Další vítězný víkend mužů B

50b30a9c090b35099229aa991dmuzi-b-velke
V dalším kole odvetné části OP-II mužů jsme jeli na palubovky družstev ze dna tabulky.

INMEDIAS Mikulov - BK Spartak 58:74 (10:15, 29:37, 42:58)
Na hřišti posledního týmu tabulky jsme se prosazovali od začátku utkání obranou po celém hřišti a také hrou pod koš. Celý zápas jsme vedli a s výjimkou závěru poslední čtvrtiny postupně navyšovali náskok až na 23 bodů. V posledních 3 minutách se domácím povedlo šňůrou 7 bodů snížit rozdíl ve skóre, ale o výsledku utkání bylo již v té době rozhodnuto.
TH: 26/16 = 61,54%
Body:
Gavala 22 (2x 3 b; 12/10), Kryštof  19 (10/3), Krejčiřík J. 14, Kratěna L. 9 (2/1), Lekeš 4, Hladil 4, Gál 2 (2/2)

TJ Sokol Podolí - BK Spartak 66:67 (22:27, 35:43, 51:57)
S družstvem Podolí, které jsme v současnosti na předposledním místě tabulky, jsme doma prohráli a tak se dal očekávat vyrovnaný zápas s otevřeným koncem i s přihlédnutím ke specifikům místní tělocvičny.
I když jsme od začátku neustále mírně vedli zejména díky hře z pod koše, nepovedlo se nám nikdy navýšit rozdíl ve skóre na dvouciferný rozdíl. Domácí se nám drželi neustále na dostřel.
Zápletka vrcholila v poslední čtvrtině, kterou jsme jako jedinou díky mnoha zbytečným ztrátám míče prohráli a jen se štěstím jsme udrželi nejtěsnější , ale o to cennější, vítězství.
TH: 15/8 = 53,3%
Body:
Kryštof 15 (4/3), Krejčiřík J. 15 (1/1), Gavala 14 (2x 3b.; 3/2),  Dorazil O. 10,  Gál 5 (2/1), Kratěna L. 4 (2/0), Hladil 2 (2/0), Lekeš 2 (2/2