WU15 doma nepotvrdily body z Vyškova

5db96224d8b57

Družstvo žaček WU15 nenavázalo na dobrý výkon z minulého kola ve Vyškově a v sobotu 26. 10. 2019 v domácí hale zaslouženě prohrálo.

BK Spartak – Basketbal Dubňany

1.zápas 54:55 (12:14, 23:34, 43:48)

2. zápas 33:72 (7:18, 15:37, 25:54)

V úvodním domácím utkání jsme začali hodně ospale. Především špatnou obranou jsme soupeři  darovali velké množství trestných hodů, které děvčata z Dubňan s velkou úspěšností proměňovala.
Ve druhé čtvrtině bylo ještě hůř. Nestíhali jsme v obraně, dostávali koše z rychlých protiútoků. Naopak náš pohyb na útočné polovině byl mátožný a na každý koš jsme se hodně nadřeli. Podobně vypadala i úvodní část druhého poločasu. Rozdíl ve skóre byl stále okolo 11 bodů. Zvrat nastal díky dvěma  úspěšným střelám za tři body. To družstvo nastartovalo a bod po bodu jsme stahovali náskok soupeře.
V posledním hracím období jsme se dotáhli až na remízu 53:53. Po koši soupeřek jsme házeli ještě 4 trestné hody. Bohužel jsme proměnili jen jeden a tak a to na vítězství nestačilo.

V druhém utkání jsme bohužel začali stejně, jako první. Na rozdíl od něj jsme velmi rychle ztráceli síly, neproměňovali ani ty nejvyloženější šance a i proto nás soupeř nás smetl z palubovky.

Ani v jednom z utkání jsme nepodali dobrý výkon. Chyběl pohyb, bojovnost a lepší zakončování. Tedy věci, které nás v předchozím kole zdobili. Snad se to do příště zlepší.

Trestné hody: 21/8 (38,1%) a 20/3 (15,0%) – katastrofa.

Body: Hubáčková 10/5 (TH 10/1), Kučerová 13/11 (TH 13/6), Kutnarová 10/7 (TH 4/1), Prajzová 3/0 (1x 3 b., TH 4/0), Bábíčková N. 9/4 (TH 4/1), Jurčová 9/2 (1x 3 b., TH 4/2), Mošťková 0/4, Popelková,  Kubíková, Fojtáchová, Pěrková, Hodicová