logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Kadeti U17

Tréninky 2017/2018

Pondělí 18.00 - 19.30

Středa 19.00 – 20.00

Čtvrtek 18.00 – 19.30

Pátek 17.45 – 19.15

Místo: Sportovní hala

Trenér: Mgr. Jiří Pršala

P Družstvo U V P Skóre B
1. TJ Spartak DDM Uherský Brod 20 19 1 2041:883 39
2. SK Žabovřesky 16 15 1 1676:598 31
3. BBK Blansko 18 11 7 1158:1126 29
4. TJ Slavia Kroměříž 18 10 8 1396:1202 28
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 7 11 1333:1395 25
6. TJ Lokomotiva Břeclav 18 6 12 832:1428 24
7. BK Žďár nad Sázavou B 18 2 16 826:1465 20
8. BBK DS Brno 18 2 16 626:1791 20
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 09. 2017 15:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B BBK DS Brno 88:50
23. 09. 2017 17:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B BBK DS Brno 73:71
23. 09. 2017 15:30 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž SK Žabovřesky 34:90
23. 09. 2017 17:30 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž SK Žabovřesky 52:85
23. 09. 2017 10:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod BBK Blansko 78:67
23. 09. 2017 12:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod BBK Blansko 60:88
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 09. 2017 15:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod TJ Lokomotiva Břeclav 118:38
23. 09. 2017 17:15 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod TJ Lokomotiva Břeclav 108:28
08. 10. 2017 15:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B TJ Lokomotiva Břeclav 40:50
08. 10. 2017 17:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B TJ Lokomotiva Břeclav 46:48
07. 10. 2017 14:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 94:39
07. 10. 2017 15:45 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 117:67
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 10. 2017 09:00 SH Blansko Blansko BBK Blansko TJ Slavia Kroměříž 59:50
07. 10. 2017 10:45 SH Blansko Blansko BBK Blansko TJ Slavia Kroměříž 73:70
07. 10. 2017 09:30 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky BBK DS Brno 108:20
07. 10. 2017 13:30 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky BBK DS Brno 100:27
21. 10. 2017 09:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod BK Žďár nad Sázavou B 110:36
21. 10. 2017 10:45 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod BK Žďár nad Sázavou B 128:34
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
21. 10. 2017 09:00 SH Blansko Blansko BBK Blansko TJ Lokomotiva Břeclav 61:53
21. 10. 2017 10:45 SH Blansko Blansko BBK Blansko TJ Lokomotiva Břeclav 76:64
21. 10. 2017 10:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky TJ Jiskra Havlíčkův Brod 92:39
21. 10. 2017 14:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky TJ Jiskra Havlíčkův Brod 88:33
21. 10. 2017 12:30 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno TJ Slavia Kroměříž 23:125
21. 10. 2017 15:30 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno TJ Slavia Kroměříž 15:118
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
04. 11. 2017 09:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B TJ Slavia Kroměříž 60:88
04. 11. 2017 11:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B TJ Slavia Kroměříž 45:105
04. 11. 2017 15:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod BBK DS Brno 143:40
04. 11. 2017 17:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod BBK DS Brno 123:41
04. 11. 2017 16:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav SK Žabovřesky 26:110
04. 11. 2017 18:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav SK Žabovřesky 26:112
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
04. 11. 2017 14:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod BBK Blansko 90:30
04. 11. 2017 15:45 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod BBK Blansko 101:46
18. 11. 2017 09:00 SH Blansko Blansko BBK Blansko BK Žďár nad Sázavou B 67:37
18. 11. 2017 11:00 SH Blansko Blansko BBK Blansko BK Žďár nad Sázavou B 64:26
18. 11. 2017 09:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky TJ Spartak DDM Uherský Brod 55:65
18. 11. 2017 13:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky TJ Spartak DDM Uherský Brod 89:68
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
19. 11. 2017 09:30 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno TJ Lokomotiva Břeclav 35:51
19. 11. 2017 13:30 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno TJ Lokomotiva Břeclav 36:48
18. 11. 2017 15:00 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž TJ Jiskra Havlíčkův Brod 94:69
18. 11. 2017 17:00 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž TJ Jiskra Havlíčkův Brod 89:64
02. 12. 2017 09:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Žďár nad Sázavou B 80:52
02. 12. 2017 11:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Žďár nad Sázavou B 92:58
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
02. 12. 2017 15:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav TJ Slavia Kroměříž 37:83
02. 12. 2017 17:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav TJ Slavia Kroměříž 52:125
02. 12. 2017 14:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod BBK DS Brno 111:25
02. 12. 2017 15:45 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod BBK DS Brno 105:34
02. 12. 2017 09:00 SH Blansko Blansko BBK Blansko SK Žabovřesky 46:89
02. 12. 2017 10:45 SH Blansko Blansko BBK Blansko SK Žabovřesky 41:89
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
17. 12. 2017 00:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky BK Žďár nad Sázavou B 0:0
17. 12. 2017 00:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky BK Žďár nad Sázavou B 0:0
16. 12. 2017 12:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno BBK Blansko 27:89
16. 12. 2017 15:15 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno BBK Blansko 24:95
16. 12. 2017 15:00 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž TJ Spartak DDM Uherský Brod 53:84
16. 12. 2017 17:00 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž TJ Spartak DDM Uherský Brod 69:98
