Žákyně stále neporaženy

5a1bbf021d75b

V sobou 25.11. jsme konečně měli "McDonaldový" výjezd k soupeři z Brna. Jde o nepříjemný tým proti němuž stabilně hráváme, který se navíc propojil s týmem KP Brno.

Začátek zápasu nám vůbec nevyšel, rychle jsme prohrávali 5:0 a prvního koše jsme se dočkali až od Viki po dvou minutách hry. Holky se probraly a začaly hrát agresivněji. V šesté minutě již bylo skóre srovnané a čtvrtinu jsme těsně vyhráli 12:14. Druhá čtvrtina nabídla stále vyrovnanou hru. Opět jsme míjeli koš i z vyložených šancí, absolutně volného hráče holky dokázaly nahrávkou minout i o 3 metry (tentokrát nepřeháním) a díky zbytečným faulům nám soupeř dával body z trestných hodů. Simča do poločasu nasbírala čtyři fauly, Adel tři a standartní hříšnicí se třemi fauly byla i Viki. Poločas jsme sice těsně vyhráli 24:29, ale naše vedení mělo být mnohem výraznější. V druhém poločase se nás soupeř drže do páté minuty. Potom se nám konečně podařilo dát bodovou šňůru 12 bodů, výrazněji odskočit soupeři a závěrečnou část zápasu jsme již plně kontrolovali k bezpečné výhře 38:63.

Druhý zápas jsem začal již s týmem který znám (nejdříve jsem chtěl napsal "s normálním týmem") :-) . Rychlé vedení 1:13 zajistilo potřebný klid a pohodu, do hry se postupně dostaly všechny hráčky a jen minimálně jsem musel vstupovat holkám do předváděné hry. Konečným výsledkem 31:56 jsme prodloužili naši osmizápasovou neporazitelnost.

Již tuto sobotu, 2.12. budeme pokračovat dalším dvojzápasem na domácí palubovce proti SK Renocar Podolí.

KP Brno Šlapanice - BK Spartak

1. zápas 38:63

2. zápas 31:56

Body v prvním zápase: Viki 12 (4/0), Kika 15 (10/7), Simča 5 (4/1), Maki 8 (2/0), Tony 9 (4/1), Terka 6 (2/0), Lucka 4, Adel 2, Anet 2

Body ve druhém zápase: Viki 24 (6/2), Tony 5 (4/1), Kika 6, Maki 5, Simča 7 (4/1), Terka 7 (2/1), Kačka 2, Lucka 2, Radka 2