logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Minižáci U11

Tréninky 2019/2020               

Pondělí  15:00 - 16:30 Tělocvična ZŠ Na Výsluní   

Úterý    15:00 - 16:30 Sportovní hala                                              

Pátek      14:45 - 16:15 Sportovní hala           

Místo: 

Trenér: Mgr. Petra Balijová, Dušan Balija

 

Přípravka Prakšice

Úterý    15:00 - 16:30 (U10)

Čtvrtek 15:00 - 16:30 (U10)

Čtvrtek 16:30 - 18:00 (U11/U12)

Místo: Tělocvična ZŠ Prakšice

Trenér: Mgr. Petra Balijová, Bc. Eva Vlková, Dušan Balija

 
P Družstvo U V P Skóre B
1. Tygři JBC Brno A 18 13 5 1065:653 31
2. BK Vlčata Žďár 16 15 1 1164:411 30
3. Jiskra Kyjov 16 13 3 944:531 29
4. Spartak Uherský Brod 16 12 4 999:572 28
5. SK Renocar Podolí 15 13 2 909:611 28
6. SAM Brno 18 8 10 895:846 26
7. BK Vyškov 15 10 5 624:595 25
8. BC Vysočina 18 6 12 659:814 24
9. BK Skokani A 18 6 12 810:965 24
10. Basketbal Dubňany 14 8 6 646:443 22
11. BK Blansko 16 6 10 557:687 22
12. BK Žabiny 14 6 8 484:623 21
13. TJ Sokol Podolí 16 4 12 507:906 20
14. BK Velké Meziříčí 16 2 14 470:1032 18
15. KP Brno 12 5 7 433:582 17
16. SKB Tišnov 16 0 16 264:1159 16
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
29. 09. 2019 12:30 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani A BK Blansko 58:28
29. 09. 2019 14:00 SH Rosnička Brno Brno BK Blansko BK Vyškov 12:57
29. 09. 2019 15:30 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani A BK Vyškov 26:29
28. 09. 2019 08:30 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod Basketbal Dubňany 50:24
28. 09. 2019 09:45 Sportovní hala Uherský Brod Basketbal Dubňany SK Renocar Podolí 24:39
28. 09. 2019 11:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod SK Renocar Podolí 58:37
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
28. 09. 2019 09:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov KP Brno 12:99
28. 09. 2019 10:30 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov KP Brno Tygři JBC Brno A 30:54
28. 09. 2019 12:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov Tygři JBC Brno A 11:110
28. 09. 2019 09:00 Sokolovna Podolí Podolí TJ Sokol Podolí BC Vysočina 27:35
28. 09. 2019 10:30 Sokolovna Podolí Podolí BC Vysočina BK Vlčata Žďár 28:88
28. 09. 2019 12:00 Sokolovna Podolí Podolí TJ Sokol Podolí BK Vlčata Žďár 11:114
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
28. 09. 2019 08:45 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno BK Žabiny 28:38
28. 09. 2019 10:30 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Jiskra Kyjov 26:39
28. 09. 2019 12:15 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno Jiskra Kyjov 26:48
12. 10. 2019 08:30 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno A SK Renocar Podolí 26:59
12. 10. 2019 10:15 SH Morenda Brno Jiskra Kyjov SK Renocar Podolí 41:47
12. 10. 2019 11:45 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno A Jiskra Kyjov 34:49
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 10. 2019 09:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani A SKB Tišnov 94:20
12. 10. 2019 10:45 SH Rosnička Brno Brno SKB Tišnov Spartak Uherský Brod 10:98
12. 10. 2019 12:30 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani A Spartak Uherský Brod 39:62
12. 10. 2019 08:45 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno BK Vyškov 30:42
12. 10. 2019 10:30 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Vyškov BC Vysočina 47:18
12. 10. 2019 12:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno BC Vysočina 43:45
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 10. 2019 09:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí KP Brno 36:41
12. 10. 2019 11:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí KP Brno Basketbal Dubňany 6:90
12. 10. 2019 13:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí Basketbal Dubňany 8:62
12. 10. 2019 09:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Žabiny 23:49
12. 10. 2019 10:30 Sportovní hala ČKD Blansko BK Žabiny BK Vlčata Žďár 26:71
12. 10. 2019 12:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko BK Vlčata Žďár 14:76
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 11. 2019 09:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina BK Žabiny 39:24
09. 11. 2019 11:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BK Žabiny Spartak Uherský Brod 20:85
09. 11. 2019 13:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina Spartak Uherský Brod 34:73
09. 11. 2019 09:00 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno A BK Skokani A 55:53
09. 11. 2019 10:45 SH Morenda Brno BK Skokani A SAM Brno 57:56
09. 11. 2019 12:30 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno A SAM Brno 40:71
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 11. 2019 09:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko KP Brno 36:38
09. 11. 2019 10:30 Sportovní hala ČKD Blansko KP Brno SK Renocar Podolí 23:54
09. 11. 2019 12:00 Sportovní hala ČKD Blansko BK Blansko SK Renocar Podolí 39:52
09. 11. 2019 09:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí SKB Tišnov 71:56
09. 11. 2019 11:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí SKB Tišnov TJ Sokol Podolí 16:71
09. 11. 2019 13:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí TJ Sokol Podolí 46:44
