Pochvala přes prohru

59e384c7bb43a

V 6.45 odjížděli v sobotu ráno (14. 10. 2017) žáci do Bílovic nad Svitavou, kde nastoupili proti béčku JBC Brno. První zápas začal z naší strany bezradně a za stavu 23:0 to bylo „na ručník“. Výrazné zlepšení ve druhé desetiminutovce přineslo vyrovnanější hru. Tuto část jsme vyhráli 19:25 a poločasové skóre 42:25 již nevypadalo tak hrozivě. Druhá polovina pak ale byla střelecký propadák a konečný výsledek 86:38 mluví jasně.

Ve druhém zápase jsme se vybičovali a dotáhli ho do prodloužení. Za stavu 59:59 jsme poprvé zažili 5. herní část, ale v té nám již chyběly síly. Prohra 71:60 nás trochu mrzí a body byly na dosah. Kluci však nemusí věšet hlavy, protože předvedli maximum možného a od trenérů Jožky Floreše a Františka Špačka mají velkou pochvalu.

JBC Brno - BK Spartak MU15

1. zápas 86:38

2. zápas 71:60 pp (59:59)

Příští kolo se budeme snažit o vítězství na domácí palubovce, kde budeme hostit v sobotu 28. 10. TBS Přerov