7 statečných vybojovalo další vítězství

5161cd655c963DSC07594
V posledním utkání skupiny C zavítalo torzo našeho družstva U 19 do Ostravy.

SKB Černovice – BK Spartak 30:59 (4:8, 14:30, 26:40)
Vzhledem k různým okolnostem (zranění, dovolená ) odjelo na utkání jen 7 hráčů. Díky jejich bojovnosti a nasazení se nám povedlo vyhrát i poslední turnaj a bez ztráty jediného bodu jsme postoupili do bojů o konečné 7.-8. místo.
Zpočátku jsme se v zápase s Brnem trochu trápili a nevedlo se nám ani v obraně, ani v útoku. Proto jsme změnili obranu na zónovou a díky tomu jsme získali rozhodující náskok ve druhé čtvrtině. Ten jsme pak s přehledem uhájili až do konce utkání.
Bodově se výrazně prosadil nejmladší člen družstva Ondra Rožek.
TH: 24/14 = 58,3%
Body: Rožek 21 (6/5), Kallus 10 (4/2), Kocian 9 (2/1), Kelíšek P. 8 (1x 3 b.; 2/1), Urbánek 5 (4/3), Jankových L. 5 (2/1), Lečbych M. 1 (4/1)
BK Spartak – NH Ostrava 48:45 (10:11, 23:28, 38:30)
Ve druhém utkání jsme málem doplatili na úzký kádr. Hráli jsme hned po utkání s Brnem a navíc se v tomto utkání vzhledem ke zdravotním problémům nemohl příliš zapojit Petr Kelíšek.
Domácí mohli do rotace zapojit 11 hráčů a tak po celý první poločas byli bodově  mírně vpředu.
Jako rozhodující se ukázala 3. čtvrtina, kterou jsme vyhráli 15:2. Získaný náskok jsme pak bojovností dokázali uhájit až do konce utkání.
Poděkování patří jak hráčům, tak i zastupujícímu trenérovi Jiřímu Krejčiříkovi ml.
Body: Kocian 9 (4/1), Rožek 8 (6/4), Kallus 7 (2/1), Urbánek 7, Lečbych M. 7 (4/3), Jankových L.. 6, Kelíšek P. 4