Ženy zpět v čele tabulky

52ef2ba04e19aženy
První utkání v sobotu 1. února začala děvčata proti BC Vysočina velmi dobře a v páté minutě vedla již 11:0. Utkání si vyvíjelo zcela jinak než minulý souboj s tímto soupeřem. Holky jasně držely vše ve svých rukou a když měly v poločase už 18-ti bodový náskok bylo jen otázkou, zda nepoleví a nedovolí soupeřkám obrat. Nestalo se tak a náš tým udržoval výrazný náskok až do konce a zaslouženě vyhrál 61:42. Ve druhém utkání byl první poločas vyrovnaný a hubené vedení o 4 body to dosvědčuje. Naše děvčata ve druhé půli výrazně zlepšila střelbu a postupně náskok zvyšovala na závěrečných 61:35. Za poznámku stojí výborný výkon nejmladších hráček Káji Hrochové a Terky Mahdalové, které se výrazně dokázaly prosazovat v soubojích pod košem.