logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Archív novinek

Trenér Floreš musí být spokojený

52404b50a8902IMG_2987
Pouze 2 dvojzápasy dělí svěřence trenéra Jožky Floreše od skvělého úspěchu, ke kterému má tento tým U15 našlápnuto po víkendovém programu. Pokud naši borci nepodcení závěrečná utkání, je velká šance na celkové vítězství v soutěži. V posledním odehraném kole se 5. 4. vypravili na sever, kde je čekal domácí BK Krnov.
BK Krnov - BK Spartak
1. zápas 36:79 (11:16, 13:25, 6:21, 6:17)
2. zápas 20:71 (4:21, 4:18, 6:10, 6:22)
Body v prvním utkání: Rožek 29, Martiš 15, Hlavín 13, Čubík 8, Andrýsek 5, Krejčiřík 4, Šopík a Martínek 2, Havlík 1, Jankových 0 
Body v druhém utkání: Rožek 22, Martiš 14, Krejčiřík 11, Hlavín 8, Šopík 6, Čubík 4, Martínek 4, Havlík 2, Jankových 0
 
Domácí nastoupili k utkání mírně posilněni oproti utkání v Uh. Brodě. Naopak náš celek byl z rodinných a zdravotních důvodů oslaben. Chyběli Honza Kopunec, Filip Vaculík, Martin Šimčík, Michal Mlčoch a Marek Ondřej. Přes tuto změnu v naší soupisce jsme byli po celý průběh obou utkání jasně lepší a hrálo se v naší režii. Všichni, kteří do Krnova cestovali, přistoupili k utkání zodpovědně a soupeře nepodcenili. Díky jasnému průběhu se pak hráči mohli basketbalem pěkně bavit. Celý tým si zaslouží pochvalu spokojeného trenéra Floreše. Za výrazný výkonostní růst a velmi dobrý sobotní výkon je nutné vyzdvihnout Pavla Martiše a Romana Hlavína.
 
Předposlední hrací termín týmu U15 je 12. 4., kdy od 10.00 hodin hostíme družstvo z Příbora.
Přijďte se podívat a povzbudit naše kluky.

Poslední novinky

Klubové informace

PF2025

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2025

Klubové informace

Na Štěpána se uvidíme v hale

Přijďte se potkat s kamarády a spoluhráči ve druhý svátek vánoční. Těšíme se na Vás. Časový plán ZDE

zobrazit archív