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
16. 12. 2017 13:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Lokomotiva Břeclav 106:59
16. 12. 2017 15:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Lokomotiva Břeclav 99:57
13. 01. 2018 15:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav BK Žďár nad Sázavou B 61:44
13. 01. 2018 17:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav BK Žďár nad Sázavou B 67:48
13. 01. 2018 11:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod 61:108
13. 01. 2018 13:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod 52:109
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
13. 01. 2018 14:00 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž BBK Blansko 81:59
13. 01. 2018 16:00 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž BBK Blansko 59:55
13. 01. 2018 12:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno SK Žabovřesky 9:194
13. 01. 2018 15:15 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno SK Žabovřesky 11:141
27. 01. 2018 12:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno BK Žďár nad Sázavou B 67:38
27. 01. 2018 15:15 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno BK Žďár nad Sázavou B 71:41
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
26. 01. 2018 17:45 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky TJ Slavia Kroměříž 112:48
26. 01. 2018 19:30 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky TJ Slavia Kroměříž 122:53
27. 01. 2018 09:00 SH Blansko Blansko BBK Blansko TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72:65
27. 01. 2018 11:00 SH Blansko Blansko BBK Blansko TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70:63
27. 01. 2018 15:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav TJ Spartak DDM Uherský Brod 39:91
27. 01. 2018 17:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav TJ Spartak DDM Uherský Brod 28:90
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 02. 2018 09:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B TJ Spartak DDM Uherský Brod 25:116
11. 02. 2018 11:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B TJ Spartak DDM Uherský Brod 35:130
24. 02. 2018 15:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav BBK Blansko 0:0
24. 02. 2018 17:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav BBK Blansko 0:0
24. 02. 2018 10:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod SK Žabovřesky 0:0
24. 02. 2018 12:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod SK Žabovřesky 0:0
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
03. 03. 2018 16:00 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž BBK DS Brno 0:0
03. 03. 2018 17:30 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž BBK DS Brno 0:0
10. 03. 2018 00:00 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž BK Žďár nad Sázavou B 0:0
10. 03. 2018 00:00 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž BK Žďár nad Sázavou B 0:0
04. 03. 2018 15:15 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:0
04. 03. 2018 16:45 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:0
11. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
10. 03. 2018 00:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky TJ Lokomotiva Břeclav 0:0
10. 03. 2018 00:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky TJ Lokomotiva Břeclav 0:0
10. 03. 2018 00:00 BBK Blansko TJ Spartak DDM Uherský Brod 0:0
10. 03. 2018 00:00 BBK Blansko TJ Spartak DDM Uherský Brod 0:0
24. 03. 2018 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B BBK Blansko 0:0
24. 03. 2018 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B BBK Blansko 0:0
12. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
24. 03. 2018 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod SK Žabovřesky 0:0
24. 03. 2018 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod SK Žabovřesky 0:0
24. 03. 2018 15:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav BBK DS Brno 0:0
24. 03. 2018 17:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav BBK DS Brno 0:0
24. 03. 2018 11:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Slavia Kroměříž 0:0
24. 03. 2018 13:00 Kotlina Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Slavia Kroměříž 0:0
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 04. 2018 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:0
07. 04. 2018 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:0
07. 04. 2018 00:00 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž TJ Lokomotiva Břeclav 0:0
07. 04. 2018 00:00 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž TJ Lokomotiva Břeclav 0:0
08. 04. 2018 10:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno TJ Spartak DDM Uherský Brod 0:0
08. 04. 2018 11:30 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno TJ Spartak DDM Uherský Brod 0:0
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 04. 2018 00:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky BBK Blansko 0:0
07. 04. 2018 00:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky BBK Blansko 0:0
21. 04. 2018 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B SK Žabovřesky 0:0
21. 04. 2018 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žďár nad Sázavou B SK Žabovřesky 0:0
21. 04. 2018 00:00 BBK Blansko BBK DS Brno 0:0
21. 04. 2018 00:00 BBK Blansko BBK DS Brno 0:0
14. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
21. 04. 2018 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod TJ Slavia Kroměříž 0:0
21. 04. 2018 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod TJ Slavia Kroměříž 0:0
21. 04. 2018 00:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:0
21. 04. 2018 00:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:0
Kadeti U17

Ve Žďáru jsme ovládli obě utkání

Blíží se jarní prázdniny a v programu dorostenců MU17 jsme proto museli požádat o přeložení zápasů, které byly plánovány na 24. 2. ve Žďáru nad Sázavou. Soupeř…

Kadeti U17

V Břeclavi Pršalovci bodovali naplno

Dorostenci MU17 hráli svá další utkání v sobotu v Břeclavi. Trenér Pršala měl všechny hráče k dispozici a nepoužil tentokrát nikoho z „pendlů“…

zobrazit archív