Poslední utkání vítězství nepřineslo

57e2d2d942859

S letošní sezónou jsme se rozloučili v neděli 2. 4. 2017 porážkou na hřišti Slovanu Černá Pole.

Slovan Černá Pole C – BK Spartak B

71:64 (20:9, 40:17, 53:37)

Do utkání jsme nevstoupili příliš dobře. Snad unavení cestou jsme v první čtvrtině nestíhali nájezdy a náběhy domácích hráčů. Když se k tomu přidali svým výkonem i rozhodčí, není se co divit, že jsme čtvrtinu poměrně jasně prohráli. V podobném duchu se nesla i další část hry. Domácí přidali k nájezdům i dobrou střelbu a tak to po první půli vypadalo na debakl. Naštěstí jsme se ve třetí z předešlého výkonu oklepali, zlepšila se obrana a najednou jsme začali náskok soupeře pomalu stahovat. Tento trend pokračoval i v posledním hracím období. 16-ti body v posledních dvou minutách jsme pak korigovali výsledek na odpovídajících 7 bodů. Asi jsme si svým výkonem nezasloužili vyhrát, ale podpora domácího družstva rozhodčími byla tak zjevná, že to přiznali po zápase i domácí.

TH: 10/6 = 60%

Body: Krejčiřík J. 22 (1x 3 b., 1/1), Dorazil J. 18 (3x 3 b; 1/1), Rožek 7 (4/3), Šimčík 6, Havlík 6, Ondřej L. 3 (2/1), Vajdík 2, Urbánek 0 (2/0)