logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Kadetky U17

Tréninky 2018/2019                 

Pondělí 16.30 – 18.00

Úterý 16.15 – 17.45

Pátek 15.45 – 17.15  

Místo: Sportovní hala

Trenér: Dušan Balija     

P Družstvo U V P Skóre B
1. TJ MEZ Mohelnice 2 2 0 149:80 4
2. BK Vlčice Žďár 2 2 0 125:66 4
3. BK Maják SVČ Vyškov 2 2 0 122:93 4
4. TJ Spartak Uherský Brod 2 0 2 93:122 2
5. KP Brno Šlapanice 2 0 2 66:125 2
6. BBK DS Brno 2 0 2 80:149 2
7. SKB Tišnov 0 0 0 0:0 0
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
02. 10. 2018 17:30 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice BBK DS Brno 79:44
02. 10. 2018 19:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice BBK DS Brno 70:36
06. 10. 2018 10:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK Vlčice Žďár 36:60
06. 10. 2018 12:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK Vlčice Žďár 30:65
06. 10. 2018 08:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov TJ Spartak Uherský Brod 57:44
06. 10. 2018 09:30 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov TJ Spartak Uherský Brod 65:49
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
20. 10. 2018 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár BK Maják SVČ Vyškov 0:0
20. 10. 2018 12:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár BK Maják SVČ Vyškov 0:0
21. 10. 2018 10:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice KP Brno Šlapanice 0:0
21. 10. 2018 12:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice KP Brno Šlapanice 0:0
20. 10. 2018 11:30 SH VUT Brno Brno BBK DS Brno SKB Tišnov 0:0
20. 10. 2018 14:30 Sportovní hala VUT Brno BBK DS Brno SKB Tišnov 0:0
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
03. 11. 2018 10:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice SKB Tišnov 0:0
03. 11. 2018 12:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice SKB Tišnov 0:0
03. 11. 2018 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov TJ MEZ Mohelnice 0:0
03. 11. 2018 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov TJ MEZ Mohelnice 0:0
20. 10. 2018 14:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Vlčice Žďár 0:0
20. 10. 2018 15:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Vlčice Žďár 0:0
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
17. 11. 2018 10:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice TJ Spartak Uherský Brod 0:0
17. 11. 2018 12:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice TJ Spartak Uherský Brod 0:0
17. 11. 2018 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Maják SVČ Vyškov 0:0
17. 11. 2018 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Maják SVČ Vyškov 0:0
17. 11. 2018 00:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BBK DS Brno 0:0
17. 11. 2018 00:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BBK DS Brno 0:0
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
01. 12. 2018 00:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno BK Maják SVČ Vyškov 0:0
01. 12. 2018 00:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno BK Maják SVČ Vyškov 0:0
01. 12. 2018 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SKB Tišnov 0:0
01. 12. 2018 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SKB Tišnov 0:0
01. 12. 2018 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár TJ MEZ Mohelnice 0:0
01. 12. 2018 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár TJ MEZ Mohelnice 0:0
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
15. 12. 2018 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Vlčice Žďár 0:0
15. 12. 2018 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Vlčice Žďár 0:0
15. 12. 2018 00:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno TJ Spartak Uherský Brod 0:0
15. 12. 2018 00:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno TJ Spartak Uherský Brod 0:0
15. 12. 2018 00:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK Maják SVČ Vyškov 0:0
15. 12. 2018 00:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice BK Maják SVČ Vyškov 0:0
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 01. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod KP Brno Šlapanice 0:0
12. 01. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod KP Brno Šlapanice 0:0
12. 01. 2019 00:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno BK Vlčice Žďár 0:0
12. 01. 2019 00:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno BK Vlčice Žďár 0:0
12. 01. 2019 10:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice SKB Tišnov 0:0
12. 01. 2019 12:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice SKB Tišnov 0:0
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
26. 01. 2019 00:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno TJ MEZ Mohelnice 0:0
26. 01. 2019 00:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno TJ MEZ Mohelnice 0:0
26. 01. 2019 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár KP Brno Šlapanice 0:0
26. 01. 2019 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár KP Brno Šlapanice 0:0
26. 01. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Maják SVČ Vyškov 0:0
26. 01. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Maják SVČ Vyškov 0:0
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 02. 2019 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BK Vlčice Žďár 0:0
09. 02. 2019 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BK Vlčice Žďár 0:0
09. 02. 2019 00:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice TJ MEZ Mohelnice 0:0
09. 02. 2019 00:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice TJ MEZ Mohelnice 0:0
09. 02. 2019 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BBK DS Brno 0:0
09. 02. 2019 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BBK DS Brno 0:0
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 02. 2019 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov KP Brno Šlapanice 0:0
23. 02. 2019 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov KP Brno Šlapanice 0:0
23. 02. 2019 12:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice BK Maják SVČ Vyškov 0:0
23. 02. 2019 14:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice BK Maják SVČ Vyškov 0:0
23. 02. 2019 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár TJ Spartak Uherský Brod 0:0
23. 02. 2019 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár TJ Spartak Uherský Brod 0:0
11. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 03. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod TJ MEZ Mohelnice 0:0
09. 03. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod TJ MEZ Mohelnice 0:0
09. 03. 2019 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov SKB Tišnov 0:0
09. 03. 2019 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov SKB Tišnov 0:0
09. 03. 2019 00:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno KP Brno Šlapanice 0:0
09. 03. 2019 00:00 Hala míč. sportů Kampus Brno BBK DS Brno KP Brno Šlapanice 0:0
12. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 03. 2019 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BBK DS Brno 0:0
23. 03. 2019 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov BBK DS Brno 0:0
23. 03. 2019 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov TJ Spartak Uherský Brod 0:0
23. 03. 2019 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov TJ Spartak Uherský Brod 0:0
23. 03. 2019 12:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice BK Vlčice Žďár 0:0
23. 03. 2019 00:00 Tělocvična ZŠ Mohelnice TJ MEZ Mohelnice BK Vlčice Žďár 0:0
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
06. 04. 2019 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár SKB Tišnov 0:0
06. 04. 2019 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár SKB Tišnov 0:0
06. 04. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BBK DS Brno 0:0
06. 04. 2019 00:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BBK DS Brno 0:0
06. 04. 2019 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov KP Brno Šlapanice 0:0
06. 04. 2019 00:00 SH Za parkem Vyškov BK Maják SVČ Vyškov KP Brno Šlapanice 0:0
14. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
27. 04. 2019 00:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice TJ Spartak Uherský Brod 0:0
27. 04. 2019 00:00 ZŠ Kneslova Brno KP Brno Šlapanice TJ Spartak Uherský Brod 0:0
27. 04. 2019 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár BBK DS Brno 0:0
27. 04. 2019 00:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár BK Vlčice Žďár 0:0
27. 04. 2019 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov TJ MEZ Mohelnice 0:0
27. 04. 2019 00:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov TJ MEZ Mohelnice 0:0
Kadetky U17

Úvodní prohry z Vyškova

V sobotu 6. 10. zahájily kadetky WU17  novou sezónu u těžkého soupeře z Vyškova. Trenér Dušan Balija musel své svěřenkyně přesvědčit k časnému odjezdu, protože rozskok prvního…

Kadetky U17

V Bojkovicích makali mini U13 a WU17

V týdnu od 20. do 24. 8. měly v Bojkovicích společně soustředění kadetky WU17 a družstva kluků a děvčat do 13 let. 5 dnů padala hlavní zodpovědnost na trenéry Petru a Dušana Balijovi, kter…

zobrazit archív