logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Minižákyně U13

Tréninky 2018/2019                

Pondělí  16.30 - 18.00

Středa    16.00 - 17.30                                               

Pátek     16.00 - 17.00             

Místo: Tělocvična ZŠ Na Výsluní

Trenér: Ing. Tomáš Krejčiřík

Asistent: Ing. Milan Vintr

P Družstvo U V P Skóre B
1. BK Žabiny Brno 16 13 3 837:451 29
2. BK Vlčata Žďár 16 12 4 947:516 28
3. TJ OP Prostějov 16 11 5 746:529 27
4. TJ Sokol Lanžhot 16 10 6 775:651 26
5. KP Brno 16 8 8 692:584 24
6. BK Žabiny Brno B 16 6 10 549:748 22
7. BK Spartak DDM Uher.Brod 16 3 13 539:946 19
8. Basketbal Dubňany 16 1 15 344:1004 17
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
29. 09. 2018 09:00 Sportovní hala VUT Brno KP Brno Basketbal Dubňany 82:10
29. 09. 2018 10:45 Sportovní hala VUT Brno Basketbal Dubňany BK Vlčata Žďár 12:86
29. 09. 2018 12:45 Sportovní hala VUT Brno KP Brno BK Vlčata Žďár 26:61
30. 09. 2018 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Žabiny Brno 56:35
30. 09. 2018 11:00 Sportovní hala Lanžhot BK Žabiny Brno TJ OP Prostějov 39:37
30. 09. 2018 13:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot TJ OP Prostějov 57:41
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
29. 09. 2018 13:00 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak DDM Uher.Brod BK Žabiny Brno B 25:49
29. 09. 2018 14:30 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak DDM Uher.Brod BK Žabiny Brno B 39:60
13. 10. 2018 08:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Spartak DDM Uher.Brod 40:48
13. 10. 2018 09:15 SC Želva Dubňany Dubňany BK Spartak DDM Uher.Brod TJ OP Prostějov 30:61
13. 10. 2018 10:30 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany TJ OP Prostějov 13:75
14. 10. 2018 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Žabiny Brno B 70:11
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 10. 2018 11:00 Sportovní hala Lanžhot BK Žabiny Brno B BK Vlčata Žďár 24:103
14. 10. 2018 13:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Vlčata Žďár 32:58
13. 10. 2018 15:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno KP Brno 36:28
13. 10. 2018 17:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Žabiny Brno KP Brno 50:22
10. 11. 2018 08:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár BK Žabiny Brno 49:37
10. 11. 2018 10:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Žabiny Brno BK Spartak DDM Uher.Brod 64:30
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
10. 11. 2018 11:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár BK Spartak DDM Uher.Brod 82:29
10. 11. 2018 13:00 Tělocvična ZŠ Prostějov TJ OP Prostějov KP Brno 26:39
10. 11. 2018 14:45 Tělocvična ZŠ Prostějov KP Brno BK Žabiny Brno B 30:42
10. 11. 2018 16:30 Tělocvična ZŠ Prostějov TJ OP Prostějov BK Žabiny Brno B 35:29
16. 11. 2018 17:30 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot Basketbal Dubňany 63:21
16. 11. 2018 19:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot Basketbal Dubňany 63:43
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
24. 11. 2018 09:00 3. ZŠ Uherský Brod BK Spartak DDM Uher.Brod TJ Sokol Lanžhot 41:59
24. 11. 2018 10:30 3. ZŠ Uherský Brod TJ Sokol Lanžhot KP Brno 35:40
24. 11. 2018 12:00 3. ZŠ Uherský Brod BK Spartak DDM Uher.Brod KP Brno 32:41
25. 11. 2018 10:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno BK Žabiny Brno B 34:15
25. 11. 2018 12:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno B Basketbal Dubňany 61:18
25. 11. 2018 14:00 BK Žabiny Brno Basketbal Dubňany 88:12
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
24. 11. 2018 13:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár TJ OP Prostějov 63:42
