Netradičně v pátek 30. 1. 2015 odehráli další kolo OP StM a SM dorostenci U17.
Trenér Floreš měl k dispozici desítku hráčů, která cestovala v době školního volna do Ostravy.

Snakes Ostrava A - BK Spartak
1. zápas 50:28 ZÁPIS
2. zápas 35:63 ZÁPIS

Základní pětka Krejčiřík, Rožek, Čubík, Kopunec, Šimčík začala velmi vlažně a za celou první čtvrtinu dokázala bodovat pouze jednou, kdy z trestného hodu trefil 1x Ondra Rožek (8:1). Přestože jsme pak dokázali soupeřovu hru vyrovnat, bodově jsme již nesmazali úvodní deficit. V závěrečné části pak trenér znovu prostřídal všechny z lavičky a skóre ještě narostlo v náš neprospěch. Po zásluze zvítězil soupeř 50:28.
Druhý zápas začal z našeho pohledu mnohem lépe a hrálo „jiné“ družstvo. Soupeř se nestačil divit a po 8 minutách prohrával 6:22. V klidu jsme pak kontrolovali hru až do konce a zvítězili výrazně 35:63.
Body v 1. zápasu: Šimčík 10, Krejčiřík 6, Kopunec 4, Rožek 4, Havlík 2, Josefík 2
Body v 2. zápasu: Krejčiřík 29, Šimčík 10, Rožek 10, Kopunec 5, Havlík 5, Čubík 4