logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Kadetky U17

Tréninky 2018/2019                 

Pondělí 16.30 – 18.00

Úterý 16.15 – 17.45

Pátek 15.45 – 17.15  

Místo: Sportovní hala

Trenér: Dušan Balija     

P Družstvo U V P Skóre B
1. BK Maják SVČ Vyškov 24 22 2 1813:885 46
2. SKB Tišnov 24 21 3 1941:938 45
3. TJ Spartak Uherský Brod 24 15 9 1472:1294 39
4. BK Vlčice Žďár 24 12 12 1412:1301 36
5. TJ MEZ Mohelnice 24 6 18 1092:1468 30
6. BBK DS Brno 24 5 19 827:1975 29
7. KP Brno Šlapanice 24 3 21 781:1477 25
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
02. 10. 2018 17:30 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice BBK DS Brno 79:44
02. 10. 2018 19:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice BBK DS Brno 70:36
06. 10. 2018 10:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK Vlčice Žďár 36:60
06. 10. 2018 12:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK Vlčice Žďár 30:65
06. 10. 2018 08:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov TJ Spartak Uherský Brod 57:44
06. 10. 2018 09:30 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov TJ Spartak Uherský Brod 65:49
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 12. 2018 12:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár BK Maják SVČ Vyškov 46:74
09. 12. 2018 13:45 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár BK Maják SVČ Vyškov 38:72
21. 10. 2018 10:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice KP Brno Šlapanice 41:44
21. 10. 2018 12:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice KP Brno Šlapanice 66:59
20. 10. 2018 11:30 SH VUT Brno Brno BBK DS Brno SKB Tišnov 20:94
20. 10. 2018 14:30 Sportovní hala VUT Brno BBK DS Brno SKB Tišnov 16:75
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
03. 11. 2018 10:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice SKB Tišnov 32:79
03. 11. 2018 12:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice SKB Tišnov 27:77
03. 11. 2018 09:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov TJ MEZ Mohelnice 91:34
03. 11. 2018 10:45 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov TJ MEZ Mohelnice 82:25
20. 10. 2018 14:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Vlčice Žďár 44:39
20. 10. 2018 15:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Vlčice Žďár 50:45
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
17. 11. 2018 10:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice TJ Spartak Uherský Brod 51:53
17. 11. 2018 12:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice TJ Spartak Uherský Brod 51:49
17. 11. 2018 09:30 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Maják SVČ Vyškov 49:56
17. 11. 2018 11:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Maják SVČ Vyškov 67:73
17. 11. 2018 12:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BBK DS Brno 42:47
17. 11. 2018 14:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BBK DS Brno 49:55
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
01. 12. 2018 11:30 ZŠ Arménská Brno BBK DS Brno BK Maják SVČ Vyškov 32:105
01. 12. 2018 14:30 ZŠ Arménská Brno BBK DS Brno BK Maják SVČ Vyškov 26:111
01. 12. 2018 09:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SKB Tišnov 49:75
01. 12. 2018 10:45 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SKB Tišnov 46:78
05. 01. 2019 10:00 Kotlina Havlíčkův Brod BK Vlčice Žďár TJ MEZ Mohelnice 72:37
05. 01. 2019 12:00 Kotlina Havlíčkův Brod BK Vlčice Žďár TJ MEZ Mohelnice 54:50
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
15. 12. 2018 09:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Vlčice Žďár 64:32
15. 12. 2018 10:45 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Vlčice Žďár 81:44
15. 12. 2018 10:15 ZŠ Arménská Brno BBK DS Brno TJ Spartak Uherský Brod 45:101
15. 12. 2018 12:00 ZŠ Arménská Brno BBK DS Brno TJ Spartak Uherský Brod 38:92
15. 12. 2018 10:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK Maják SVČ Vyškov 38:48
15. 12. 2018 12:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK Maják SVČ Vyškov 33:51
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 01. 2019 09:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod KP Brno Šlapanice 68:22
12. 01. 2019 10:45 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod KP Brno Šlapanice 62:41
12. 01. 2019 12:45 ZŠ Arménská Brno BBK DS Brno BK Vlčice Žďár 40:70
12. 01. 2019 14:30 ZŠ Arménská Brno BBK DS Brno BK Vlčice Žďár 27:63
12. 01. 2019 10:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice SKB Tišnov 27:62
12. 01. 2019 12:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice SKB Tišnov 42:57
