Konečně další vítězství

57e2d2d942859

V prvním kole jara jsme hostili poslední a první celek tabulky. Po dlouhé době se nám konečně podařilo zvítězit.

BK Spartak „B“ – TJ Znojmo

60:43 (17:14, 35:18, 52:39)

Sobotní utkání (21. 1.) s posledním celkem tabulky jsme začali poměrně aktivně. Rychle jsme vedli, ale bohužel naše chyby v obraně umožnily hostům držet se stále na dostřel.
Ve druhé čtvrtině jsme zlepšili obranu, začali hrát více pod koš a výsledkem bylo jasné poločasové vedení.
Druhá půle začala podobně, jako v našich předchozích zápasech. Slabší koncentrace dostala hosty znovu do hry. Naštěstí jsme po určité době dokázali držet krok alespoň bodově a nakonec čtvrtinu prohráli jen o 4 body. V poslední čtvrtině se již hosté nedokázali pokusit o zvrat v utkání a jen díky naší mizerné střelbě trestných hodů, kdy jsme z deseti pokusů proměnili jen dva, nebyl rozdíl skóre vyšší. V utkání nám opět chybělo několik hráčů základní sestavy a tak velkou část táhli znovu dorostenci.

TH: 21/7 = 33,3% - katastrofa!!!

Body: Josefík 12 (5/2), Kocián 11 (3x 3 b.), Martiš 8 (4/0!!!), Čubík 7 (2x 3 b.; 2/1), Ondřej L. 6 (4/2), Krejčiřík R. 6, Dorazil O.  6 (2/2), Buráň 2, Lečbych K. 2

BK Spartak „B“ – Sokol Hodonín

48:76 (11:24, 20:40, 37:59)

Do nedělního zápasu (22. 1.) se nám torzo týmu ještě zúžilo. Romana Krejčiříka, který odjel s A-týmem, nahradil Martin Šimčík. Bohužel Jakub Buráň si v sobotním utkání zranil ruku, a proto do nedělního klání nemohl nastoupit. Od první minuty bylo znát, že hrajme s vedoucím týmem tabulky. Hráči Hodonína byli jistější ve všech herních činnostech, lépe stříleli a doskakovali. Proto nebylo o výsledku od prvních minut pochyb. Je třeba hráčům poděkovat za obětavý výkon, kdy se snažili a bojovali, co to jen šlo. Bohužel to k lepšímu výsledku nestačilo.

TH:  20/12 = 60%

Body: Čubík 11 (3x 3 b.), Martiš 8 (10/6), Šimčík 7 (1x 3 b.; 2/2), Kocián 6 (2/2), Ondřej L. 6, Dorazil O. 4, Josefík 4 (6/2). Lečbych K. 2