Tréninky 2023/2024 od 2. 9. 2023
Čtvrtek 19:30 - 21:00
Pátek 19:30 - 21:00
Místo: Sportovní hala
Trenér: Mgr. Marko Mižičko, PhD.
Asistent: Ing. Miroslav Mrlík, PhD.
P | Družstvo | U | V | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slovan Černá Pole C | 20 | 18 | 2 | 1642:1252 | 38 |
2. | SK Žabovřesky B | 20 | 15 | 5 | 1502:1222 | 35 |
3. | JBC Brno | 20 | 15 | 5 | 1498:1281 | 35 |
4. | T.J. Sokol Podolí A | 20 | 14 | 6 | 1482:1337 | 34 |
5. | Jiskra Kyjov A | 20 | 13 | 7 | 1468:1309 | 33 |
6. | Sokol Šlapanice A | 20 | 8 | 12 | 1264:1382 | 28 |
7. | Spartak Uherský Brod | 20 | 7 | 13 | 1360:1442 | 27 |
8. | TJ Sokol Hodonín | 20 | 7 | 13 | 1383:1479 | 27 |
9. | TJ Slavia Kroměříž B | 20 | 7 | 13 | 1306:1393 | 27 |
10. | ASK Blansko | 20 | 4 | 16 | 1208:1508 | 24 |
11. | BK Vyškov | 20 | 2 | 18 | 1035:1543 | 22 |
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
23. 09. 2023 20:00 | SH Rosnička Brno | Brno | SK Žabovřesky B | T.J. Sokol Podolí A | 77:72 |
25. 09. 2023 20:15 | SH Morenda | Brno | JBC Brno | Slovan Černá Pole C | 65:72 |
23. 09. 2023 18:15 | Hala TJ Jiskra | Kyjov | Jiskra Kyjov A | Sokol Šlapanice A | 69:61 |
23. 09. 2023 18:00 | Sportovní hala | Hodonín | TJ Sokol Hodonín | BK Vyškov | 60:66 |
23. 09. 2023 19:15 | Sportovní hala | Uherský Brod | Spartak Uherský Brod | ASK Blansko | 68:84 |
20. 09. 2023 20:20 | SH Rosnička Brno | Brno | SK Žabovřesky B | Slovan Černá Pole C | 71:50 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
24. 09. 2023 15:30 | SH Morenda | Brno | JBC Brno | T.J. Sokol Podolí A | 98:82 |
24. 09. 2023 12:15 | Hala TJ Jiskra | Kyjov | Jiskra Kyjov A | BK Vyškov | 95:40 |
24. 09. 2023 10:00 | Sportovní hala | Hodonín | TJ Sokol Hodonín | Sokol Šlapanice A | 87:52 |
24. 09. 2023 10:00 | Hala TJ Slavia | Kroměříž | TJ Slavia Kroměříž B | ASK Blansko | 46:68 |
07. 10. 2023 17:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | T.J. Sokol Podolí A | ASK Blansko | 74:52 |
07. 10. 2023 17:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice A | Spartak Uherský Brod | 65:49 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
07. 10. 2023 17:00 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | TJ Slavia Kroměříž B | 54:74 |
07. 10. 2023 18:00 | Hala TJ Jiskra | Kyjov | Jiskra Kyjov A | SK Žabovřesky B | 77:81 |
07. 10. 2023 18:00 | SH Hodonín TEZA | Hodonín | TJ Sokol Hodonín | JBC Brno | 79:77 |
13. 10. 2023 20:00 | SH Blansko | Blansko | ASK Blansko | Slovan Černá Pole C | 55:90 |
08. 10. 2023 10:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice A | TJ Slavia Kroměříž B | 75:68 |
06. 10. 2023 19:30 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | Spartak Uherský Brod | 40:76 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
08. 10. 2023 09:00 | SH Hodonín TEZA | Hodonín | TJ Sokol Hodonín | SK Žabovřesky B | 70:86 |
08. 10. 2023 15:00 | Hala TJ Jiskra | Kyjov | Jiskra Kyjov A | JBC Brno | 62:65 |
21. 10. 2023 18:00 | Hala TJ Jiskra | Kyjov | Jiskra Kyjov A | T.J. Sokol Podolí A | 80:63 |
21. 10. 2023 18:00 | SH Hodonín TEZA | Hodonín | TJ Sokol Hodonín | Slovan Černá Pole C | 75:100 |
21. 10. 2023 19:00 | SH Rosnička Brno | Brno | SK Žabovřesky B | Spartak Uherský Brod | 76:70 |
