Další prohra mužů B

52f7ed7a2c4bab

V tomto kole (neděle 28. 2.) jsme zavítali na palubovku družstva Šlapanic „B“, kterému jsme měli vracet prohru z domácího zápasu. Bohužel se nám to nepovedlo

Sokol Šlapanice „B“ - BK Spartak 61:51 (19:15, 31:26, 54:32)

Celé utkání poznamenalo to, že náš nejlepší střelec Jirka Krejčiřík k zápasu nastoupil s akutní virózou, která mu neumožnila odehrát jeho obvyklou porci minut. Ani jeho nasazení nemohlo být takové, jako normálně.
Od začátku utkání nám dělala problémy tvrdá obrana domácích, která byla na hranicích pravidel. Přesto se nám po úvodních minutách povedlo dostat do zápasu a držet se domácích na dohled. Zásluhu na tom měla jak poměrně úspěšná střelba z dlouhé vzdálenosti, tak i změna obrany na zónovou, která domácím dělal velké problémy.
Stejný obraz hry pokračoval i ve druhé čtvrtině, která byla bodově ještě vyrovnanější.
Bohužel ve třetím hracím období se rozstřílel jeden ze dvou pendlů v domácím dresu a když se k tomu přidalo několik zbytečných ztrát, ze kterých domácí zakončili rychlým protiútokem, rozdíl ve skóre narostl na hrozivých 22 bodů ve prospěch domácích.
V poslední čtvrtině jsem ale zpřesnili hru, domácím se přestala dařit střelba a naopak se rozehrál i Jirka Krejčiřík. Výsledkem bylo vítězství v této čtvrtině o 12 bodů a konečná porážka jen o milosrdných 10 bodů.
Studijní a pracovní povinnosti velké části družstva umožňují společné tréninky jen v pátek. Proto jsou pro naše družstvo velmi nepříjemné páteční zápasy A-týmu, které v podstatě znemožňují trénink B-týmu. Na naší hře a sehranosti družstva je to pak vidět.

TH: 13/5 = 38,5% - ostuda!!!

Body: Novák 10 (2x 3 b; 2/2), Krejčiřík J 9 (1x 3 b.), Vajdík 8, Lečbych K. 7 (1x 3 b.; 4/2), Urbánek 7 (3/1), Ondřej L. 6, Dorazil O. 4, Krejčiřík R. 0 (4/0)