logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Minižáci U11

Tréninky 2018/2019               

Pondělí  15:00 - 16:30

Středa    14:30 - 16:00                                               

Pátek      14:30 - 16:00            

Místo: Tělocvična ZŠ Na Výsluní   

 

Přípravka Prakšice

Úterý    15:00 - 16:30 holky

Úterý    16:30 - 18:00 kluci

Čtvrtek 15:00 - 16:30 holky

Čtvrtek 16:30 - 18:00 kluci

Místo: Tělocvična ZŠ Prakšice

Trenér: Mgr. Petra Balijová, Bc. Eva Vlková, Dušan Balija

 
P Družstvo U V P Skóre B
1. SK Renocar Podolí 0 0 0 0:0 0
2. BK Velké Meziříčí 0 0 0 0:0 0
3. BK Vyškov 0 0 0 0:0 0
4. Jiskra Kyjov 0 0 0 0:0 0
5. Tygři JBC Brno 0 0 0 0:0 0
6. BK Žabiny 0 0 0 0:0 0
7. SAM Brno 0 0 0 0:0 0
8. BC Vysočina 0 0 0 0:0 0
9. TJ Sokol Podolí 0 0 0 0:0 0
10. KP Brno 0 0 0 0:0 0
11. SKB Tišnov 0 0 0 0:0 0
12. Basketbal Dubňany 0 0 0 0:0 0
13. Spartak Uherský Brod 0 0 0 0:0 0
14. BK Blansko 0 0 0 0:0 0
15. BK Skokani Brno 0 0 0 0:0 0
16. BK Vlčata Žďár 0 0 0 0:0 0
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
28. 09. 2019 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno BK Blansko 0:0
28. 09. 2019 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Blansko BK Vyškov 0:0
28. 09. 2019 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno BK Vyškov 0:0
28. 09. 2019 00:00 Spartak Uherský Brod Basketbal Dubňany 0:0
28. 09. 2019 00:00 Basketbal Dubňany SK Renocar Podolí 0:0
28. 09. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod SK Renocar Podolí 0:0
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
28. 09. 2019 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov KP Brno 0:0
28. 09. 2019 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov KP Brno Tygři JBC Brno 0:0
28. 09. 2019 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov Tygři JBC Brno 0:0
28. 09. 2019 00:00 Sokolovna Podolí Podolí TJ Sokol Podolí BC Vysočina 0:0
28. 09. 2019 00:00 Sokolovna Podolí Podolí BC Vysočina BK Vlčata Žďár 0:0
28. 09. 2019 00:00 Sokolovna Podolí Podolí TJ Sokol Podolí BK Vlčata Žďár 0:0
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
28. 09. 2019 00:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno BK Žabiny 0:0
28. 09. 2019 00:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Jiskra Kyjov 0:0
28. 09. 2019 00:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno Jiskra Kyjov 0:0
12. 10. 2019 00:00 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno SK Renocar Podolí 0:0
12. 10. 2019 00:00 SH Morenda Brno Jiskra Kyjov SK Renocar Podolí 0:0
12. 10. 2019 00:00 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno Jiskra Kyjov 0:0
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 10. 2019 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno SKB Tišnov 0:0
12. 10. 2019 00:00 SH Rosnička Brno Brno SKB Tišnov Spartak Uherský Brod 0:0
12. 10. 2019 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno Spartak Uherský Brod 0:0
12. 10. 2019 00:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno BK Vyškov 0:0
12. 10. 2019 00:00 BK Vyškov BC Vysočina 0:0
12. 10. 2019 00:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno BC Vysočina 0:0
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 10. 2019 00:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí KP Brno 0:0
12. 10. 2019 00:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí KP Brno Basketbal Dubňany 0:0
12. 10. 2019 00:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí Basketbal Dubňany 0:0
12. 10. 2019 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Žabiny 0:0
12. 10. 2019 00:00 BK Žabiny BK Vlčata Žďár 0:0
12. 10. 2019 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Vlčata Žďár 0:0
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 11. 2019 00:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina BK Žabiny 0:0
09. 11. 2019 00:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BK Žabiny Spartak Uherský Brod 0:0
09. 11. 2019 00:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina Spartak Uherský Brod 0:0
09. 11. 2019 00:00 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno BK Skokani Brno 0:0
09. 11. 2019 00:00 SH Morenda Brno BK Skokani Brno SAM Brno 0:0
09. 11. 2019 00:00 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno SAM Brno 0:0
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 11. 2019 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko KP Brno 0:0
09. 11. 2019 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko KP Brno SK Renocar Podolí 0:0
09. 11. 2019 00:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko SK Renocar Podolí 0:0
09. 11. 2019 00:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí SKB Tišnov 0:0
09. 11. 2019 00:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí SKB Tišnov TJ Sokol Podolí 0:0
09. 11. 2019 00:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí TJ Sokol Podolí 0:0
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 11. 2019 00:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov Basketbal Dubňany 0:0
09. 11. 2019 00:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Basketbal Dubňany BK Vlčata Žďár 0:0
09. 11. 2019 00:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov BK Vlčata Žďár 0:0
23. 11. 2019 00:00 Městská hala míčových sportů - stará hala Brno KP Brno BK Skokani Brno 0:0
23. 11. 2019 00:00 Městská hala míčových sportů - stará hala Brno BK Skokani Brno BK Vlčata Žďár 0:0
23. 11. 2019 00:00 Městská hala míčových sportů - stará hala Brno KP Brno BK Vlčata Žďár 0:0
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 11. 2019 00:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina BK Velké Meziříčí 0:0
