logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Minižákyně U12

Tréninky 2020/2021             

Pondělí 15:00 – 16:30

Středa 15:00 – 16:30

Pátek 14:30 – 16:00  

Místo: Tělocvična ZŠ Na Výsluní

Trenér: Petra Balijová

Asistent: Jiří Dorazil

P Družstvo U V P Skóre B
1. KP Brno 0 0 0 0:0 0
2. BK Žabiny Brno 0 0 0 0:0 0
3. BK Blansko 0 0 0 0:0 0
4. BK Vyškov 0 0 0 0:0 0
5. Basketbal Dubňany 0 0 0 0:0 0
6. TJ Spartak Uherský Brod 0 0 0 0:0 0
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
20. 03. 2021 00:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno BK Vyškov 0:0
20. 03. 2021 00:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno BK Vyškov 0:0
20. 03. 2021 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno Basketbal Dubňany 0:0
20. 03. 2021 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno Basketbal Dubňany 0:0
20. 03. 2021 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko TJ Spartak Uherský Brod 0:0
20. 03. 2021 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko TJ Spartak Uherský Brod 0:0
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 11. -0001 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov TJ Spartak Uherský Brod 0:0
30. 11. -0001 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov TJ Spartak Uherský Brod 0:0
30. 11. -0001 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Blansko 0:0
30. 11. -0001 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Blansko 0:0
30. 11. -0001 00:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno BK Žabiny Brno 0:0
30. 11. -0001 00:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno BK Žabiny Brno 0:0
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 11. -0001 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno BK Vyškov 0:0
30. 11. -0001 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno BK Vyškov 0:0
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko KP Brno 0:0
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko KP Brno 0:0
30. 11. -0001 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany TJ Spartak Uherský Brod 0:0
30. 11. -0001 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany TJ Spartak Uherský Brod 0:0
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 11. -0001 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Vyškov 0:0
30. 11. -0001 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Vyškov 0:0
30. 11. -0001 00:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno TJ Spartak Uherský Brod 0:0
30. 11. -0001 00:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno TJ Spartak Uherský Brod 0:0
30. 11. -0001 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno BK Blansko 0:0
30. 11. -0001 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno BK Blansko 0:0
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Vyškov 0:0
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Vyškov 0:0
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Žabiny Brno 0:0
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Žabiny Brno 0:0
30. 11. -0001 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany KP Brno 0:0
30. 11. -0001 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany KP Brno 0:0
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 11. -0001 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov KP Brno 0:0
30. 11. -0001 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov KP Brno 0:0
30. 11. -0001 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Žabiny Brno 0:0
30. 11. -0001 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Žabiny Brno 0:0
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Blansko 0:0
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Blansko 0:0
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Vyškov 0:0
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Vyškov 0:0
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko Basketbal Dubňany 0:0
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko Basketbal Dubňany 0:0
30. 11. -0001 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno KP Brno 0:0
30. 11. -0001 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno KP Brno 0:0
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 11. -0001 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Žabiny Brno 0:0
30. 11. -0001 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Žabiny Brno 0:0
30. 11. -0001 00:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno BK Blansko 0:0
30. 11. -0001 00:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno BK Blansko 0:0
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod Basketbal Dubňany 0:0
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod Basketbal Dubňany 0:0
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
13. 02. 2021 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Basketbal Dubňany 0:0
13. 02. 2021 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Basketbal Dubňany 0:0
13. 02. 2021 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod KP Brno 0:0
13. 02. 2021 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod KP Brno 0:0
13. 02. 2021 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Žabiny Brno 0:0
13. 02. 2021 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Žabiny Brno 0:0
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
06. 03. 2021 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Blansko 0:0
06. 03. 2021 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Blansko 0:0
06. 03. 2021 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno TJ Spartak Uherský Brod 0:0
06. 03. 2021 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno TJ Spartak Uherský Brod 0:0
06. 03. 2021 00:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno Basketbal Dubňany 0:0
06. 03. 2021 00:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno Basketbal Dubňany 0:0
Minižákyně U12

Soustředění minižáků a minižákyň

Nejmladší týmy minižáků a minižákyň, které budeme mít v soutěžích v sezóně 2020/21, měly úvodní přípravu v Bojkovicích ve dnech od 17. do 21. 8. 2020. 

Minižákyně U12

Slušný výkon, ale i slušná prohra

Holky U12 se v sobotu 18. 1. 2020 utkaly s těžkým soupeřem. S prvním týmem tabulky Žabiny Brno a s šestým Žďárem nad Sázavou. Holky se konečně sešly v trošičku vět…

zobrazit archív