Úvodní prohry z Vyškova

5bba2f78ceef0

V sobotu 6. 10. zahájily kadetky WU17  novou sezónu u těžkého soupeře z Vyškova. Trenér Dušan Balija musel své svěřenkyně přesvědčit k časnému odjezdu, protože rozskok prvního souboje byl už v 8:00.

BK Maják SVČ Vyškov – BK Spartak

1. zápas 57:44

2. zápas 65:49

Fotky ZDE

Oba zápasy si byly velice podobné.  V úvodu jsme dokázali soupeře přehrát (v prvním zápase 2:8), ale vždy následoval náš útlum a naopak soupeř se dostal do vedení, které si vždy podržel až do konce utkání. První čtvrtiny jsme v obou zápasech se soupeřem ještě stačili hrát vyrovnaně, ale k propadu došlo vždy během druhé čtvrtiny, kdy jsme v obou zápasech shodně dostali šňůru šestnácti bodů a my nedali ani bod. Zbylé dvě části hry jsme již odehráli opět vyrovnaně. Na naší straně byla spousta ztrát míče po hloupých chybách, které soupeř většinou potrestal košem. Za takové situace nemůžeme na vítězství vůbec pomýšlet.

Body v 1. utkání: Simča 8, Kika 10 (2/2), Lucka 8, Kamča 6, Viki 7 (6/4), Terka 4 (2/2), Adel 1 (2/1)

Body ve 2. utkání: Kika 12, Simča 9 (2/1), Viki 6 (2/2), Adel 9 (2/1), Terka 0 (2/0), Bára 2, Kamča 4, Lucka 7 (4/3)

Další zápas odehrajeme na domácí palubovce 3. 11. proti Žďáru nad Sázavou. Do té doby máme čas se poučit z úvodního dvojutkání a předvést ten nejlepší výkon.