logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Minižáci U11

Tréninky 2019/2020               

Pondělí  15:00 - 16:30 Tělocvična ZŠ Na Výsluní   

Úterý    15:00 - 16:30 Sportovní hala                                              

Pátek      14:45 - 16:15 Sportovní hala           

Místo: 

Trenér: Mgr. Petra Balijová, Dušan Balija

 

Přípravka Prakšice

Úterý    15:00 - 16:30 (U10)

Čtvrtek 15:00 - 16:30 (U10)

Čtvrtek 16:30 - 18:00 (U11/U12)

Místo: Tělocvična ZŠ Prakšice

Trenér: Mgr. Petra Balijová, Bc. Eva Vlková, Dušan Balija

 
P Družstvo U V P Skóre B
1. Spartak Uherský Brod 8 8 0 546:252 16
2. BK Vlčata Žďár 8 8 0 679:163 15
3. SK Renocar Podolí 8 7 1 436:303 15
4. Tygři JBC Brno 8 5 3 468:306 13
5. Jiskra Kyjov 8 5 3 358:308 13
6. BK Žabiny 8 4 4 273:318 13
7. BC Vysočina 8 4 4 331:363 12
8. KP Brno 8 4 4 315:416 12
9. BK Skokani Brno 8 3 5 380:443 11
10. BK Vyškov 6 4 2 248:221 10
11. SAM Brno 8 2 6 351:383 10
12. Basketbal Dubňany 6 2 4 274:203 8
13. BK Velké Meziříčí 6 2 4 175:404 8
14. SKB Tišnov 8 0 8 158:633 8
15. TJ Sokol Podolí 6 1 5 226:324 7
16. BK Blansko 6 0 6 152:330 6
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
29. 09. 2019 12:30 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno BK Blansko 58:28
29. 09. 2019 14:00 SH Rosnička Brno Brno BK Blansko BK Vyškov 12:57
29. 09. 2019 15:30 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno BK Vyškov 26:29
28. 09. 2019 08:30 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod Basketbal Dubňany 50:24
28. 09. 2019 09:45 Sportovní hala Uherský Brod Basketbal Dubňany SK Renocar Podolí 24:39
28. 09. 2019 11:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod SK Renocar Podolí 58:37
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
28. 09. 2019 09:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov KP Brno 12:99
28. 09. 2019 10:30 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov KP Brno Tygři JBC Brno 30:54
28. 09. 2019 12:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov Tygři JBC Brno 11:110
28. 09. 2019 09:00 Sokolovna Podolí Podolí TJ Sokol Podolí BC Vysočina 27:35
28. 09. 2019 10:30 Sokolovna Podolí Podolí BC Vysočina BK Vlčata Žďár 28:88
28. 09. 2019 12:00 Sokolovna Podolí Podolí TJ Sokol Podolí BK Vlčata Žďár 11:114
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
28. 09. 2019 08:45 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno BK Žabiny 28:38
28. 09. 2019 10:30 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Jiskra Kyjov 26:39
28. 09. 2019 12:15 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno Jiskra Kyjov 26:48
12. 10. 2019 08:30 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno SK Renocar Podolí 26:59
12. 10. 2019 10:15 SH Morenda Brno Jiskra Kyjov SK Renocar Podolí 41:47
12. 10. 2019 11:45 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno Jiskra Kyjov 34:49
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 10. 2019 09:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno SKB Tišnov 94:20
12. 10. 2019 10:45 SH Rosnička Brno Brno SKB Tišnov Spartak Uherský Brod 10:98
12. 10. 2019 12:30 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno Spartak Uherský Brod 39:62
12. 10. 2019 08:45 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno BK Vyškov 30:42
12. 10. 2019 10:30 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Vyškov BC Vysočina 47:18
12. 10. 2019 12:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno BC Vysočina 43:45
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 10. 2019 09:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí KP Brno 36:41
12. 10. 2019 11:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí KP Brno Basketbal Dubňany 6:90
12. 10. 2019 13:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí Basketbal Dubňany 8:62
12. 10. 2019 09:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Žabiny 23:49
12. 10. 2019 10:30 Sportovní hala ČKD Blansko BK Žabiny BK Vlčata Žďár 26:71
12. 10. 2019 12:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Vlčata Žďár 14:76
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 11. 2019 09:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina BK Žabiny 39:24
09. 11. 2019 11:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BK Žabiny Spartak Uherský Brod 20:85
09. 11. 2019 13:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina Spartak Uherský Brod 34:73
09. 11. 2019 09:00 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno BK Skokani Brno 55:53
09. 11. 2019 10:45 SH Morenda Brno BK Skokani Brno SAM Brno 57:56
09. 11. 2019 12:30 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno SAM Brno 40:71
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 11. 2019 09:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko KP Brno 36:38
09. 11. 2019 10:30 Sportovní hala ČKD Blansko KP Brno SK Renocar Podolí 23:54
09. 11. 2019 12:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko SK Renocar Podolí 39:52
09. 11. 2019 09:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí SKB Tišnov 71:56
09. 11. 2019 11:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí SKB Tišnov TJ Sokol Podolí 16:71
09. 11. 2019 13:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí TJ Sokol Podolí 46:44
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 11. 2019 12:30 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov Basketbal Dubňany 50:42
09. 11. 2019 14:15 Hala TJ Jiskra Kyjov Basketbal Dubňany BK Vlčata Žďár 32:50
09. 11. 2019 16:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov BK Vlčata Žďár 21:53
23. 11. 2019 09:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno BK Skokani Brno 58:42
23. 11. 2019 11:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno BK Skokani Brno BK Vlčata Žďár 11:135
