logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Minižákyně U13

Tréninky 2018/2019                

Pondělí  16.30 - 18.00

Středa    16.00 - 17.30                                               

Pátek     16.00 - 17.00             

Místo: Tělocvična ZŠ Na Výsluní

Trenér: Ing. Tomáš Krejčiřík

Asistent: Ing. Milan Vintr

P Družstvo U V P Skóre B
1. BK Vlčata Žďár 4 4 0 308:94 8
2. TJ Sokol Lanžhot 4 3 1 215:145 7
3. BK Žabiny Brno 4 3 1 160:143 7
4. BK Žabiny Brno B 4 2 2 144:237 6
5. KP Brno 4 1 3 158:157 5
6. TJ OP Prostějov 3 1 2 153:109 4
7. BK Spartak DDM Uher.Brod 3 1 2 112:149 4
8. Basketbal Dubňany 4 0 4 75:291 4
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
29. 09. 2018 09:00 Sportovní hala VUT Brno KP Brno Basketbal Dubňany 82:10
29. 09. 2018 10:45 Sportovní hala VUT Brno Basketbal Dubňany BK Vlčata Žďár 12:86
29. 09. 2018 12:45 Sportovní hala VUT Brno KP Brno BK Vlčata Žďár 26:61
30. 09. 2018 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Žabiny Brno 56:35
30. 09. 2018 11:00 Sportovní hala Lanžhot BK Žabiny Brno TJ OP Prostějov 39:37
30. 09. 2018 13:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot TJ OP Prostějov 57:41
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
29. 09. 2018 13:00 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak DDM Uher.Brod BK Žabiny Brno B 25:49
29. 09. 2018 14:30 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak DDM Uher.Brod BK Žabiny Brno B 39:60
13. 10. 2018 08:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Spartak DDM Uher.Brod 40:48
13. 10. 2018 09:15 SC Želva Dubňany Dubňany BK Spartak DDM Uher.Brod TJ OP Prostějov 0:0
13. 10. 2018 10:30 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany TJ OP Prostějov 13:75
14. 10. 2018 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Žabiny Brno B 70:11
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 10. 2018 11:00 Sportovní hala Lanžhot BK Žabiny Brno B BK Vlčata Žďár 24:103
14. 10. 2018 13:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Vlčata Žďár 32:58
13. 10. 2018 15:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno KP Brno 36:28
13. 10. 2018 17:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno KP Brno 50:22
10. 11. 2018 00:00 BK Vlčata Žďár BK Žabiny Brno 0:0
10. 11. 2018 00:00 BK Žabiny Brno BK Spartak DDM Uher.Brod 0:0
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
10. 11. 2018 00:00 BK Vlčata Žďár BK Spartak DDM Uher.Brod 0:0
10. 11. 2018 00:00 TJ OP Prostějov KP Brno 0:0
10. 11. 2018 00:00 KP Brno BK Žabiny Brno B 0:0
10. 11. 2018 00:00 TJ OP Prostějov BK Žabiny Brno B 0:0
11. 11. 2018 00:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot Basketbal Dubňany 0:0
11. 11. 2018 00:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot Basketbal Dubňany 0:0
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
24. 11. 2018 00:00 BK Spartak DDM Uher.Brod TJ Sokol Lanžhot 0:0
24. 11. 2018 00:00 TJ Sokol Lanžhot KP Brno 0:0
24. 11. 2018 00:00 BK Spartak DDM Uher.Brod KP Brno 0:0
24. 11. 2018 00:00 BK Žabiny Brno BK Žabiny Brno B 0:0
24. 11. 2018 00:00 BK Žabiny Brno B Basketbal Dubňany 0:0
24. 11. 2018 00:00 BK Žabiny Brno Basketbal Dubňany 0:0
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
24. 11. 2018 00:00 BK Vlčata Žďár TJ OP Prostějov 0:0
24. 11. 2018 00:00 BK Vlčata Žďár TJ OP Prostějov 0:0
08. 12. 2018 00:00 BK Vlčata Žďár KP Brno 0:0
08. 12. 2018 00:00 KP Brno Basketbal Dubňany 0:0
08. 12. 2018 00:00 BK Vlčata Žďár Basketbal Dubňany 0:0
08. 12. 2018 00:00 TJ OP Prostějov BK Žabiny Brno 0:0
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
08. 12. 2018 00:00 BK Žabiny Brno TJ Sokol Lanžhot 0:0
08. 12. 2018 00:00 TJ OP Prostějov TJ Sokol Lanžhot 0:0
08. 12. 2018 00:00 BK Žabiny Brno B BK Spartak DDM Uher.Brod 0:0
08. 12. 2018 00:00 BK Žabiny Brno B BK Spartak DDM Uher.Brod 0:0
05. 01. 2019 00:00 BK Spartak DDM Uher.Brod Basketbal Dubňany 0:0
05. 01. 2019 00:00 Basketbal Dubňany TJ OP Prostějov 0:0
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
05. 01. 2019 00:00 BK Spartak DDM Uher.Brod TJ OP Prostějov 0:0
05. 01. 2019 00:00 BK Žabiny Brno B TJ Sokol Lanžhot 0:0
05. 01. 2019 00:00 TJ Sokol Lanžhot BK Vlčata Žďár 0:0
05. 01. 2019 00:00 BK Žabiny Brno B BK Vlčata Žďár 0:0
05. 01. 2019 00:00 KP Brno BK Žabiny Brno 0:0
05. 01. 2019 00:00 KP Brno BK Žabiny Brno 0:0
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
19. 01. 2019 00:00 BK Žabiny Brno BK Vlčata Žďár 0:0
19. 01. 2019 00:00 BK Vlčata Žďár BK Spartak DDM Uher.Brod 0:0
19. 01. 2019 00:00 BK Žabiny Brno BK Spartak DDM Uher.Brod 0:0
19. 01. 2019 00:00 KP Brno BK Žabiny Brno B 0:0
19. 01. 2019 00:00 BK Žabiny Brno B TJ OP Prostějov 0:0
19. 01. 2019 00:00 KP Brno TJ OP Prostějov 0:0
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
19. 01. 2019 14:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany TJ Sokol Lanžhot 0:0
19. 01. 2019 16:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany TJ Sokol Lanžhot 0:0
03. 02. 2019 00:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Spartak DDM Uher.Brod 0:0
03. 02. 2019 00:00 Sportovní hala Lanžhot BK Spartak DDM Uher.Brod KP Brno 0:0
03. 02. 2019 00:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot KP Brno 0:0
02. 02. 2019 09:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Žabiny Brno B 0:0
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
02. 02. 2019 10:45 SC Želva Dubňany Dubňany BK Žabiny Brno B BK Žabiny Brno 0:0
02. 02. 2019 12:30 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Žabiny Brno 0:0
02. 02. 2019 00:00 TJ OP Prostějov BK Vlčata Žďár 0:0
02. 02. 2019 00:00 TJ OP Prostějov BK Vlčata Žďár 0:0
Minižákyně U13

WU13 mají první výhru

Ve druhém kole (sobota 13. 10. 2018, Sportcentrum Želva Dubňany) se nám povedlo vyhrát náš první zápas v soutěži. Druhý zápas ve stejný den se nám už nedařilo a s…

Minižákyně U13

WU13 zahájily soutěž prohrami

Družstvo minižaček WU13 přes herně slušný výkon nestačilo v sobotu 29. 9. 2018 na družstvo Žabovřesk. Zásluhu na tom mělo velké množství neproměněných „tutovek“ z bezprostřední…

zobrazit archív