. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 01. 2020 17:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko Slovan Černá Pole C 72:56
25. 01. 2020 18:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlci Žďár B TJ Třebíč 79:92
25. 01. 2020 19:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B BCS Husovice A 64:56
26. 01. 2020 10:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod BK Vyškov 63:66
26. 01. 2020 10:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko Sokol Šlapanice B 77:42
28. 01. 2020 20:30 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno Slovan Černá Pole C 70:76
16. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
26. 01. 2020 12:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B TJ Třebíč 57:77
24. 01. 2020 19:45 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlci Žďár B BCS Husovice A 61:75
08. 02. 2020 17:30 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Vlci Žďár B 60:59
08. 02. 2020 17:00 SH Morenda Brno BCS Husovice A ASK Blansko 64:78
08. 02. 2020 17:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč TESLA Brno 84:63
01. 03. 2020 14:00 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C Spartak Uherský Brod 96:52
17. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
08. 02. 2020 17:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice B Sokol Hodonín 73:70
09. 02. 2020 11:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BC VYSOČINA B 58:53
09. 02. 2020 10:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč ASK Blansko 75:63
05. 02. 2020 20:05 SH Morenda Brno BCS Husovice A TESLA Brno 84:86
09. 02. 2020 00:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice B Spartak Uherský Brod 0:0
09. 02. 2020 13:00 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C Sokol Hodonín 97:70
19. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
22. 02. 2020 13:00 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C BK Vyškov 82:58
22. 02. 2020 18:00 SH Hodonín TEZA Hodonín Sokol Hodonín TJ Třebíč 64:82
22. 02. 2020 16:45 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod BCS Husovice A 72:79
22. 02. 2020 17:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno BC VYSOČINA B 73:61
22. 02. 2020 17:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko BK Vlci Žďár B 76:65
23. 02. 2020 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice B BK Vyškov 57:45
20. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 02. 2020 10:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod TJ Třebíč 64:76
23. 02. 2020 10:00 SH Hodonín TEZA Hodonín Sokol Hodonín BCS Husovice A 66:85
23. 02. 2020 10:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko BC VYSOČINA B 59:69
23. 02. 2020 11:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno BK Vlci Žďár B 67:68
07. 03. 2020 17:30 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov TESLA Brno 48:58
07. 03. 2020 17:15 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlci Žďár B Spartak Uherský Brod 85:69
21. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 03. 2020 16:00 SH Hodonín TEZA Hodonín Sokol Hodonín BC VYSOČINA B 74:61
07. 03. 2020 17:00 SH Morenda Brno BCS Husovice A Sokol Šlapanice B 100:54
07. 03. 2020 18:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč Slovan Černá Pole C 80:66
06. 03. 2020 19:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov ASK Blansko 50:59
08. 03. 2020 12:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B Spartak Uherský Brod 76:59
08. 03. 2020 13:00 SH Hodonín TEZA Hodonín Sokol Hodonín BK Vlci Žďár B 78:53
22. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
08. 03. 2020 10:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč Sokol Šlapanice B 92:48
04. 03. 2020 19:50 SH Morenda Brno BCS Husovice A Slovan Černá Pole C 68:55
Muži A

MU19 v mužské kategorii nevyhráli, ale nezklamali

Stejně jako v minulém soutěžním ročníku, měli hráči týmu mužů jen malý zájem odehrát Play-off Jihomoravské ligy. Na návrh hrajícího kouče Jirky Krejčiř…

Muži A

Muži uzavřeli základní část ročníku 2018/19

O uplynulém víkendu dohrál tým mužů poslední zápas základní části Jihomoravské ligy. V pátek, 1. 3. jsme hostili v uherskobrodské sportovní hale…

zobrazit archív