Béčko doma skvěle

52f7ed7a2c4bab
V sobotu odpadla z programu některých našich družstev utkání, kdy soupeři požádali o změnu termínů. Béčko mělo v sobotu taky volno a čekalo na svůj zápas až do dopledne v neděli 9. 2., kdy přivítalo v naší sportovní hale tým TJ Lokomotiva Břeclav.
BK Spartak – TJ Lokomotiva Břeclav
68:51 (11:18, 32:29, 53:37) ZÁPIS
Fotografie a video ZDE
Své utkání nezačal 2. tým brodského klubu dobře. Po úvodních 0:6 ukončil první čtvrtinu prohrou 11:18 a předváděná hra nevypadala vůbec dobře. V první minutě 2. čtvrtiny soupeř zvýšil vedení na rozdíl 12 bodů (11:23) a nic nenasvědčovalo tomu, že budeme schopni nějakým způsobem reagovat. Naštěstí to byl poslední úsek hry, kdy trenérka hostů mohla zůstat v klidu. V krátkém sledu za sebou se úspěšně prosadili Radek Hladil, Lukáš Kratěna a Ondra Dorazil. Když byl pak při dalším střeleckém pokusu faulován Jirka Dorazil, proměnil oba trestné hody a nálada na naší lavičce vzrostla. Stejně se zlepšilo i nasazení v obraně a chuť do osobních soubojů. Za stavu 23:27 přišla chvíle Jirky Dorazila, kterému spadly tři 3-bodové pokusy za sebou a najednou vše vypadalo jinak. V poločase jsme vedli 32:29 a obraz hry byl naprosto odlišný od úvodu zápasu. Po poločasové přestávce na palubovce vládl jednoznačně náš tým, vyhrál 3. část hry 21:8 a v klidu si podržel náskok až do závěrečné sirény.
Body: Dorazil J. 31, Kratěna 16, Dorazil O. 9, Gál 4, Novák 3, Hladil 2, Vajdík 2, Smrž 1