23. 11. 2019 13:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno BK Vlčata Žďár 20:92
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 11. 2019 09:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina BK Velké Meziříčí 105:8
23. 11. 2019 11:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BK Velké Meziříčí Tygři JBC Brno 6:96
23. 11. 2019 13:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina Tygři JBC Brno 27:53
23. 11. 2019 09:30 Klvaňovo Gymnázium Kyjov Jiskra Kyjov Spartak Uherský Brod 46:49
23. 11. 2019 11:00 Klvaňovo Gymnázium Kyjov Spartak Uherský Brod BK Vyškov 71:42
23. 11. 2019 12:30 Klvaňovo Gymnázium Kyjov Jiskra Kyjov BK Vyškov 64:31
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 11. 2019 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TJ Sokol Podolí 63:45
23. 11. 2019 10:45 SH Podolí u Brna Podolí u Brna TJ Sokol Podolí SAM Brno 28:50
23. 11. 2019 12:30 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí SAM Brno 85:47
23. 11. 2019 09:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny SKB Tišnov 52:21
23. 11. 2019 00:00 SH Rosnička Brno Brno SKB Tišnov Basketbal Dubňany 0:0
23. 11. 2019 11:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny SKB Tišnov 38:12
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 12. 2019 10:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Velké Meziříčí 0:0
07. 12. 2019 12:00 SH Za parkem Vyškov Tygři JBC Brno BK Velké Meziříčí 0:0
07. 12. 2019 14:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Tygři JBC Brno 0:0
07. 12. 2019 09:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno Jiskra Kyjov 0:0
07. 12. 2019 11:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno Jiskra Kyjov BC Vysočina 0:0
07. 12. 2019 13:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno BC Vysočina 0:0
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 12. 2019 08:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny BK Skokani Brno 0:0
07. 12. 2019 09:30 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno SK Renocar Podolí 0:0
07. 12. 2019 11:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny SK Renocar Podolí 0:0
07. 12. 2019 08:45 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod TJ Sokol Podolí 0:0
07. 12. 2019 10:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Sokol Podolí BK Blansko 0:0
07. 12. 2019 12:15 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod BK Blansko 0:0
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 12. 2019 08:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár SKB Tišnov 0:0
07. 12. 2019 10:15 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou SKB Tišnov SAM Brno 0:0
07. 12. 2019 12:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár SAM Brno 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Velké Meziříčí 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna BK Velké Meziříčí BC Vysočina 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BC Vysočina 0:0
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 01. 2020 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov KP Brno 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Za parkem Vyškov KP Brno BK Žabiny 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Žabiny 0:0
11. 01. 2020 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár Tygři JBC Brno 0:0
11. 01. 2020 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Tygři JBC Brno Spartak Uherský Brod 0:0
11. 01. 2020 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár Spartak Uherský Brod 0:0
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 01. 2020 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno TJ Sokol Podolí 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Rosnička Brno Brno TJ Sokol Podolí Jiskra Kyjov 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno Jiskra Kyjov 0:0
11. 01. 2020 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany SAM Brno 0:0
11. 01. 2020 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany SAM Brno BK Blansko 0:0
11. 01. 2020 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Blansko 0:0
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 01. 2020 00:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod SAM Brno 0:0
25. 01. 2020 00:00 Sportovní hala Uherský Brod SAM Brno BK Velké Meziříčí 0:0
25. 01. 2020 00:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod BK Velké Meziříčí 0:0
25. 01. 2020 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Vyškov 0:0
25. 01. 2020 00:00 BK Vyškov BK Vlčata Žďár 0:0
25. 01. 2020 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Vlčata Žďár 0:0
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 01. 2020 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Skokani Brno 0:0
25. 01. 2020 00:00 BK Skokani Brno BC Vysočina 0:0
25. 01. 2020 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BC Vysočina 0:0
25. 01. 2020 00:00 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno BK Žabiny 0:0
25. 01. 2020 00:00 BK Žabiny TJ Sokol Podolí 0:0
25. 01. 2020 00:00 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno TJ Sokol Podolí 0:0
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 01. 2020 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Blansko 0:0
25. 01. 2020 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov BK Blansko Jiskra Kyjov 0:0
25. 01. 2020 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov Jiskra Kyjov 0:0
Minižáci U11

Tým U11 zářil

Děti kategorie U11 Mix odstartovaly v sobotu 28. 9. 2019 letošní sezónu a to dvěma vítězstvími. I když obě utkání měla pomalý a velmi nejistý začátek, kluci i holky dok…

Minižáci U11

Vítězná neděle

Dnešním dnem (14. 4. 2019) jsme zakončili soutěžní sezónu kategorie U10. Jsme velmi rádi, že jsme obě utkání dotáhli do vítězného konce a oba soupeře jsme bezproblé…

zobrazit archív