24. 11. 2018 14:45 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár TJ OP Prostějov 37:46
08. 12. 2018 09:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár KP Brno 50:30
08. 12. 2018 10:45 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou KP Brno Basketbal Dubňany 94:15
08. 12. 2018 12:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčata Žďár Basketbal Dubňany 82:14
08. 12. 2018 08:30 TK+ /letní tělocvična/ Prostějov TJ OP Prostějov BK Žabiny Brno 40:36
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
08. 12. 2018 10:15 TK+ /letní tělocvična/ Prostějov BK Žabiny Brno TJ Sokol Lanžhot 66:40
08. 12. 2018 12:00 TK+ /letní tělocvična/ Prostějov TJ OP Prostějov TJ Sokol Lanžhot 46:27
16. 12. 2018 15:30 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno B BK Spartak DDM Uher.Brod 32:45
16. 12. 2018 17:30 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno B BK Spartak DDM Uher.Brod 45:56
05. 01. 2019 09:00 3. ZŠ Uherský Brod BK Spartak DDM Uher.Brod Basketbal Dubňany 26:36
05. 01. 2019 10:30 3. ZŠ Uherský Brod Basketbal Dubňany TJ OP Prostějov 9:50
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
05. 01. 2019 12:00 3. ZŠ Uherský Brod BK Spartak DDM Uher.Brod TJ OP Prostějov 25:56
05. 01. 2019 08:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno B TJ Sokol Lanžhot 53:41
05. 01. 2019 10:00 SH Rosnička Brno Brno TJ Sokol Lanžhot BK Vlčata Žďár 32:61
05. 01. 2019 12:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno B BK Vlčata Žďár 42:55
05. 01. 2019 09:00 Městská hala míčových sportů-nová Brno KP Brno BK Žabiny Brno 24:45
05. 01. 2019 11:00 Městská hala míčových sportů-nová Brno KP Brno BK Žabiny Brno 15:38
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
20. 01. 2019 11:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno BK Vlčata Žďár 37:30
20. 01. 2019 13:00 SH Rosnička Brno Brno BK Vlčata Žďár BK Spartak DDM Uher.Brod 68:16
20. 01. 2019 15:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno BK Spartak DDM Uher.Brod 99:20
19. 01. 2019 08:45 Městská hala míčových sportů-nová Brno KP Brno BK Žabiny Brno B 56:15
19. 01. 2019 10:30 Městská hala míčových sportů-nová Brno BK Žabiny Brno B TJ OP Prostějov 23:55
19. 01. 2019 12:15 Městská hala míčových sportů-nová Brno KP Brno TJ OP Prostějov 40:39
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
19. 01. 2019 14:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany TJ Sokol Lanžhot 21:30
19. 01. 2019 16:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany TJ Sokol Lanžhot 36:50
23. 03. 2019 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Spartak DDM Uher.Brod 73:34
23. 03. 2019 11:00 Sportovní hala Lanžhot BK Spartak DDM Uher.Brod KP Brno 43:81
23. 03. 2019 13:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot KP Brno 47:44
02. 02. 2019 09:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Žabiny Brno B 28:31
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
02. 02. 2019 10:45 SC Želva Dubňany Dubňany BK Žabiny Brno B BK Žabiny Brno 17:58
02. 02. 2019 12:30 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Žabiny Brno 16:75
01. 02. 2019 15:00 TK+ /letní tělocvična/ Prostějov TJ OP Prostějov BK Vlčata Žďár 54:39
01. 02. 2019 16:45 TK+ /letní tělocvična/ Prostějov TJ OP Prostějov BK Vlčata Žďár 43:23
Minižákyně U13

WU13 vezou 4 body z Dubňan

K závěru se pomalu blíží i soutěž minižaček WU13. Naše družstvo dohrává skupinu o 6. - 8. místo v OP JM. V sobotu 30. 3. 2019 jely holky k předposlednímu turnaji do Dubňan.    …

Minižákyně U13

WU13 venku neuspěly

V sobotu 23. 3. 2019 jsme sehráli odložené dvoutkání základní části OP WU13. Po špatném výkonu jsme vysoko prohráli v obou zápasech.     …

zobrazit archív