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 11. 2019 12:30 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov Basketbal Dubňany 50:42
09. 11. 2019 14:15 Hala TJ Jiskra Kyjov Basketbal Dubňany BK Vlčata Žďár 32:50
09. 11. 2019 16:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov BK Vlčata Žďár 21:53
23. 11. 2019 09:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno BK Skokani A 58:42
23. 11. 2019 11:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno BK Skokani A BK Vlčata Žďár 11:135
23. 11. 2019 13:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno BK Vlčata Žďár 20:92
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 11. 2019 09:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina BK Velké Meziříčí 105:8
23. 11. 2019 11:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BK Velké Meziříčí Tygři JBC Brno A 6:96
23. 11. 2019 13:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina Tygři JBC Brno A 27:53
23. 11. 2019 09:30 Klvaňovo Gymnázium Kyjov Jiskra Kyjov Spartak Uherský Brod 46:49
23. 11. 2019 11:00 Klvaňovo Gymnázium Kyjov Spartak Uherský Brod BK Vyškov 71:42
23. 11. 2019 12:30 Klvaňovo Gymnázium Kyjov Jiskra Kyjov BK Vyškov 64:31
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 11. 2019 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TJ Sokol Podolí 63:45
23. 11. 2019 10:45 SH Podolí u Brna Podolí u Brna TJ Sokol Podolí SAM Brno 28:50
23. 11. 2019 12:30 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí SAM Brno 85:47
30. 11. -0001 00:00 SH Rosnička Brno Brno SKB Tišnov Basketbal Dubňany 0:0
23. 11. 2019 09:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny SKB Tišnov 52:21
23. 11. 2019 11:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny SKB Tišnov 38:12
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 12. 2019 10:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Velké Meziříčí 57:34
07. 12. 2019 12:00 SH Za parkem Vyškov Tygři JBC Brno A BK Velké Meziříčí 44:17
07. 12. 2019 14:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Tygři JBC Brno A 30:69
07. 12. 2019 09:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno Jiskra Kyjov 26:55
07. 12. 2019 11:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno Jiskra Kyjov BC Vysočina 60:15
07. 12. 2019 13:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno BC Vysočina 36:35
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 12. 2019 08:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny BK Skokani A 28:69
07. 12. 2019 09:30 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani A SK Renocar Podolí 47:73
07. 12. 2019 11:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny SK Renocar Podolí 40:67
07. 12. 2019 08:45 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod TJ Sokol Podolí 67:10
07. 12. 2019 10:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Sokol Podolí BK Blansko 25:23
07. 12. 2019 12:15 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod BK Blansko 90:20
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 12. 2019 08:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár SKB Tišnov 80:11
07. 12. 2019 10:15 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou SKB Tišnov SAM Brno 29:68
07. 12. 2019 12:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár SAM Brno 101:12
11. 01. 2020 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Velké Meziříčí 79:35
11. 01. 2020 10:45 SH Podolí u Brna Podolí u Brna BK Velké Meziříčí BC Vysočina 35:62
11. 01. 2020 12:30 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BC Vysočina 81:46
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 01. 2020 09:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov KP Brno 28:26
11. 01. 2020 11:00 SH Za parkem Vyškov KP Brno BK Žabiny 30:48
11. 01. 2020 13:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Žabiny 41:31
11. 01. 2020 10:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár Tygři JBC Brno A 45:42
11. 01. 2020 12:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Tygři JBC Brno A Spartak Uherský Brod 64:37
11. 01. 2020 13:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár Spartak Uherský Brod 55:34
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 01. 2020 08:30 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani A TJ Sokol Podolí 65:18
11. 01. 2020 10:00 SH Rosnička Brno Brno TJ Sokol Podolí Jiskra Kyjov 21:84
11. 01. 2020 11:30 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani A Jiskra Kyjov 36:81
11. 01. 2020 09:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany SAM Brno 67:14
11. 01. 2020 10:30 SC Želva Dubňany Dubňany SAM Brno BK Blansko 32:36
11. 01. 2020 12:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Blansko 69:25
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 01. 2020 10:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod SAM Brno 77:27
25. 01. 2020 11:45 Sportovní hala Uherský Brod SAM Brno BK Velké Meziříčí 58:32
25. 01. 2020 13:30 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod BK Velké Meziříčí 68:20
25. 01. 2020 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Vyškov 66:48
25. 01. 2020 10:45 SH Podolí u Brna Podolí u Brna BK Vyškov BK Vlčata Žďár 0:0