21. 10. 2023 15:00 | SH Morenda | Brno | JBC Brno | TJ Slavia Kroměříž B | 84:73 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
21. 10. 2023 17:30 | SH Blansko | Blansko | ASK Blansko | Sokol Šlapanice A | 63:70 |
22. 10. 2023 13:00 | Hala TJ Jiskra | Kyjov | Jiskra Kyjov A | Slovan Černá Pole C | 75:67 |
22. 10. 2023 10:00 | SH Hodonín TEZA | Hodonín | TJ Sokol Hodonín | T.J. Sokol Podolí A | 74:83 |
22. 10. 2023 13:00 | SH Morenda | Brno | JBC Brno | Spartak Uherský Brod | 71:57 |
22. 10. 2023 16:00 | SH Rosnička Brno | Brno | SK Žabovřesky B | TJ Slavia Kroměříž B | 69:76 |
20. 10. 2023 20:00 | SH Blansko | Blansko | ASK Blansko | BK Vyškov | 77:59 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
11. 11. 2023 18:30 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | T.J. Sokol Podolí A | Sokol Šlapanice A | 78:59 |
10. 11. 2023 18:15 | Hala Univerzity Obrany | Brno | Slovan Černá Pole C | BK Vyškov | 87:38 |
11. 11. 2023 17:30 | SH Blansko | Blansko | ASK Blansko | SK Žabovřesky B | 44:69 |
11. 11. 2023 18:00 | Hala TJ Jiskra | Kyjov | Jiskra Kyjov A | Spartak Uherský Brod | 86:55 |
11. 11. 2023 18:00 | SH Hodonín TEZA | Hodonín | TJ Sokol Hodonín | TJ Slavia Kroměříž B | 86:61 |
12. 11. 2023 10:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | T.J. Sokol Podolí A | BK Vyškov | 66:51 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
12. 11. 2023 15:30 | Hala Univerzity Obrany | Brno | Slovan Černá Pole C | Sokol Šlapanice A | 92:53 |
12. 11. 2023 10:30 | SH Blansko | Blansko | ASK Blansko | JBC Brno | 54:100 |
12. 11. 2023 11:00 | Hala TJ Jiskra | Kyjov | Jiskra Kyjov A | TJ Slavia Kroměříž B | 72:66 |
12. 11. 2023 10:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | Spartak Uherský Brod | TJ Sokol Hodonín | 84:69 |
02. 12. 2023 17:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | Spartak Uherský Brod | T.J. Sokol Podolí A | 74:68 |
02. 12. 2023 18:30 | Hala TJ Slavia | Kroměříž | TJ Slavia Kroměříž B | Slovan Černá Pole C | 54:60 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
24. 02. 2024 17:30 | SH Blansko | Blansko | ASK Blansko | Jiskra Kyjov A | 70:73 |
01. 12. 2023 20:00 | SH Rosnička Brno | Brno | SK Žabovřesky B | Sokol Šlapanice A | 91:58 |
07. 01. 2024 14:30 | SH Morenda | Brno | JBC Brno | BK Vyškov | 85:35 |
07. 01. 2024 15:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | Spartak Uherský Brod | Slovan Černá Pole C | 66:70 |
03. 12. 2023 13:00 | Hala TJ Slavia | Kroměříž | TJ Slavia Kroměříž B | T.J. Sokol Podolí A | 59:73 |
01. 12. 2023 20:00 | SH Blansko | Blansko | ASK Blansko | TJ Sokol Hodonín | 62:63 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
03. 12. 2023 16:30 | SH Morenda | Brno | JBC Brno | Sokol Šlapanice A | 57:46 |
29. 11. 2023 18:50 | SH Rosnička Brno | Brno | SK Žabovřesky B | BK Vyškov | 78:49 |
16. 12. 2023 13:00 | SH Morenda | Brno | JBC Brno | SK Žabovřesky B | 68:67 |
16. 12. 2023 18:00 | SH Hodonín TEZA | Hodonín | TJ Sokol Hodonín | Jiskra Kyjov A | 54:77 |
16. 12. 2023 17:00 | Hala TJ Slavia | Kroměříž | TJ Slavia Kroměříž B | Spartak Uherský Brod | 83:80 |
16. 12. 2023 16:00 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | Sokol Šlapanice A | 50:59 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
