Prohra Áčka v Třebíči

5a3011b04cb5d

V sobotu 9. 12. vycestovali Muži A k dalšímu zápasu do Třebíče. V sestavě stále chybí Miroslav Mrlík. K utkání nemohl nastoupit ani Rostislav Mikel, Jiří Krejčiřík, Martin Šimčík. Dominik Ihring přestoupil do Zlína ještě si zahrát první ligu. Proto dostali nominaci mladíci z béčka Jakub Havlík a Pavel Martiš. Začátek zápasu se nám povedl, rychle jsme vedli 2:8, ale poté nás soupeř utnul svou výškovou převahou a hlavně úspěšnou střelbou trojek. Jen v první čtvrtině jich bylo pět a v celém zápase jedenáct. První čtvrtinu jsme prohráli 34:16 a zápasovou premiéru v dresu mužů A si šli odbýt i oba zmiňovaní mládežníci. Za zmínku stojí výkon Lukáše Kratěny, který se svým silovým pojetím basketbalu budí respekt u všech soupeřů a s šestnácti body (TH 5/4) byl našim nejlepším hráčem.

TJ Třebíč – BK Spartak

96:62 (34:16, 65:40. 81:56)

Body: Zálešák 4, Kratěna J. 11(2/1), Kratěna L. 16(5/4), Rožek 9(2/1), Krejčiřík R. 7(6/4), Povolný 2, Dorazil 9, Martiš 4(2/2)

Další zápasy hrajeme opět na palubovkách soupeřů.  6. 1. nás čeká Tesla Brno a 7. 1. ASK Blansko.