WU13 se doma nedařilo

5c327452b0d3b

Díky nízké produktivitě se družstvu WU13  na domácí palubovce nepovedlo zopakovat vítězství z minulého kola. Minižačky hrály v tělocvičně Na Výsluní v sobotu 5. 1. 2019.

BK Uh. Brod – Basketbal Dubňany

26:36 (4:9, 15:21, 24:26)

Úvodní utkání jsme hráli s aktuálně posledním týmem tabulky, který jsme na jeho palubovce porazili. Úvod utkání jsme doslova prospali. Byli jsme bázlivý, nedůrazní a soupeř toto zaslouženě potrestal.
Druhá čtvrtina vypadala ze začátku poněkud lépe, ale její druhou polovinu jsme prohráli 8:2 a soupeř nám znovu odskočil na 6-ti bodový rozdíl.
Třetí čtvrtina byla z naší strany jediná, kterou jsme vyhráli. Zvětšili jsme důraz v osobních soubojích, nebáli se hrát do koše a výsledkem bylo vyrovnání skóre.
Pod výsledkem poslední čtvrtiny je podepsána trenérská chyba, kdy nebylo možné nasadit některé hráčky. Proto jsme už ani příliš o vítezství  nebojovali.
Důvodem naší prohry bylo neproměňování velkého množství jasných šancí a malá bojovnost v některých úsecích hry.

TH: 13/4 (30,8%)

Body: Bábíčková 8, Kučerová 4, Kutnarová 4 (TH 1/0), Prajzová 4 (TH 4/2), Vokšická 3 (TH 4/1), Stehlíková 2, Janůšová 1 (TH 2/1), Jurčová, Pěrková, Kubíková, Hubáčková

BK Spartak – TJ OP Prostějov

25:56 (5:20, 10:33, 16:45)

I v zápase s Prostějovem se ukázalo, že jsme se doma s formou moc nepotkali. Festival zahozených šancí pokračoval i tady. Na vítězství by jejich proměňování asi nestačilo, ale rozdíl ve skóre nemusel být tak vysoký.
Přestože bojovnost a nasazení našich hráček byla od začátku lepší, proti kvalitnímu a na některých postech i fyzicky lépe disponovanému soupeři jsme byli bez šance..

TH: 11/5 (45,5%)

Body: Vokšická 6 (TH 4/2), Bábíčková 5 (TH 2/1), Stehlíková 4, Jurčová 3 (TH 2/1),Kučerová 3 (TH 2/1), Kutnarová 2 (TH 2/0), Hubáčková 2, Janůšová, Prajzová, Pěrová, Kubíková