Domácí propadák

563fb257d7744

Béčko hrálo doma v sobotu 7. 11.. Po prohrách na hřištích soupeřů jsme v dalším kole OP-II doma hostili zálohu třetiligových Šlapanic.

BK Spartak „B“ – Sokol Šlapanice „B“

59:84 (2:20,15:42,43:66)

Hostující družstvo začalo od začátku uplatňovat nátlakový a silový basketbal, kterým se prezentují již velmi dlouho. Náš omlazený tým se tohoto způsobu hry zcela nepochopitelně zalekl. Byli jsme nedůrazní, pomalí, a když se k tomu připojila i katastrofální střelba, nemohla první čtvrtina dopadnout jinak.
Ve druhé čtvrtině jsme zkusili přejít na zónovou obranu. Něco se nám povedlo ubránit, ale díky své nemohoucnosti v útoku jsme z náskoku soupeře skoro nic neodmazali.
Do druhé půle jsme šli s tím, že hůř už hrát nemůžeme. Přece jen se nám povedlo vyrovnat hru, dali jsme i nějaké střely z dálky a zastavili jsme hrozivý nárůst rozdílu ve skóre.
Poslední čtvrtina se nesla v podobném duchu. Skóre bylo více méně vyrovnané a tak zápas skončil pro nás milosrdnou prohrou „jen“ o 25 bodů
Vzhledem k našim tréninkovým možnostem se ukazuje, že máme šanci na dobrý výsledek jen tehdy, když všichni budou celý zápas bojovat zejména v obraně na 120%. Pokud si dovolíme podobný přístup, jako v sobotní první polovině, bude nám vždy hrozit podobný výsledek, jako v dnešním utkání.

TH:  16/8 = 50%

Body:
Krejčiřík J. 17 (9/5), Buráň 10 (3x 3 b.; 2/1), Lečbych K. 9 (1x 3 b.; 3/2),Sobota 8 (2/0), Kocián 5 (1x 3 b.; 4/2), Kallus 5 (1/1), Jankových 3 (4/1), Dorazil O. 2