23. 11. 2019 00:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BK Velké Meziříčí Tygři JBC Brno 0:0
23. 11. 2019 00:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina Tygři JBC Brno 0:0
23. 11. 2019 00:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov Spartak Uherský Brod 0:0
23. 11. 2019 00:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Spartak Uherský Brod BK Vyškov 0:0
23. 11. 2019 00:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov BK Vyškov 0:0
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 11. 2019 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TJ Sokol Podolí 0:0
23. 11. 2019 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna TJ Sokol Podolí SAM Brno 0:0
23. 11. 2019 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí SAM Brno 0:0
23. 11. 2019 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny SKB Tišnov 0:0
23. 11. 2019 00:00 SH Rosnička Brno Brno SKB Tišnov Basketbal Dubňany 0:0
23. 11. 2019 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Basketbal Dubňany 0:0
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 12. 2019 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Tygři JBC Brno 0:0
07. 12. 2019 00:00 SH Za parkem Vyškov Tygři JBC Brno BK Velké Meziříčí 0:0
07. 12. 2019 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Velké Meziříčí 0:0
07. 12. 2019 00:00 Městská hala míčových sportů - stará hala Brno KP Brno Jiskra Kyjov 0:0
07. 12. 2019 00:00 Městská hala míčových sportů - stará hala Brno Jiskra Kyjov BC Vysočina 0:0
07. 12. 2019 00:00 KP Brno BC Vysočina 0:0
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 12. 2019 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny BK Skokani Brno 0:0
07. 12. 2019 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno SK Renocar Podolí 0:0
07. 12. 2019 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny SK Renocar Podolí 0:0
07. 12. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod TJ Sokol Podolí 0:0
07. 12. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Sokol Podolí BK Blansko 0:0
07. 12. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod BK Blansko 0:0
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 12. 2019 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár SKB Tišnov 0:0
07. 12. 2019 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou SKB Tišnov SAM Brno 0:0
07. 12. 2019 00:00 BK Vlčata Žďár SAM Brno 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Velké Meziříčí 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna BK Velké Meziříčí BC Vysočina 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BC Vysočina 0:0
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 01. 2020 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov KP Brno 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Za parkem Vyškov KP Brno BK Žabiny 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Žabiny 0:0
11. 01. 2020 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár Tygři JBC Brno 0:0
11. 01. 2020 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Tygři JBC Brno Spartak Uherský Brod 0:0
11. 01. 2020 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár Spartak Uherský Brod 0:0
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 01. 2020 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno TJ Sokol Podolí 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Rosnička Brno Brno TJ Sokol Podolí Jiskra Kyjov 0:0
11. 01. 2020 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani Brno Jiskra Kyjov 0:0
11. 01. 2020 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany SAM Brno 0:0
11. 01. 2020 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany SAM Brno BK Blansko 0:0
11. 01. 2020 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Blansko 0:0
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 01. 2020 00:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod SAM Brno 0:0
25. 01. 2020 00:00 Sportovní hala Uherský Brod SAM Brno BK Velké Meziříčí 0:0
25. 01. 2020 00:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod BK Velké Meziříčí 0:0
25. 01. 2020 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Vyškov 0:0
25. 01. 2020 00:00 BK Vyškov BK Vlčata Žďár 0:0
25. 01. 2020 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Vlčata Žďár 0:0
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 01. 2020 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Skokani Brno 0:0
25. 01. 2020 00:00 BK Skokani Brno BC Vysočina 0:0
25. 01. 2020 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BC Vysočina 0:0
25. 01. 2020 00:00 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno BK Žabiny 0:0
25. 01. 2020 00:00 BK Žabiny TJ Sokol Podolí 0:0
25. 01. 2020 00:00 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno TJ Sokol Podolí 0:0
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 01. 2020 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Blansko 0:0
25. 01. 2020 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov BK Blansko Jiskra Kyjov 0:0
25. 01. 2020 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov Jiskra Kyjov 0:0
Minižáci U11

Vítězná neděle

Dnešním dnem (14. 4. 2019) jsme zakončili soutěžní sezónu kategorie U10. Jsme velmi rádi, že jsme obě utkání dotáhli do vítězného konce a oba soupeře jsme bezproblé…

Minižáci U11

Nečekané zakončení sezóny U11

Po dnešním dnu (sobota 30. 3. 2019, hala Rosnička v Brně) mají za sebou mini U11 konec soutěžní sezóny. První utkání bylo bídné a druhé zcela nečekané. BC…

zobrazit archív