16. 12. 2023 18:00 | Hala Univerzity Obrany | Brno | Slovan Černá Pole C | T.J. Sokol Podolí A | 91:81 |
15. 12. 2023 20:00 | SH Rosnička Brno | Brno | SK Žabovřesky B | JBC Brno | 58:53 |
22. 03. 2024 20:00 | Hala TJ Jiskra | Kyjov | Jiskra Kyjov A | TJ Sokol Hodonín | 70:58 |
17. 12. 2023 10:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | Spartak Uherský Brod | TJ Slavia Kroměříž B | 79:61 |
17. 12. 2023 10:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice A | BK Vyškov | 70:45 |
17. 12. 2023 10:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | T.J. Sokol Podolí A | Slovan Černá Pole C | 65:94 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
13. 01. 2024 15:30 | Hala Univerzity Obrany | Brno | Slovan Černá Pole C | SK Žabovřesky B | 83:52 |
13. 01. 2024 17:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | T.J. Sokol Podolí A | JBC Brno | 75:66 |
13. 01. 2024 18:30 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | Jiskra Kyjov A | 50:88 |
13. 01. 2024 18:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice A | TJ Sokol Hodonín | 71:77 |
13. 01. 2024 17:30 | SH Blansko | Blansko | ASK Blansko | TJ Slavia Kroměříž B | 64:73 |
14. 01. 2024 10:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | T.J. Sokol Podolí A | SK Žabovřesky B | 72:62 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
12. 01. 2024 19:00 | Hala Univerzity Obrany | Brno | Slovan Černá Pole C | JBC Brno | 67:64 |
17. 03. 2024 10:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice A | Jiskra Kyjov A | 74:63 |
12. 01. 2024 19:00 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | TJ Sokol Hodonín | 70:55 |
14. 01. 2024 10:30 | SH Blansko | Blansko | ASK Blansko | Spartak Uherský Brod | 61:70 |
02. 02. 2024 19:00 | Hala Univerzity Obrany | Brno | Slovan Černá Pole C | ASK Blansko | 92:49 |
27. 01. 2024 19:00 | Hala TJ Slavia | Kroměříž | TJ Slavia Kroměříž B | Sokol Šlapanice A | 58:60 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
27. 01. 2024 17:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | Spartak Uherský Brod | BK Vyškov | 76:52 |
27. 01. 2024 17:00 | SH Rosnička Brno | Brno | SK Žabovřesky B | TJ Sokol Hodonín | 64:56 |
27. 01. 2024 18:00 | SH Morenda | Brno | JBC Brno | Jiskra Kyjov A | 78:70 |
28. 01. 2024 10:30 | SH Blansko | Blansko | ASK Blansko | T.J. Sokol Podolí A | 46:76 |
28. 01. 2024 15:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | Spartak Uherský Brod | Sokol Šlapanice A | 70:59 |
28. 01. 2024 11:30 | Hala TJ Slavia | Kroměříž | TJ Slavia Kroměříž B | BK Vyškov | 78:42 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
28. 01. 2024 11:00 | SH Rosnička Brno | Brno | SK Žabovřesky B | Jiskra Kyjov A | 63:66 |
28. 01. 2024 16:30 | SH Morenda | Brno | JBC Brno | TJ Sokol Hodonín | 83:72 |
17. 02. 2024 19:00 | Hala Univerzity Obrany | Brno | Slovan Černá Pole C | Jiskra Kyjov A | 97:68 |
17. 02. 2024 17:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | T.J. Sokol Podolí A | TJ Sokol Hodonín | 84:74 |
17. 02. 2024 17:30 | Sportovní hala | Uherský Brod | Spartak Uherský Brod | JBC Brno | 75:81 |
