Vítězné ukončení 1/2 soutěže žen

50b30af23734b509922f1933c9zeny-velke
Vítězstvím ve Vyškově 30. listopadu zakončily ženy první polovinu své soutěže. Velké nepřesnosti bylo vidět na obou stranách v úvodní čtvrtině sobotního dvojutkání. Stav 4:4 svítil na tabuli v 8. minutě a odpovídal střeleckému trápení. V závěru naše děvčata střelbu zlepšila na 4:12. Ani v dalších minutách náš tým nepolevil a navíc byl úspěšný i v trestných hodech (přes 77%). Děvčata náskok stále zvyšovala a zaslouženě vyhrála.
Ve druhém zápase holky od začátku své soupeřky přehrávaly a vedení 0:17 to dokumentovalo. Po poločase, který skončil 12:36, naše družstvo dobře bránilo a nedalo tak soupeřkám šanci na lepší výsledek. Skvělé procento trestných hodů zaznamenala Anička Hladilová - 100% (11/11).
BK Vyškov - BK Spartak
1. zápas 57:86
2. zápas 25:74
Body v prvním utkání: Hladilová 30 (8/8), Galásková 24 (8/6), Haplová 9, Raková 8 (4/2), Šaárová 6, Heraltová 5 (2/1), Papírková 4
Body v druhém utkání: Hladilová 27 (3/3), Raková 11 (6/3), Papírková 10, Šaárová 10, Galásková 6, Heraltová 6 (6/2), Haplová 4