logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Minižákyně U12

P Družstvo U V P Skóre B
1. BK Žabiny Brno 8 7 1 495:215 15
2. BC Vysočina 8 7 1 483:214 15
3. SK K2 Prostějov 8 7 1 445:246 15
4. KP Brno 8 4 4 361:341 12
5. BK Blansko 8 4 4 334:324 12
6. BK Vlčata Žďár 8 2 6 344:379 10
7. TJSpartak Uherský Brod 8 1 7 265:466 9
8. TJ Sokol Lanžhot 8 0 8 162:704 8
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
05. 10. 2019 08:30 Městská hala míčových sportů - stará hala Brno KP Brno BC Vysočina 20:38
05. 10. 2019 10:30 Městská hala míčových sportů - stará hala Brno BC Vysočina BK Vlčata Žďár 43:29
05. 10. 2019 12:30 Městská hala míčových sportů - stará hala Brno KP Brno BK Vlčata Žďár 43:31
13. 10. 2019 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Žabiny Brno 7:121
13. 10. 2019 11:00 Sportovní hala Lanžhot BK Žabiny Brno SK K2 Prostějov 22:43
13. 10. 2019 13:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot SK K2 Prostějov 10:98
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 09. 2019 12:45 Sportovní hala Uherský Brod TJSpartak Uherský Brod BK Blansko 25:46
14. 09. 2019 14:00 Sportovní hala Uherský Brod TJSpartak Uherský Brod BK Blansko 33:37
19. 10. 2019 14:30 Sportovní hala Uherský Brod TJSpartak Uherský Brod SK K2 Prostějov 28:48
19. 10. 2019 16:00 Sportovní hala Uherský Brod SK K2 Prostějov BC Vysočina 35:44
19. 10. 2019 17:30 Sportovní hala Uherský Brod TJSpartak Uherský Brod BC Vysočina 21:75
19. 10. 2019 09:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Vlčata Žďár 57:51
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
19. 10. 2019 10:30 Sportovní hala ČKD Blansko BK Vlčata Žďár TJ Sokol Lanžhot 64:21
19. 10. 2019 12:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko TJ Sokol Lanžhot 89:22
19. 10. 2019 08:30 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno KP Brno 56:47
19. 10. 2019 10:30 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno KP Brno 54:36
03. 11. 2019 09:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár BK Žabiny Brno 23:55
03. 11. 2019 11:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žabiny Brno TJSpartak Uherský Brod 95:16
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
03. 11. 2019 13:15 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár TJSpartak Uherský Brod 73:35
02. 11. 2019 14:45 ZŠ Palackého Prostějov SK K2 Prostějov BK Blansko 51:29
02. 11. 2019 16:15 ZŠ Palackého Prostějov BK Blansko KP Brno 39:41
02. 11. 2019 17:45 ZŠ Palackého Prostějov SK K2 Prostějov KP Brno 45:40
02. 11. 2019 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BC Vysočina 14:105
02. 11. 2019 10:45 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BC Vysočina 30:98
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
16. 11. 2019 08:30 Sportovní hala Uherský Brod TJSpartak Uherský Brod TJ Sokol Lanžhot 54:33
16. 11. 2019 10:15 Sportovní hala Uherský Brod TJ Sokol Lanžhot KP Brno 25:75
16. 11. 2019 12:00 Sportovní hala Uherský Brod TJSpartak Uherský Brod KP Brno 53:59
17. 11. 2019 14:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno BK Blansko 45:19
17. 11. 2019 15:30 SH Rosnička Brno Brno BK Blansko BC Vysočina 18:56
17. 11. 2019 17:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno BC Vysočina 47:24
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
16. 11. 2019 09:00 ZŠ Palackého Prostějov SK K2 Prostějov BK Vlčata Žďár 57:39
16. 11. 2019 10:30 ZŠ Palackého Prostějov SK K2 Prostějov BK Vlčata Žďár 68:34
30. 11. 2019 09:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár BC Vysočina 0:0
30. 11. 2019 11:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BC Vysočina KP Brno 0:0
30. 11. 2019 13:15 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár KP Brno 0:0
30. 11. 2019 09:00 ZŠ Palackého Prostějov SK K2 Prostějov BK Žabiny Brno 0:0
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 11. 2019 00:00 TK+ /letní tělocvična/ Prostějov BK Žabiny Brno TJ Sokol Lanžhot 0:0
30. 11. 2019 10:30 ZŠ Palackého Prostějov SK K2 Prostějov BK Žabiny Brno 0:0
30. 11. 2019 16:30 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko TJSpartak Uherský Brod 0:0
30. 11. 2019 15:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko TJSpartak Uherský Brod 0:0
14. 12. 2019 11:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina SK K2 Prostějov 0:0
14. 12. 2019 13:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava SK K2 Prostějov TJSpartak Uherský Brod 0:0
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 12. 2019 15:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina TJSpartak Uherský Brod 0:0
14. 12. 2019 09:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko TJ Sokol Lanžhot 0:0
14. 12. 2019 10:30 Sportovní hala ČKD Blansko TJ Sokol Lanžhot BK Vlčata Žďár 0:0
14. 12. 2019 12:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Vlčata Žďár 0:0
14. 12. 2019 00:00 Městská hala míčových sportů - stará hala Brno KP Brno BK Žabiny Brno 0:0
14. 12. 2019 00:00 Městská hala míčových sportů - stará hala Brno KP Brno BK Žabiny Brno 0:0
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
18. 01. 2020 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno BK Vlčata Žďár 0:0
18. 01. 2020 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Vlčata Žďár TJSpartak Uherský Brod 0:0
18. 01. 2020 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno TJSpartak Uherský Brod 0:0
18. 01. 2020 00:00 Městská hala míčových sportů - stará hala Brno KP Brno BK Blansko 0:0
18. 01. 2020 00:00 Městská hala míčových sportů - stará hala Brno BK Blansko SK K2 Prostějov 0:0
18. 01. 2020 00:00 Městská hala míčových sportů - stará hala Brno KP Brno SK K2 Prostějov 0:0
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
18. 01. 2020 09:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina TJ Sokol Lanžhot 0:0
18. 01. 2020 11:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina TJ Sokol Lanžhot 0:0
01. 02. 2020 00:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot TJSpartak Uherský Brod 0:0
01. 02. 2020 00:00 Sportovní hala Lanžhot TJSpartak Uherský Brod KP Brno 0:0
01. 02. 2020 00:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot KP Brno 0:0
01. 02. 2020 09:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina BK Žabiny Brno 0:0
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
01. 02. 2020 11:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BK Žabiny Brno BK Blansko 0:0
01. 02. 2020 13:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina BK Blansko 0:0
01. 02. 2020 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár SK K2 Prostějov 0:0
01. 02. 2020 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár SK K2 Prostějov 0:0
Minižákyně U12

WU12 bojovaly ve Žďáru

Opět v malém počtu se minižačky WU12 postavily soupeřkám, tentokrát v neděli 3. 11. 2019 týmům z Brna a Žďáru nad Sázavou. Brňanky nás převýšily nejen fyzicky, ale i herně. Dok…

Minižákyně U12

Deset statečných

V netradičním čase, od půl třetí do sedmé hodiny, se v sobotu (19. 10. 2019) odehrála dvě utkání dívek U12. Postavili jsme se těžkým soupeřům z Prostějova a…

zobrazit archív