17. 02. 2024 19:00 | Hala TJ Slavia | Kroměříž | TJ Slavia Kroměříž B | SK Žabovřesky B | 56:82 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
16. 02. 2024 19:15 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | ASK Blansko | 71:83 |
18. 02. 2024 10:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | T.J. Sokol Podolí A | Jiskra Kyjov A | 61:50 |
18. 02. 2024 15:00 | Hala Univerzity Obrany | Brno | Slovan Černá Pole C | TJ Sokol Hodonín | 94:74 |
18. 02. 2024 15:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | Spartak Uherský Brod | SK Žabovřesky B | 64:85 |
18. 02. 2024 14:00 | Hala TJ Slavia | Kroměříž | TJ Slavia Kroměříž B | JBC Brno | 67:72 |
18. 02. 2024 10:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice A | ASK Blansko | 78:67 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
09. 03. 2024 17:00 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | T.J. Sokol Podolí A | 55:77 |
09. 03. 2024 17:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice A | Slovan Černá Pole C | 69:73 |
09. 03. 2024 18:00 | SH Morenda | Brno | JBC Brno | ASK Blansko | 83:58 |
09. 03. 2024 17:30 | Hala TJ Slavia | Kroměříž | TJ Slavia Kroměříž B | Jiskra Kyjov A | 78:55 |
08. 03. 2024 19:00 | Sportovní hala | Hodonín | TJ Sokol Hodonín | Spartak Uherský Brod | 83:74 |
10. 03. 2024 10:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice A | T.J. Sokol Podolí A | 77:82 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
15. 03. 2024 19:15 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | Slovan Černá Pole C | 69:80 |
10. 03. 2024 08:00 | SH Rosnička Brno | Brno | SK Žabovřesky B | ASK Blansko | 97:43 |
10. 03. 2024 18:00 | Sportovní hala | Uherský Brod | Spartak Uherský Brod | Jiskra Kyjov A | 68:89 |
10. 03. 2024 12:00 | Hala TJ Slavia | Kroměříž | TJ Slavia Kroměříž B | TJ Sokol Hodonín | 73:44 |
23. 03. 2024 18:00 | Hala Univerzity Obrany | Brno | Slovan Černá Pole C | Spartak Uherský Brod | 83:53 |
23. 03. 2024 17:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | T.J. Sokol Podolí A | TJ Slavia Kroměříž B | 74:46 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
23. 03. 2024 17:00 | SH Hodonín TEZA | Hodonín | TJ Sokol Hodonín | ASK Blansko | 73:48 |
23. 03. 2024 19:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice A | JBC Brno | 64:66 |
23. 03. 2024 17:00 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | SK Žabovřesky B | 51:97 |
24. 03. 2024 10:00 | SH Podolí u Brna | Podolí u Brna | T.J. Sokol Podolí A | Spartak Uherský Brod | 76:52 |
24. 03. 2024 10:00 | Hala Univerzity Obrany | Brno | Slovan Černá Pole C | TJ Slavia Kroměříž B | 100:56 |
24. 03. 2024 09:00 | Hala TJ Jiskra | Kyjov | Jiskra Kyjov A | ASK Blansko | 83:60 |
Datum | Hala | Město | Domácí tým | Hostující tým | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
24. 03. 2024 10:00 | Sportovní hala Sokola Šlapanice | Šlapanice | Sokol Šlapanice A | SK Žabovřesky B | 44:77 |
22. 03. 2024 19:15 | SH Za parkem | Vyškov | BK Vyškov | JBC Brno | 48:82 |
Muži A
Muži stihli 4 zápasy před nucenou pauzou
Mužům (stejně jako ostatním) byla sezóna 2020/21 přerušena dříve, než naplno začala. Tým absolvoval prázdninovou přípravu s trenérem Markem Mižičkem ve složení, které odpov…