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
26. 01. 2019 10:15 ZŠ Arménská Brno BBK DS Brno TJ MEZ Mohelnice 55:50
26. 01. 2019 12:00 ZŠ Arménská Brno BBK DS Brno TJ MEZ Mohelnice 60:75
26. 01. 2019 16:00 TJ Znojmo Znojmo BK Vlčice Žďár KP Brno Šlapanice 67:30
26. 01. 2019 17:45 TJ Znojmo Znojmo BK Vlčice Žďár KP Brno Šlapanice 60:30
26. 01. 2019 14:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Maják SVČ Vyškov 39:74
26. 01. 2019 16:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Maják SVČ Vyškov 60:58
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 02. 2019 10:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BK Vlčice Žďár 71:36
09. 02. 2019 12:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BK Vlčice Žďár 98:46
09. 02. 2019 10:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice TJ MEZ Mohelnice 56:32
09. 02. 2019 12:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice TJ MEZ Mohelnice 65:52
09. 02. 2019 09:30 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov BBK DS Brno 129:33
09. 02. 2019 11:15 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov BBK DS Brno 129:29
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 02. 2019 09:30 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov KP Brno Šlapanice 94:25
23. 02. 2019 11:15 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov KP Brno Šlapanice 108:10
24. 02. 2019 10:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice BK Maják SVČ Vyškov 26:69
24. 02. 2019 12:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice BK Maják SVČ Vyškov 24:64
23. 02. 2019 15:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár TJ Spartak Uherský Brod 60:68
23. 02. 2019 16:45 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár TJ Spartak Uherský Brod 72:63
11. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 03. 2019 16:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod TJ MEZ Mohelnice 52:47
09. 03. 2019 18:15 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod TJ MEZ Mohelnice 50:29
09. 03. 2019 15:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov SKB Tišnov 51:54
09. 03. 2019 17:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov SKB Tišnov 64:42
09. 03. 2019 11:45 ZŠ Arménská Brno BBK DS Brno KP Brno Šlapanice 20:0
09. 03. 2019 14:30 ZŠ Arménská Brno BBK DS Brno KP Brno Šlapanice 20:0
12. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 03. 2019 13:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BBK DS Brno 108:15
23. 03. 2019 15:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BBK DS Brno 101:24
23. 03. 2019 09:30 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov TJ Spartak Uherský Brod 85:47
23. 03. 2019 11:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov TJ Spartak Uherský Brod 102:54
23. 03. 2019 12:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice BK Vlčice Žďár 37:72
23. 03. 2019 14:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice BK Vlčice Žďár 72:50
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
06. 04. 2019 10:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár SKB Tišnov 45:92
06. 04. 2019 12:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár SKB Tišnov 41:76
14. 04. 2019 14:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BBK DS Brno 106:48
14. 04. 2019 15:45 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BBK DS Brno 91:38
06. 04. 2019 17:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov KP Brno Šlapanice 104:15
06. 04. 2019 18:45 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov KP Brno Šlapanice 66:23
14. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
27. 04. 2019 10:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice TJ Spartak Uherský Brod 33:76
27. 04. 2019 12:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice TJ Spartak Uherský Brod 41:59
27. 04. 2019 10:00 Kotlina Havlíčkův Brod BK Vlčice Žďár BBK DS Brno 111:25
27. 04. 2019 12:00 Kotlina Havlíčkův Brod BK Vlčice Žďár BBK DS Brno 124:34
27. 04. 2019 09:30 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov TJ MEZ Mohelnice 81:40
27. 04. 2019 11:15 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov TJ MEZ Mohelnice 91:35
Kadetky U17

Závěrečné zhodnocení sezóny kadetek

Trenér Dušan Balija hodnotí sezónu kadetek: Už i náš nejkrásnější tým má úspěšně odehranou dlouhou a náročnou sezónu. Prvním…

Kadetky U17

Vítězná domácí utkání

Nezvykle v neděli (14. 4.) odehrály kadetky trenéra Dušana Baliji svůj poslední domácí dvojzápas zápas této sezóny. Po turnaji minižáků U10 nastoupil náš t…

zobrazit archív