Drama v Blansku – vydřená výhra

51346b6349ee4028
Ač jsme si jeli do Blanska pro vítězství, nebylo to tak jednoznačné. Opět jsme se sešli v počtu devíti hráček a téměř jsme na to doplatili. Díky úžasnému odhodlání a chuti vyhrát, holky odolaly soupeřovým nátlakům a první zápas vyhrály o 19 bodů. Ovšem druhé utkání bylo od samého začátku naprosto vyrovnané. V poslední minutě utkání byl stav 54:54 a všechny chtěly dát koš. Avšak po maximálně vyběhaných 60 vteřinách a mnoha střelách na koš skončilo utkání nerozhodně a došlo k prodloužení. Dvě naše rozehrávačky už nemohly hrát, protože se vyfaulovaly, zato je bylo pořádně slyšet z lavičky. Z prodloužení se stalo drama a děvčata našla v sobě tolik sil, že se jim podařilo vydřít tento zápas do vítězného konce. Pro všechny to byl velký zážitek a myslím, že na to dlouho nezapomeneme. Pro přiblížení sobotní atmosféry můžete shlédnout pár videí, odkazy najdete v galerii.