Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Archív novinek

Porážka s vedoucím celkem

510ec1a36cf73Muži B
V odloženém zápase jsme doma přivítali suverénně vedoucí celek tabulky z Černých Polí.

BK Spartak – TJ Slovan Černá pole „A“  50:70 (10:17, 29:38, 42:57)
Hostující družstvo, které má ve svých řadách i hráče ze zkušenostmi z extraligy, doposud neprohrálo. Přesto jsme se pustili do souboje poměrně nebojácně. Dařilo se nám zejména v obraně. V útoku jsme se však proti fyzicky výborně disponovaným hráčům prosazovali hodně těžce. Přesto jsme se soupeřem drželi skoro po celý první poločas krok a přijatelný rozdíl skóre okolo 5 bodů. V samotném závěru však soupeř i díky několika diskutabilním rozhodnutím rozhodčích svůj náskok zdvojnásobil.
Do druhé půle na nás nasadil zónovou obranu. Přestože se nám podařilo sehrát několik pěkných akcí, na soupeře to nestačilo. Po našich neproměněných útocích pak začal postupně navyšovat svůj náskok..
V posledním čtvrtině nám pak již borci z Brna i díky únavě našich klíčových hráčů odskočili až na konečných (a vzhledem k vývoji utkání i krutých) 20 bodů.
Všem hráčům patří poděkovaní za maximální možný výkon a nasazení proti hodně silnému soupeři.
TH: 12/8 = 66,67%
Body:
Kryštof  17 (1x 3 b.; 6/4), Kratěna L. 9 (1x 3b.; 2/0), Gavala 6 (2/2), Krejčiřík J. 6, Gál 4, Hladil 4, Lekeš 2 (2/2), Dorazil O. 2)