logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Kadeti U17

Tréninky 2021/2022     

Úterý      16:30 - 18:00

Středa    17:30 - 19:00

Čtvrtek   18:00 - 19:30                                               

Pátek      16:00 - 17:30             

Místo: Sportovní hala

Trenér: Mgr. Henrich Vereš, as. Jonáš Balija

P Družstvo U V P Skóre B
1. TJ Spartak Uherský Brod 6 5 1 495:331 11
2. TJ Slavia Kroměříž 7 4 3 542:414 11
3. Basket Kohouti 5 4 1 402:256 9
4. Basket Valmez 5 4 1 390:296 9
5. TJ Šumperk 6 2 4 409:400 8
6. Sokol Podolí 5 0 5 217:479 5
7. SK Žabovřesky "B" 4 0 4 127:406 4
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
24. 09. 2022 13:30 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti SK Žabovřesky "B" 100:44
10. 12. 2022 15:30 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž Basket Valmez 0:0
24. 09. 2022 18:00 Hala Tyršův stadion Šumperk TJ Šumperk TJ Spartak Uherský Brod 53:78
07. 01. 2023 00:00 SK Žabovřesky "B" TJ Spartak Uherský Brod 0:0
25. 09. 2022 13:00 Sokolovna Podolí Podolí Sokol Podolí TJ Slavia Kroměříž 55:85
08. 10. 2022 11:00 SPŠSt Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Basket Valmez TJ Šumperk 96:48
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 10. 2022 18:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti TJ Slavia Kroměříž 86:55
09. 10. 2022 10:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod Sokol Podolí 102:32
22. 10. 2022 09:30 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž SK Žabovřesky "B" 95:32
22. 10. 2022 16:30 Hala Tyršův stadion Šumperk TJ Šumperk Basket Kohouti 45:84
22. 10. 2022 14:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod Basket Valmez 83:58
23. 10. 2022 13:00 Sokolovna Podolí Podolí Sokol Podolí TJ Šumperk 48:100
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 12. 2022 12:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky "B" Basket Valmez 0:0
12. 11. 2022 14:30 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti TJ Spartak Uherský Brod 79:50
12. 11. 2022 16:30 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž TJ Šumperk 74:52
13. 11. 2022 11:00 SPŠSt Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Basket Valmez Sokol Podolí 100:49
26. 11. 2022 18:00 Hala Tyršův stadion Šumperk TJ Šumperk SK Žabovřesky "B" 111:20
26. 11. 2022 10:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod TJ Slavia Kroměříž 82:78
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
26. 11. 2022 14:00 SPŠSt Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Basket Valmez Basket Kohouti 62:53
27. 11. 2022 12:30 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž Sokol Podolí 92:33
11. 12. 2022 10:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky "B" Basket Kohouti 0:0
24. 09. 2022 10:00 SPŠSt Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Basket Valmez TJ Slavia Kroměříž 74:63
10. 12. 2022 18:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod TJ Šumperk 0:0
17. 12. 2022 00:00 Základní škola Bílovice nad Svitavou Basket Kohouti Sokol Podolí 0:0
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
08. 10. 2022 14:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SK Žabovřesky "B" 100:31
07. 01. 2023 18:00 Hala Tyršův stadion Šumperk TJ Šumperk Basket Valmez 0:0
07. 01. 2023 00:00 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž Basket Kohouti 0:0
08. 01. 2023 00:00 Sokolovna Podolí Podolí Sokol Podolí TJ Spartak Uherský Brod 0:0
21. 01. 2023 00:00 SK Žabovřesky "B" TJ Slavia Kroměříž 0:0
21. 01. 2023 00:00 Základní škola Bílovice nad Svitavou Basket Kohouti TJ Šumperk 0:0
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
21. 01. 2023 00:00 Basket Valmez TJ Spartak Uherský Brod 0:0
22. 01. 2023 10:00 Hala Tyršův stadion Šumperk TJ Šumperk Sokol Podolí 0:0
04. 02. 2023 00:00 Sokolovna Podolí Podolí Sokol Podolí SK Žabovřesky "B" 0:0
05. 02. 2023 00:00 Sokolovna Podolí Podolí Sokol Podolí Basket Kohouti 0:0
11. 02. 2023 00:00 Basket Valmez SK Žabovřesky "B" 0:0
11. 02. 2023 00:00 TJ Spartak Uherský Brod Basket Kohouti 0:0
11. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
04. 02. 2023 14:00 Hala Tyršův stadion Šumperk TJ Šumperk TJ Slavia Kroměříž 0:0
12. 02. 2023 00:00 Sokolovna Podolí Podolí Sokol Podolí Basket Valmez 0:0
25. 02. 2023 00:00 SK Žabovřesky "B" Sokol Podolí 0:0
04. 03. 2023 00:00 SK Žabovřesky "B" TJ Šumperk 0:0
04. 03. 2023 00:00 Hala TJ Slavia Kroměříž TJ Slavia Kroměříž TJ Spartak Uherský Brod 0:0
04. 03. 2023 00:00 Základní škola Bílovice nad Svitavou Basket Kohouti Basket Valmez 0:0
Kadeti U17

Heňovi hoši bodovali v Podolí

Tým žáků MU15, který za „normálních“ okolností vede Henrich Vereš, se bez svého trenéra vydal v sobotu 10. 10. 2020 bojovat do Podolí u Brna k dvojutká…

Kadeti U17

Soustředění žáků a žákyň

Společné soustředění kluků a holek do 15 let bylo v týdnu 10. - 14. 8. 2020 tradičně v Bojkovicích jako první z 5 letošních turnusů. 

zobrazit archív