25. 01. 2020 12:30 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Vlčata Žďár 0:0
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 01. 2020 18:30 SH Rosnička Brno Brno Basketbal Dubňany BK Skokani A 45:36
25. 01. 2020 16:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani A BC Vysočina 40:21
25. 01. 2020 17:15 SH Rosnička Brno Brno BC Vysočina Basketbal Dubňany 18:25
25. 01. 2020 09:00 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno A BK Žabiny 67:25
25. 01. 2020 10:45 SH Morenda Brno BK Žabiny TJ Sokol Podolí 39:31
25. 01. 2020 12:30 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno A TJ Sokol Podolí 82:28
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 01. 2020 09:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Blansko 9:70
25. 01. 2020 10:30 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov BK Blansko Jiskra Kyjov 20:83
25. 01. 2020 12:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov Jiskra Kyjov 8:97
08. 02. 2020 09:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár Tygři JBC Brno A 54:46
08. 02. 2020 11:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Tygři JBC Brno A BK Skokani A 65:47
08. 02. 2020 13:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár BK Skokani A 55:33
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
08. 02. 2020 09:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod SK Renocar Podolí 33:57
08. 02. 2020 10:45 Sportovní hala Uherský Brod SK Renocar Podolí Jiskra Kyjov 50:59
08. 02. 2020 12:30 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod Jiskra Kyjov 47:67
08. 02. 2020 09:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Vyškov 29:36
08. 02. 2020 10:30 SC Želva Dubňany Dubňany BK Vyškov BC Vysočina 56:38
08. 02. 2020 12:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BC Vysočina 31:34
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
08. 02. 2020 08:30 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno TJ Sokol Podolí 90:21
08. 02. 2020 10:15 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky TJ Sokol Podolí BK Velké Meziříčí 31:25
08. 02. 2020 12:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno BK Velké Meziříčí 110:4
09. 02. 2020 10:00 SH Blansko Blansko BK Blansko SKB Tišnov 53:12
09. 02. 2020 11:30 SH Blansko Blansko BK Blansko SKB Tišnov 64:6
07. 03. 2020 09:00 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno A BK Vlčata Žďár 46:31
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 03. 2020 11:00 SH Morenda Brno BK Vlčata Žďár BK Skokani A 64:24
07. 03. 2020 13:00 SH Morenda Brno Tygři JBC Brno A BK Skokani A 72:33
25. 03. 2020 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí Jiskra Kyjov 0:0
25. 03. 2020 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna Jiskra Kyjov Spartak Uherský Brod 0:0
25. 03. 2020 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí Spartak Uherský Brod 0:0
07. 03. 2020 08:30 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina BK Vyškov 26:36
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 03. 2020 10:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BK Vyškov Basketbal Dubňany 44:55
07. 03. 2020 11:30 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina Basketbal Dubňany 33:51
07. 03. 2020 08:30 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí SAM Brno 47:72
07. 03. 2020 09:30 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky SAM Brno TJ Sokol Podolí 61:49
07. 03. 2020 11:00 SH ZŠ Školní Velké Meziříčí BK Velké Meziříčí TJ Sokol Podolí 46:47
07. 03. 2020 08:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Blansko 17:38
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 03. 2020 09:30 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Blansko 14:56
21. 03. 2020 00:00 BK Skokani A BK Vlčata Žďár 0:0
21. 03. 2020 00:00 BK Vlčata Žďár Tygři JBC Brno A 0:0
21. 03. 2020 00:00 BK Skokani A Tygři JBC Brno A 0:0
21. 03. 2020 00:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov SK Renocar Podolí 0:0
21. 03. 2020 00:00 Hala TJ Jiskra Kyjov SK Renocar Podolí Spartak Uherský Brod 0:0
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
21. 03. 2020 00:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov Spartak Uherský Brod 0:0
21. 03. 2020 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Blansko 0:0
21. 03. 2020 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov BK Blansko Basketbal Dubňany 0:0
21. 03. 2020 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov Basketbal Dubňany 0:0
21. 03. 2020 00:00 SAM Brno BC Vysočina 0:0
21. 03. 2020 00:00 BC Vysočina BK Vyškov 0:0
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
21. 03. 2020 00:00 SAM Brno BK Vyškov 0:0
21. 03. 2020 00:00 Sokolovna Podolí Podolí TJ Sokol Podolí BK Velké Meziříčí 0:0
21. 03. 2020 00:00 Sokolovna Podolí Podolí TJ Sokol Podolí BK Velké Meziříčí 0:0
Minižáci U11

Další výhry jedenáctek

Sobota 25. ledna byla pro tým U11 Mix opět vítězná. Tým hrál tentokrát bez starších opor, které skolila řádící chřipka. Dostatečnou časovou porci, tak dostali mlad…

Minižáci U11

První porážky jedenáctek v sezóně

Poprvé v sezóně si minižáci U11 dovezli dvě porážky. V sobotu 11. 1. 2020 jim soupeři z Brna a Žďáru nad Sázavou nedali žádnou šanci. Náš tým přehráli…

zobrazit archív