Regionální derby vyšlo lépe nám

588118fe2270c

Regionální derby čekalo na žáky do 15 let v sobotu 14. 1. Proti SKB Zlín jsme nastoupili už v 8.00 hodin. Soupeř přijel pouze se sedmičlennou sestavou. My jsme byli také nekompletní, chřipka řádila i u nás. Největším oslabením byla absence Jakuba Neděly a Jožky Rakšányiho, kteří patří k základu. Do zápasu jsme poslali 11 hráčů. Po krátkém rozhovoru pro TV Slovácko postavil trenér Pršala na palubovku zahajovací pětku. Za stavu 12:2 přišlo první střídání v naší sestavě a po pětiminutových intervalech se pak točilo pětkami až do konce. Trenér hostů byl během zápasu 2x oceněn technickou chybou, musel opustit palubovku a od 8. minuty 3. čtvrtiny dohrával Zlín pouze s asistentem. Převaha Spartaku byla evidentní a žádné překvapení se nekonalo. Ve druhém zápase to bylo obdobné. Také zde jsme začali výborně a po 1. čtvrtině (33:8) bylo prakticky rozhodnuto. Sobotu jsme zvládli výborně. Papírově těžší soupeř nás čeká 21. 1., kdy jedeme do Brna za soupeřem SAM BŠM.